Co i kto powiedział Wam ostatnio coż miłego na Wasz temat?

  • Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Czasami miło jest coż miłego usłyszeć, niekoniecznie od bliskiej nam osoby, ale również od kogoż znajomego, czy też nieznajomego.
    Ja usłyszałam ostatnio od koleżanki, że na mnie zawsze można liczyć, bo jak się mnie o coż prosi, to nigdy nie zapominam. Podbudowało mnie to nawet. 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Że jestem piękna.- S
    Że jestem tą jedyną. – S
    Że zawsze będę jego Zelonookai że jestem wyjątkowa-przyjaciel

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    „Wyglądasz słodko” – koleżanka 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ze zawsze można na mnie liczyc w każdej sytuacji-przyjaciele

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    dzisiaj M „że bardzo ładnie wyglądam” 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    od kolegi że mam mięciutkie włosy i z niewiadomych przyczyn od dawna chciał ich dotknąć, ale mu było głupio… 😯 no i ja się nie dziwie, że było… (to nie jest szczególnie bliski kolega…)

    ❓ ❓ ❓

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    @Onione wrote:

    Ostatnio moja jedna z przyjacielskich dusz; kobieta
    „Zawsze pozostaniesz dla mnie wzorem”.

    To bardzo ladne…

    Dlugo nie widzialam sie z przyjaciolka,bo nie bylo mnie w Polsce. Kiedy doszlo do spotkania,ona powiedziala,ze cieszy sie ze spotkania ze mna,ze podnioslam ja na duchu,i ze cieszy sie,ze sie nie zmienilam i nadal jestem ta sama Monika. To dla mnie naprawde duzo znaczy.

    Pozatym slysze od mojego misia codzienne:
    -jestes piekna,kocham cie……

    belzebub
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Moja przyjaciółka: że podziwia mnie za stonowane i zdystansowane zachowanie w każdej sytuacji:)))
    Chłopcy na peronie rozmawiajac ze soba stwierdzili: że mam fantastyczny tyłek(troche to prymitywne, ale mimo to jakże podbudowujace;))

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    kupowalam dzis bluzke w h&m i koles przy kasie powiedzial do mnie „aaaale pani ma rzesy”, po czym zaczerwienil sie i mnie przeprosil. bylo to dosc urocze:)))

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    A ja uslyszalam od kilku juz osob: podziwiam cie ze tak wspaniale sobie radzisz z obecna sytuacja (mam troszke problemow natury osobistej). Jednak to budujace.
    No a z takich przyziemnych milych rzeczy kumpela z podstawowki ktorej nie widzialam lata jak mnie zobaczyla zrobila wielkie oczy i powiedziala: ty to spokojnie moglabys klamac ze masz 22 lata (a mam 31). 😆

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    wigilia grunwaldzkiej chorągwi pomezańskiej
    kumpel, który od porodu mnie widział tylko przelotem: „Jezuuu, nie poznałem! no niech mnie – jaka szkoda, że żonę mam, normalnie laska najlepsza na imprezie” 😀

    anioleczka22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    edit

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    a ja usłyszałam ze robie najlepszą kawę na żwiecie – to bylo miłe.
    Zawsze jak słysze od mojego synka:kocham cie mamusiu, jestes najlepsza na swiecie – to zawsze budujące 😀

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    hm… ostatnio uslyszalam od faceta ze jest szczeżciarzem ze ma mnie!!!

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mmm… to mi przypomina że kiedyż znajomy powiedział mojemu facetowi że jest szczężciarzem, że ma mnie… 😀 a ten drugi naturalnie potwierdził… ale się wtedy czułam… urosłam o jakież pół metra… 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co i kto powiedział Wam ostatnio coż miłego na Wasz temat?"

Przewiń na górę