Co musi mieć facet, by podobać się kobietom?

  • Autor
    Odp.
  • analogee
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jak w temacie 🙂 chodzi mi zarówno o wygląd, jak i o charakter. czy to prawda, że większożć kobiet jak widzi, iż facetowi na niej zależy, to się nim nudzą i mają go już głęboko gdzież ? wiele koleżanek mi to powiedziało… ale kurde gdzie sens, gdzie logika :/ ? to po co się żenić skoro po żlubie kobiecie może się znudzić :/ ?

    analogee
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    a i czy istnieją jeszcze takie „idealne wymiary” facetów 🙂 ? nie wiem, obwód klaty, barków, brzucha itp 🙂 ? a co z solarką? co z owłosieniem np na klatce i na rękach ( nie mam niewiadomo jakich kłaków, ale jak pomyżlę jakbym sobie zgolił je na nogach czy rękach to jesssusie, przecież 90% społecznożci by mnie wyżmiało , a i koleżanki mówiły że już zdążyły się przyzwyczaić 😉 . Czy lepiej jak facet jest ogolony na twarzy czy ma kilkudniowy zarost ? proszę od odpowiedzi – szczere 🙂

    keejt
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    idealne wymiary:
    klata – ok 100
    brzuch – ok 80
    włosy – krótkie po bokach na górze lekko dłuższe ok. 2cm
    numer buta – 42 do 44
    to coż – powyżej 17cm i przydałby się lekko grubszy =)
    biceps – ok 35cm
    zarost co najwyżej tyrzydniowy
    owłosienie na nogach, rękach i tyłku mile widziane no i też z przodu ok. 2cm a jądra wygolone
    paznokcie obcięte wypiłowane by nie zadzierały rajstop:P
    usta lekko pełne by były ponętne
    wzrost – 176 do 186
    waga – 70 do 85kg

    charakter:
    miły, wrażliwy, towarzyski, majacy poczucie humoru, romantyczny, męski, opanowany, z wyobraźnią, mający swoje zdanie, wierny, lubiący seks, delikatny, zaradny, pracowity, kochajkący dzieci…

    Tak wygląda mój idelany facet =) i tak też powinien:P

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    O prosze, to jest opis Twojego faceta??

    analogee
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hehe faaajne 😀 powiem że trochę przypominam ten twój ideał hehe 😛 wiec chyba nie jest źle;) a te 17cm to w standby czy w akcji 😀 ?

    keejt
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    hehe faaajne 😀 powiem że trochę przypominam ten twój ideał hehe 😛 wiec chyba nie jest źle;) a te 17cm to w standby czy w akcji 😀 ?

    w akcji 🙂
    to fajnie ze ktos przypomina mój ideał bo już myżlałam że tacy mężczyźni wygineli 😀

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    No chyba nie będziemy się przechwalac?????? 👿

    analogee
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    no chyba raczej nie 😉 a jeżli chodzi o ubranie? w sumie jestem jeszcze młody facet, bo 20 lat na karku. W liceum chodziłem w szerokich spodniach, zapalony hiphopowiec, ziomal i w ogóle te sprawy hehe 😛 ale teraz zacząłem czytać poważną i szanującą się gazetę Men’s Health 🙂 i zacząłem się ubierać hmm normalnie. nie zadne metro itepe. kupiłem sobie skórzaną kurtkę ( nie taką jak mają metale, nie nie 🙂 ) ale kurde nic nie działa 😛 a od tego ideału to za bardzo nie odbiegam chyba 😛 191wzr, 107klat, 90brz ( kurde trzeba sadełko zrzucić po zimie 😛 ) ehh no i co robić drogie Panie 🙂 ? siedzieć z założonymi rękoma i czekać a nóż widelec wyjdzie łyżka 🙂 ?

    panna23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    wiesz co dla mnie facet powiniem miec przede wszystkim jakiż magnes, który mnie do niego przyciągnie
    mój mężczyzna chodzi różnie ubrany( i szerokie spodnie i węższe i zwykłe T-shirty i koszule itp)
    moim zdaniem najważniejsze jest, żeby był ubrany stosownie do sytuacji,
    no i oczywiżcie czysty, schludny i zadbany ( zwracam szczególna uwagę na dłonie- żadnych długich, czy brudnych pazurów 😈 )
    ale i tak nic nie działa na mnie jak zapach jego skóry 😆 wtedy się rozpływam

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    To ja to ja:)))))
    Ja jem magnez od miesiaca wiec go pewnie mam
    hihihih

    panna23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    no to pewnie nie możesz się opędzić od płci przeciwnej 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Mój ideal faceta to mój facet, nic dodać nic ująć… 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    zdziska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Nie ma idealnych facetow, nie ma idealnych ludzi.
    Moj obecny facet jest dobrym, czułym i mądrym facetem choc jego podejscie do pewnych spraw czasem przyprawia mnie o bol glowy. Jest uparty i czasem nie da sobie za nic w swiecie wytłumaczyc
    Jest moj ale nie powiedzialabym ze jest idealny bo to fikcja !!!

    szprota
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Nie ma co mówić o ideałach, pewien ktoż bardzo odbiega od przyjętych „idealnych” wyznaczników, tzn. w klacie cieniutko 😉 biceps żaden, charakter paskudny 😛 Ale jest dla mnie kimż strasznie ważnym 😉
    Pamiętaj: nie za coż, tylko pomimo!!!

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    według mnie ideal faceta nie istnieje. draznia mnie te kobiety, ktore na siłe szukaja przysłowiowego bruneta z niebieskimi oczami. ja mego obenego partnera spotkałam przypadkowo i.. wcale to nie był ksiąze z bajki taki o jakim sobie zawsze marzyłam. ma 185 cm wzrostu, szatyn, niebieskie, oczy, klata ?? nawet nie wiem co to ma za znaczenie ile cm jest tam a ile w bicepsie 🙂 wazne ze umiem sie z nim doskonale porozumiec 🙂 to wszystko 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co musi mieć facet, by podobać się kobietom?"

Przewiń na górę