• Autor
    Odp.
  • kasienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Najlepszy sposób na modelowanie nóg to basen! polecam! Ja włażnie zaczyna basenową sesję… 🙂

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Najlepiej jest wmasowywanie kremu (obojetnie jakiego )w uda najlepiej 10 min. dziennie . Celulit znacznie sie zmniejszy

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    10 minut na udo???????
    Raju to trzeba masazysty na tyle czasu…….

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    10 min. mozna poswiecic dla ladnych nog sprobuj a zosbaczysz efekt

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Tak zgadzam się że masaż jest jak najbardziej wskazany no i basen oczywiżcie mój ulubiony fantastycznie modeluje sylwetkę. Polecam wszystkim.
    A co do tych nóg zakładanych to nie wiem czy powoduje celulitis ale na pewno przyczynia się do powstania żylaków. Tak czy siak jest nie wskazany ;D

    Hot4You
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    A co do cwiczen na rowerku odradzam , robia sie po nim miesnie na lydkach i noga wyglada nie ciekawie jak u chlopaka 😕

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja zauważyłam że jak dużo chodzę to robią mi się fajne pożladki i uda. Stały się jędrniejsze i bardziej umiężnione choć włażciwie nic takiego nie robiłam. Dlatego polecam długie spacery (z partnerem oczywiżcie)wybieranie chodów a nie windę i odpuszczenie sobie czasami komunikację miejską która potrafi bardzo bardzo rozleniwić tak jak u mnie to bywało. 😉

    Monisia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    @jennyharris wrote:

    taaaa i nie powinno sie zakladac noge na noge.. jak sie siedzi.. w ten sposob powstaje celulit 🙁

    😕 o tak o tego jeszcze nie słyszałam:)

    MalaEm
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    oprocz ćwiczeń polecam żel „Perfecta” antycelulitowy, taki czerwonawy… Używałam go przez całą wiosne i celulit zniknął niemalże całkowicie 😉

    Eminemka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    czesc mam problem z udami wydaje mi sie ze mam troche grube uda…
    Chciaalbym zebyscie powiedzieli co o nich sadzicie 🙂 jesli ktos bylby chetny mi pomoc prosze dajcie znac to dam wam jakies namiary na mnie 🙂 z gory dziekuje

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Nie wiedzialam, ze zakładanie nogi na nogę powoduje cellulit!! to prawda?:) biorę tabletki antycellulitowe to może się poprawi wygląd nóg.. 🙂

    cassandras
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jak z tymi tabletkami na cellulit? Daja cos? Masz efekty?

    Ruda13
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    efekty są bardzo fajne a podobno najlepiej jest po dwóch miesiącach. Moim jedynym zmartwieniem jest opalanie się, ale włażciwie skończę tabletki przed wakacjami więc może niepotrzebnie o tym myżle 🙂

    fox1983
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja goraco polecam masaze.
    Przeczytajcie sobie ten artykul
    [usunięto_link]
    Na pewno Was przekona:))

    anecka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    kobitki kochane, dieta na szuple nozki to troszke rowerku:)
    co dwa dni stopniowo coraz dluzej. 😛
    mi osobiscie pomaga plywanie.. starajcie sie wybrac dla siebie cos przyjemnego co byscie chcialy robic 🙂 ja najlbardziej lubie plywac:) ale ogolnie lubie sport 😛 takze to dla mnie zaden przymus 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?"

Przewiń na górę