• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Mówiąc o ideale ja przynajmniej nie mam na myżli faceta, który podoba się każdej kobiecie, ma dużo pieniędzy itd..
    Dla mnie ideał to facet, który odpowiada mi pod każdym względem, co więcej ma swoje wady bez których nie byłby ideałem. Taki jest włażnie mój mężczyzna.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    To ja jestem idealnym facetem bo biore 140kg na klatę, chodze na siłownię i używam dezodorantu Malizia Uomo Vetyver firmy Mirato.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Mówiąc o ideale facet kobiety mysla również o charakterze, bezpieczeństwie…
    I cieszę się, że mamy ideała na forum, i nie wiem czy jestem godna odzywać się do Ciebie bo uzywam antyperspirantu lady Speed Stick gel i perfumów Sabatini i Eclat..

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    No w sumie to ja tez używam antyperspirantu reksona a dezodorantem psikam sie dla zapachu. Malizia Uomo to nie jakiż Giorgio Pierdocci, woda 50 ml ok 35 złotych a dezodorant w sprayu 150 ml jakież 18 złotych. Ale trudno go dostać no i ten zapach trawy sudańskiej…, dosłownie jak go powącham to sam siebie podniecam. Ostatnio jak się popryskałem to laska przy kasie w sklepie się ładnie usmiechnęła, i reszte dała mi do dłoni, a nie na tackę… Teraz nawet jak ide po papier toaletowy do sklepu osiedlowego to sie pryskam. Masz może pomysł jak inteligentnie zagadać do tej dziewczyny? Szczególnie gdy za plecami stoi kolejka polaczków wychowanych w duchu chrzeżcijańskim?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1110
    • Maniak

    Ja myżlę, że używając takiego zapachu i będąc takim ideałem nie trzeba robić wiele. Wystarczy jedno spojrzenie i dziewczyna jest Twoja. Ale jeżeli to nie zadziała (mało prawdopodobne) to nie przejmuj się kolejką katolików i powiedz jej o swoich innych walorach, nie zaszkodzi jeżli dodatkowo powiesz dziewczynie, że ma żwietny tyłek, aż babcia stojąca za Tobą się zaczerwieni i pomyżli „gdybym tylko była młodsza…”. To będzie znak – czeka Cię cudowny wieczór z ekspedientka.

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Super, tak zrobię!!!

    Czekaj. A co będzie jak za mną będzie stał dziadek? Też ma sie zaczerwienic?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1110
    • Maniak

    Sądzę, że dziadek też się nie oprze Twojemu urokowi.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 104
    • Odp.: 3488
    • Guru

    A ja napisze krótko: „Każda potwora znajdzie swojego amatora”
    Więc nie martw się w końcu złapiesz jakąż muchę na swój lep 😛
    No chyba, że chcesz zawrócić w głowie większej liczbie kobiet, wtedy musisz jeszcze wziąć pod uwagę wiek, pozycje społeczną, żwiatopogląd itd. i wylansować się według ich preferencji.
    Powodzenia.

    wroska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    moj chlopak zawsze slicznie pachnie jak sie wypsika Backamem to az nogi mi sie uginaja w kolanach:)i jest taki deeeellllliiiikkkkaaaatttttnnnnyyyyyy!!!!!!!!!!

    deliriumt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    idealne wymiary:
    klata – ok 100
    brzuch – ok 80
    włosy – krótkie po bokach na górze lekko dłuższe ok. 2cm
    numer buta – 42 do 44
    to coż – powyżej 17cm i przydałby się lekko grubszy =)
    biceps – ok 35cm
    zarost co najwyżej tyrzydniowy
    owłosienie na nogach, rękach i tyłku mile widziane no i też z przodu ok. 2cm a jądra wygolone
    paznokcie obcięte wypiłowane by nie zadzierały rajstop:P
    usta lekko pełne by były ponętne
    wzrost – 176 do 186
    waga – 70 do 85kg

    !!!!!!
    gdyby mozna bylo kogos zabic postem to bym juz nie zyla
    proponuje zorganizowac konkurs na najglupszy post na forum
    na poczatkumyslalam ze to zart jest ale druga czesc postu pozbawila mnie tej naiwnej wiary w rodzaj ludzki

    celebrity
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    coz 🙂 bzurna nieco ta cala filozofia o tym ze jak facetowi zaczyna zalezec to babka sie nudzi 🙂 chyba o to wlasnie chodzi zeby mu zalezalo 🙂 ale wypowiadajac sie na temat co lubie w facetach 😀 brak wlosow 🙂 uwielbiam nie zawysokich smuklych lysych bardz z bardzo krotkimi wloskami facetow 🙂 takich jak moj luby. a jesli chodzi o charakter… prawdziwy pan lew. pan i wladca 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 48
    • Odp.: 4593
    • Guru

    A ja lubię romantyków,czułych i delikatnych,zabawnych i inteligentnych 😀

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Idealny facet? Ten obok ktorego czasem moge zasnac… ten ktory na mnie tak patrzy z miloscia, ten ktory mnie slucha i stara sie rozumiec, ten ktory mnie prostuje, smieje sie ze mna, placze, wspomaga, ktora pozwala siebie obdarzac tym samym. ktore ma swoje wady, ktore mimo, iz widze, ze sa dodaja mu w moich oczach uroku i poczucia, ze jest czlowiekiem a nie jakims wystudiowanym fantomem. Jest po prostu dobrym czlowiekiem.. dla mnie, dla innych, dla siebie…
    Wyglad? Nie mam preferencji.. taki, ktry zaakceptowalam.. cudowne bledkitne oczy… wlosy do raniom i glos, ktorego pozazdrosilby mu niejeden spiker radiowy…
    tak.. to moj ideal w skrocie.

    smutasek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Dla mnie pierwszą rzeczą na którą zwracam uwagę u faceta jest głos, jego akcent, sposób w jaki wypowiada słowa. To takie moje małe zboczenie i raczej niezbyt dobry sposób na wybieranie sobie włażciwego faceta (bo to cholernie powierzchowne, włażciciel seksownego głosu nie zawsze okazuje się dobrym, wartożciowym człowiekiem przecież). No ale nic na to nie poradzę, tak już mam i najłatwiej uwieżć mnie słowami.

    tequila
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 169
    • Zapaleniec

    Idealny facet?? Może i to głupie ale chyba nie wytrzymała bym ze swoim ideałem. W końcu z ideałem wytrzyma tylko drugi ideał, a ja zdecydowanie mam za dużo wad do pretendowania do tego tytułu.

    Najważniejsze chyba dla mnie są oczy faceta. Nie wiem czemu, ale zawsze najpierw patrzę w oczy. To najczężciej jest powód oniesmielania wszystkich potencjalnych kandydatów.

    A co do marzeń o wyglądzie….:) no cóż pewne wyobrażenia powinny pozostać tylko w swerze marzeń:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co musi mieć facet, by podobać się kobietom?"

Przewiń na górę