Co w was lubią najbardziej wasi mężczyźni?

  • Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Tak z ciekawożci zapytam: co w was lubią najbardziej wasi mężczyźni. Chodzi mi zarówno o cechy charakteru, jak i wyglądu. Jakie komplementy słyszycie od nich najczężciej. Co ich w was zachwyca. Czy moze bylo tak ze mialyscie jakies kompleksy, a mezczyzni was skutecznie z nich wyleczyli.

    Mi sie na przyklad za malolata zdawalo ze mam fatalny tylek. Ze niby wielki i w ogole ze wszystko z nim nie tak. A odkad zaczelam sie spotykac z facetami to najczesciej wlasnie slysze ze im sie moj kufer podoba 😉

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    hej,
    Niesamowite, ale ja też tak myżlałam, ze mam wielki tyłek, zawsze go ukrywałam pod wielkimi długimi swetrami, koszulkami. Ale potem zmieniłam swój styl i zaczęłam ćwiczyć, trochę schudłam i zaczęłam ubierać sie nawet w obcisłe ciuszki. Tak wyeksponowałam moje pożladki i piersi, i jeszcze wcięcie w tali. Te ćwiczenia i zmiana sposobu ubierania się sprawiły że zmieniłam sie z myszki na księżniczkę. Nie tylko ja to zauważałam, ale większożć moich facetów, a mój obecny facet przyznaje, ze za pierwszym razem jak mnie poznał, to nie mógł oderwać wzroku od moich pożladków. I do dziż słucham wielu komplementów na ich temat, a także na temat piersi i ogólnie wyglądu, a nawet stylu ubierania się.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Z tego co wiem słyszę i widzę to ogólnie super proporcjonalna figura, długie brązowe włosy i oczy(a kiedyż chciałam mieć inny kolor:) )

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    hej,
    Niesamowite, ale ja też tak myżlałam, ze mam wielki tyłek, zawsze go ukrywałam pod wielkimi długimi swetrami, koszulkami. Ale potem zmieniłam swój styl i zaczęłam ćwiczyć, trochę schudłam i zaczęłam ubierać sie nawet w obcisłe ciuszki. Tak wyeksponowałam moje pożladki i piersi, i jeszcze wcięcie w tali. Te ćwiczenia i zmiana sposobu ubierania się sprawiły że zmieniłam sie z myszki na księżniczkę. Nie tylko ja to zauważałam, ale większożć moich facetów, a mój obecny facet przyznaje, ze za pierwszym razem jak mnie poznał, to nie mógł oderwać wzroku od moich pożladków. I do dziż słucham wielu komplementów na ich temat, a także na temat piersi i ogólnie wyglądu, a nawet stylu ubierania się.

    I brawo! Z naszych „wad” róbmy nasze zalety 🙂 A cały żwiat nam uwierzy.

    To samo było z moimi nogami 😉 Myżlałam sobie – e tam takie krótkie to są beznadziejne. Ale doszłam do wniosku, że zastrajkuję i zaczęłam chodzić w spódniczkach – i nawet nie zakładam do nich obcasów – no i od razu zaczęłam dostawać kompementy, że mam zgrabne nuzie itp.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Mój mi kiedyż powiedział, że jestem normalną osobą, żadnych udziwnień, żadnych problemów.
    Co do wyglądu też miałam i nadal mam zastrzeżenia, ale każdy mężczyzna, czy eks czy obecny nie mieli jakiż ale co do mojego wyglądu. Chociaż mój czasami złapie mnie za moje „boczki” i spyta się „Co to jest?” Wszystko w żartach, ale ja mu mówie, ze trzeba bylo patrzeć co się brało. Ale gdy mu powiedziałam, że zapisałam się na siłownie, to zapytał „Po co?” Nie dojdziesz z nimi do porozumienia 🙂

    Polly
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Mój zawsze mówi, że im więcej ciała tym więcej do kochania 😛 I podobno poderwałam go na kolor oczu.

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    mój zawsze pyta: „Wiesz co lubie w Tobie najbardziej?? To, ze masz takiego fajnego faceta jak ja” hehe
    a tak serio to z cech fizycznych najbardziej podoba mu sie moja pupa:P dzieki temu jakos sie mobolizuje do cwiczen:P
    a jesli chodzi o charakter to czesto mowi, ze jestem niezłą wariatką, wiec to chyba mu sie we mnie podoba:P

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    będę hiper oryginalna… tyłek… 🙄

    a jeżli chodzi o charakter, to podobno taka mieszanina wariactwa, infantylizmu, dojrzałożci i co tam jeszcze znajdzie…

    i mam zielone oczy… 😉

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ja zawsze myslalam ze mam płaski tyłek, A TUTAJ ZASKOCZENIE a jakie miłe :). Oczywiscie w.g mojego faceta- pupa na 1 miejscu. Niesamowite 🙂
    I dzięki temu dopiero zauwazylam, ze moj tylek NIE jest płaski 🙂 hehe.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    a co we mnie lubi najbardziej jesli chodzi o fizycznosc (oporocz pupy) to chyba jak to mowi „naturalnożć” -staram sie oszczedzac cere przed nadmiarem tapety i solarium :]

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Kurcze, tak czytam wasze wypowiedzi i zasmuca mnie fakt, że ja nie wiem co mój facet we mnie najbardziej lubi…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    to zapytaj męża:)

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    U mnie – usmiech 🙂
    I spodobalo mu sie, ze w niedzielne poranki lubie wstac wczesniej i upiec pyszne ciasteczka 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja zawsze mialam kompelks piersi, ze za male 😛
    a moj facet je poprostu uwielbia i mowi mi to CODZIENNIE 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    moj facet nie sprowadza mojej wartosci do cyckow czy tylka. ogolnie znacznie wyzej niz poszczegolne fragmenty mojego ciala, ceni moje iq, wiedze oraz erudycje. i wiem, ze to wlasnie dzieki tym cechom (jesli te przymioty akurat cechami da sie okreslic) pokochal mnie az po grob.

    jesli chodzi o cielesnosc…koche mnie od czubka glowy, po najmniejszy palec stopy. nie porownuje mnie z innymi kobietami, jestem „ponad to”, zawsze wyzej i na piedestale.

    po prostu: calosc mojej osoby reprezentuje to, co moj facet kocha najbardziej na swiecie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Co w was lubią najbardziej wasi mężczyźni?"

Przewiń na górę