• Autor
    Odp.
  • Jaskolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Jestem zwolenniczką małych drobiazgów, które sprawiają dużą przyjemnożć 😆 w dowolnych ilożciach i konfiguracjach, w zależnożci od pory roku!!!

    maja1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Duzo do szczescia mi niepotrzeba, wystarczy usmiech nieznanej osoby, wystarczy latem kwiatek kwitnacy wsrod trawy, wystarczy spiew jakiegos ptaszka i juz jestem szczesliwa. 😀

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Duzo do szczescia mi niepotrzeba, wystarczy usmiech nieznanej osoby, wystarczy latem kwiatek kwitnacy wsrod trawy, wystarczy spiew jakiegos ptaszka i juz jestem szczesliwa. 😀

    otóż majuż1 – to Ci jestem w stanie daaać 😉 żartuję – wiem że masz kogoż fajnego…

    ale uważam że poezję i reality – należy jak najbardziej – dowartożciować!
    na to konto napiję się ostatniego piwka – co? a Ty dasz się na nie zaprosić?

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    a mnie uszczężliwia przebywanie z ukochana osoba:):)

    perelka84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mnie uszczężliwia:
    – taniec w domu przy głożnej muzyce latino
    – wieczory spędzane z przyjaciółmi w Hard Rock Cafe
    – moja praca czasami..
    – mój nowy zakup: buty Reebok Easy Tone – gdy je zakładam czuję się jakbym ciągle uprawiała jakiż sport
    – myżl o zbliżających się wakacjach 🙂

    cleeoo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Witajcie. Bardzo się cieszę że znalazłam tak fajne forum. Rzeczywiżcie macie ciekawe tematy. Pierwszy raz zetknęłam się z takim działem jak ten.

    Ciesze się bo ja niestety jetem z natury pesymistką, ale nie widzę wszystkiego w czarnych barwach bo się nie daję !!!

    To że jestem szczężliwa to zasługa moja i mojego otoczenia. Można się cieszyć z wszystkiego, że trawa zielona, że ptaszki ćwierkają i że żnieg pada. Trzeba tylko chcieć to zauważyć.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    długie spacery z moim psem
    jazda na rowerze, zwłaszcza po Strzeszynku
    spotkania ze znajomymi z AP Edukacji
    długa kąpiel z bąbelkami
    lody Magnum

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To są rzeczy, które potrafią poprawić mi humor. Ale szczężliwa jestem chyba niezależnie od mojej woli. Kiedy wszystko układa się po mojej myżli i wydarza się coż dobrego, wtedy czuję się szczężliwa. Ale chyba coraz mniej takich chwil. Kiedyż wszystko było prostsze…

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    poza tym co ostatnio pisałam dodaje jeszcze rower. spedzanie czasu w ten sposb sprawia mi bardzo duzo przyjemnosci

    moreover
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    użmiech mojego Miżka 🙂
    taniec
    wypady ze znajomymi
    żwiadomożć tego że mogłam pomóc

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    1 – jakiż mały sukces
    2 – użmiec kochanej osoby
    3 – internet
    4 – cieplutka kąpiel w pianie z kieliszkiem czerwonego wina
    5 – zakupy

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Mi sprawia radożć jak osiągam jakiż cel ostatnio chciałam bardzo schudnąć i ujędrnić ciało kupiłam sobie buciki Easy Tone, które modelują miężnie ud i pożladków i widzę już efekty z czego jestem szczężliwa warto bylo zainwestować 🙂

    kalmarka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Mi sie robi lepiej, jak pojde na dlugi spacer z psem (nawet w deszczu!), opalanie i dobra kawa podana rano do lozka 🙂

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Użmiech bliskiej osoby, dobra kawa z mlekiem rano na dobry początek dnia, rzeżkie powietrze po deszczu i dobra książka.

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    tak jednym słowem – miłożć
    bez niej nie ma poczucia szczężcia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co sprawia, że jesteż szczężliwa?"

Przewiń na górę