• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Na dzień dzisiejszy nie mam powodów do zadowolenia z siebie. Póki co jestem tylko starym prawiczkiem, który nie może na razie zwalczyć wszystkich przyczyn swoich kompleksów

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    starym? piszesz jakbyż miał co najmniej 50 na karku!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Kiedyż to bym był już starym kawalerem. Niepokoi mnie to tym bardziej, że ostatnio w ogóle żadnych dziewczyn nie poznaję i ciągle się bawię się w znanym mi już towarzystwie i z nimi się spotykam. Widzę też, że coraz więcej młodych dziewczyn ma już zdradę na koncie. Jak o tym tylko pomyżlę, to…

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ale to nie znaczy,że teraz każdy zaraz po skończeniu 15. roku życia musi dać d*** komuż-są też porządne dziewczyny! Wiele moich 21letnich koleżanek nadal jest dziewicami…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja mam 26 lat i po prostu kwitne w mym staropanienstwie 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    ale to nie znaczy,że teraz każdy zaraz po skończeniu 15. roku życia musi dać d*** komuż-są też porządne dziewczyny! Wiele moich 21letnich koleżanek nadal jest dziewicami…

    Nie szukam tylko dziewicy i wiem, że porządne są, mimo wszystko nie jest tak łatwo spotkać partnerkę jak się jest dożć nieżmiałym i raczej z dziewczynami ma się tylko koleżeńskie znajomożci. Na koniec wakacji znowu jakiż wyjazd ze znajomymi i też nikogo nie poznam

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    @zasadniczy wrote:

    Ja bym chciał mieć japończyka 🙂 Chociaż na niemiecki wozy najlepiej się rwie blachary 😆

    Wybierac markę tylko po to żeby wyrwać laski?? jakie to żałosne… 😆
    Ciekawe czym kierował się mój tata,brat,wujek,chłopak wybierając tę niemiecką markę… pewnie mysleli sobie „mmm wyrwiemy blachary” 😆 😆 😆 szkoda,że ja jeszcze żadnego blachara nie wyrwałam…ale pewnie to kwestia czasu 😆

    Przecież to żart był 😉

    Adzia1990
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ocenianie człowieka:
    pierwsze 3 sekundy to Jego wygląd
    kolejne minuty to Jego zachowanie
    kolejne godziny to Jego zainteresowania
    Jeżli się sprawdzi to
    kolejne lata bycie z Nim.
    Jeszcze podczas tych kolejnych lat to sprawdzanie Jego umiejętnożci, ale niekoniecznie prawa jazdy 🙂

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    ale to jest temat o facetach bez prawa jazdy a nie psychoterapia pana zasadniczego

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Mnie tam podnieca jak facet prowadzi dobrze auto 😀 . Napewno nei jest to cecha limitujaca przy wyborze partnera ale napewno jest zaleta.
    Chociaz sama dobrze jezdze i szofera nie potrzebuje bo jezdzic tez lubie, ale wozic tez sie dam:P

    bozenka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    i to jest zdrowe podejscie do sprawy ;]

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    dobrze jak oboje partnerzy mają prawo jazdy i dziewczyna nie 'żeruje’ (naokrągło nie każe się wozić) tylko sama może gdzież pojechać…

    Kalahari mnie to też kręci jak facet dobrze prowadzi auto – jest w tym 'coż’…

    Zasadniczy jak tak będziesz pesymistycznie podchodził do tego że nikogo nie poznasz to włażnie nie poznasz. Dobrze jest mówić sobie że coż się uda i to wtedy wychodzi…a tak po za tym może w otoczeniu Twoich koleżanek jest godna uwagi partnerka? Dobrze się rozejrzyj 🙂

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Większożć koleżanek jest zajęta, poza tym na razie nie jestem jeszcze na etapie szukania kobiety, nie dojrzałem jeszcze do tego. Poza tym póki np. mam pryszcze i do końca ich nie wyleczyłem to ciężko mieć niezaburzoną samoocenę. Ja już się przyzwyczaiłem, że nawet dla sporej liczby kolegów, którzy mnie lubią i są moimi przyjaciółmi raczej jestem popychadłem i kozłem ofiarnym do zabawy, a dla dziewczyn tylko koleżanką z penisem 😆

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Z opryszczką możesz walczyć oczyszczając organizm z toksyn i złogów bo to główny powód, jeżeli nie ma jakiejż choroby na tym tle.

    Nie rozumiem jak możesz nazwać kogoż przyjacielem skoro mówisz że trakuje Cię jak popychadło i kozła ofiarnego. Dla mnie to nie przyjaźń!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Taka już moja rola – słabszego w grupie kumpli 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sądzicie dziewczyny o facetach bez prawa jazdy?"

Przewiń na górę