• Autor
    Odp.
  • Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a ja nosze :

    klucze
    telefon
    portfel
    dokumenty
    tampony
    3 rozne pomadki i 1 blyszczyk:P
    lusterko
    chusteczki
    zawsze mam jakies drobniaki 😛
    tabletki przeciwbolowe

    i peeeeeeeelno smieci 😀

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    aaa no i papierosy i zapalniczke ;D

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmmm… kiedys wystarczyla mi mala torebka ktora do dnia dzisiejszego 2 x powiekszyla swoj rozmiar 😕

    a mam w niej : 2 komorki,klucze,sieciowke,kilka blyszczykow i szminek (no i po co mi to?),kredki do oczu,lusterko,papierosy,3 zapalniczki 😳 ,grzebien,dlugopis,jakis tampon,kilka cukierkow,gaz(lzawiacy 😈 ).
    a to „tylko” tyle bo ostatnio robilam porzadek w torebce 😉

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    hmmm … ja ostatnio noszę dwie torby, jedną prywatną a drugą służbową. No i teraz ich zawartożć.

    Prywatna (uwaga, bo wyjmuję by nic nie umknęło, he he):
    komórka, dwie torebki cukru, klucze od firmy, jakież drobne złotówki, dwa błyszczyki (bezbarwny i różowy), pełno luźnych karteczek z notatkami z ważnymi informacjami (ale w osobnej kieszonce), 4 wsuwki, akumulatorek i bateria do mp3, piórnik, kosmetyczka (proszę nie każcie mi wymieniać co w niej jest, hi hi), etui z okularami przeciwsłonecznymi, parasolka, grzebień, portfel z drobnymi złotówkami i z dokumentami, klamra do włosów, apap, wizytownik, rutinoscorbin (?), bilet ulgowy (?), ah no i mp3.

    Służbowa: kilka katalogów, szkicownik A4, miara 7.5 m, wizytownik służbowy.

    Włażnie zdałam sobie sprawę z faktu, że mam mnóstwo drobiazgów w tej mojej malutkiej torebce i sama się dziwię jak to wszystko się tam zmieżciło, hi hi.

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    przede wszystkim: czarna kredkę, błyszczyk, grzebień (badz szczotkę) w miniaturowych rozmiarach 😀 komórkę, portfel (a w nim kasa) ..

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Moja torebka zwykle jest „pusta” 😉

    Znajdziemy w niej:
    – portfel
    – chusteczki higieniczne
    – komórkę
    – klucze
    – błyszczyk
    – parasol, gdy pogoda niemrawa
    – butelkę wody mineralnej w upalny dzień

    Tylko tyle 😉

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    ojojoj..zalezy jakiej jest wielkożci 🙂 zawsze telefon, klucze, chusteczki, tampony na wszelki wypadek też zawsze mam, lustereczko, pomadka 🙂 jeżli torebka jest prawie torbą podróżną to wrzucam tam parasolke, jakies notatniki, kosmetyczke, słodycze (żelki) hihi… 🙂

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    a ja bez względu na to, czy mam torebkę czy plecak (raczej żredniej wielkożci, chociaż ta torebka jest troszkę większa 😉 ) mam: dokumenty (tzn dowód, prawko, karta do bankomatu, pokwitowania z owych bankomatów, wizytówki które są już raczej nieaktualne), karteczki samoprzylepne, długopis, lusterko, błyszczyk, pomadka ochronna, chusteczki higieniczne, gumę do żucia, dwa komplety kluczy – jeden mniejszy od domu, drugi większy od firmy, portfel, etui na okulary, komórkę, wkładki higieniczne a jak mam okres to i znajdą się tam podpaski i zawsze o każdej porze roku, małą składaną parasolkę … i to wsio 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja w mojej torebce noszę:

    – dokumenty (dowód, prawo jazdy, legitymacja, wszelkiego rodzaju karty do bankomatu, kartę od lekarza itp)
    – szczotkę
    – podpaskę
    – chusteczki
    – cukierki
    – gumy do żucia
    – długopis
    – perfum lub dezodorant
    – tabletki antykoncepcyjne
    – portfel
    – klucze
    – telefon
    – krem lub balsam
    – witamine C (nie wiem po co) 🙂
    – i jakież żmieci 😛

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Stałe elementy wyposażenia 🙂 ->
    – perfumy
    – telefon
    – portfel
    – klucze
    – pomadkę ochronną do ust
    – gumy do żucia
    – i zawsze pudełko z kolczykami, które tworzę i sprzedaję, potencjalne klientki są wszędzie 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Portfel (a w nim dokumenty), papierosy+zapalniczka (wiem okropny nalog!), klucze(ktorych de facto nigdy znalezc nie moge), telefon, chusteczki, pomadka ochronna (niezawodna i najlepsza lidlowska), tusz do rzes (mimo, ze mam bardzo trwaly z GR, Lash Plumping Mascara ktory sie wcale nie osypuje i nie skleja rzes, dzieki czemu nie musze makijazu poprawiac to i tak go zawsze mam przy sobie), gumy do rzucia (bez cukru ;))i … prezerwatywe-nigdy nic nie widomomo 😉

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Oczywiscie te najwazniejsze rzeczy typu klucze, portfel… a oprocz tego mnostwo paragonow, gumy do zucia, buteleke wody, husteczki, pomadke d ust, bo mam przesuszone, teraz uzywam sheer shine z golden rose, ktora nawilza i nadaje kolor, wiec fajna sprawa 🙂

    ade
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    U mnie w torebce też możecie znaleźć wszystko, od błyszczyka po klucze,

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    A ja mam tylko niezbędne rzeczy, tzn. w/g mnie niezbędne bo to oczywiście błyszczyk, chusteczki brązujące magic bronze Bielendy, telefon, klucze, cukierki, szczotkę do włosów, lusterko i tabletki na alergię

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Chyba łatwiej byloby opisać to czego nie mam w torebce 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co nosicie w torebkach ?? hehe"

Przewiń na górę