• Autor
    Odp.
  • Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    I tak ma być-facet,który ma klasę i jest cokolwiek wart nie będzie się fascynował i pokazywał z tandetnymi,plastikowymi laskami!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W ogóle faceci, którzy swój styl, wygląd, sposób bycia, słuchaną muzykę, sposób spędzania wolnego czasu pod to żeby jak najbardziej podobać się dziewczynom są żałożni. Jednak ostatnio zrobiła się moda na PUA. Faceci płacą grube pieniądze za kursy na zostanie PUA, siedzą godzinami na jakichż forach PUA i dyskutują co robić żeby zostać babiarzem. Dla nich zaliczanie kobiet to całe życie, pod to wszystko podporządkowują. PUA to ktoż kto stosuje specjalne, udawane sztuczki uwodzenia kobiet, często kłamstwa, żeby je po prostu zaliczać. Nie wiem kto gorszy: babiarz/macho z natury, czy jakiż żmieszny PUA

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Gosc,który patrzy tylko na to,żeby zaliczyć jest żmieszny.Przechwalanie się tym,ile sie miało kobiet jest na poziomie nastolatków.Poza tym to nie imponuje kobietą-absolutnie! 😛
    Zasadniczy,twierdzisz,że faceci,którzy robią wszystko żeby podobać się kobietą są żmieszni…a sam chcesz zostać 'maczo’ własnie w tym celu-to też jest żmieszne 😉

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    bla bla bla 😉
    A i tak każda woli ciekawego faceta od lalusia, biegającego za kobietą z kwiatami i piszącego wiersze. Zasadniczy, mężczyźni nie dzielą się tylko na 'normalnych’ i 'maczo’.

    Flirtowanie zawsze jest kłamstwem.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Warn, po prostu chcę się zmieniać i doskonalić, nie stać w miejscu. Bo jakbym nic nie robił to bym skończył tak, jak pisałem kiedyż

    @zasadniczy wrote:

    Chcę się rozwijać, nie chcę skończyć jako cipowaty, codziennie pijący alkohol stary kawaler, łysy, z siwym wiankiem włosów po bokach, obwisły, niezbyt dobrze zbudowany, niezgrabny, z brzuchem, w grubych, niemodnych okularach

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co musi mieć facet, by podobać się kobietom?"

Przewiń na górę