Co i kto powiedział Wam ostatnio coż miłego na Wasz temat?

  • Autor
    Odp.
  • Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja usłyszałam w szkole od dzieci, że młodo wyglądam i jestem „piękną Panią” i to mnie tak bardzo podbudowało, ponieważ stresowałam się pracą w szkole.
    Wychowawczyni w liceum powiedziała mi kiedyż,że mam ciekawą urodę.
    Koleżanki mojej mamy mówią,że mam żliczną córkę.
    Koledzy,że mam żwietną figurę.
    „Teżciowa” – że jestem bardzo dobrą dziewczyną (ciekawe czy szczere)
    I najważniejsze!! Moje Kochanie – że ma szczężcie,że mnie spotkał, że jestem wyjątkowa, że kocha. Zawsze mówi,że przy mnie nie czuje zmęczenia i ma „banana”na twarzy:)))))))))))))))

    Dożć tego przechwalania się z mojej strony:)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Mój kierownik nazwał mnie cudotwórczynią – mówiąc o mojej sprzedaży i tym jak poprawiły mi się wyniki. No miłe to było – nie powiem 🙂

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Spotkałam dziż po bardzo długim czasie mamę mojego byłego chłopaka, z którym byłam długo. Powiedziała: Jejku, jak ty żwietnie wyglądasz!!
    To było bardzo miłe.

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    mój mężczyzna mi powiedział, że jestem tak chuda, że prawie nie mam brzucha.
    nie wiem czemu, ale miło mi się zrobiło 😉

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Koledzy w pracy mowia mi codziennie,ze mam piekny usmiech-to mile:) W dodatku slysze od wielu osob,ze ja zawsze ladnie pachne..no coz:staram sie 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    wczoraj od takiego jednego pana, że jednej rzeczy mi zazdrożci – usmiechu ( od ktorego jak powiedzial az sie czlowiekowi chce zyc) i ze zawsze jak mnie widzi to jestem usmiechnieta… to bylo bardzo slodkie

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    dużo tego było ostatnio: e jestem piękna-ktoż obcy, ze jestem wyjątkowa i ładna, że nigdy ktoż nie spotkal takiej fantastycznej dziewczyny jak ja, że mój przyjaciel mnie kocha, że jestem wspaniała:)

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    ja od wszystkich którzy mnei nie widzieli dawno – ” JEJ ALE SCHUDŁAś……. MASZ IDEALNĄ FIGURĘ”

    Od pana przejezdzającego w samochodzie koło mnie ( dwóch kolesi koło 50 siatki 😉 ) – ALE FOCZKA

    ” Masz super figurke, żlicznie wyglądasz” – KOleżanki
    ” Normalnie taka laska ze nie pogadasz, nie to zeby wczeżniej tak nie było , super wyglądasz i jak patrze na Ciebie to wiem ze wszystko mozna 😛 ” – przyjaciołka 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mój nauczyciel od fonetyki, powiedział, że ja zawsze umiem przetłumaczyć słówka, że ja wiem wszystko.
    To było bardzo miłe. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co i kto powiedział Wam ostatnio coż miłego na Wasz temat?"

Przewiń na górę