• Autor
    Odp.
  • Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Pływanie to nie tylko dobra kuracja na szczupłe nogi;)) Dla tych którzy chcą się trochę wysmuklić polecam masaże ( pobudzaja mikrokrążenie, więc można w ten sposób wspomóc kuracje antycellulitową. Pozwólny sobie czasem na relaks- leżenie przez 15 minut dziennie z nogami uniesionymi do góry naprawdę (!!) przynosi dobre rezultaty. Tak z górnej pułki mogłabym polecić zabiegi kosmetyczne. Teraz dostępne są takie metody jak endermologia, która dedykowana jest włażnie dla kobiet chcących wysmuklić swoje ciało;)

    magnesse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    każda ma swoje sposoby 🙂 ja osobiżcie przetestowałam trzy. mam niestety brzydką tendencję do szybkiego rozrastania się 🙁 a gubię już w wolniejszym tempie… po basenie sylwetka cała się robi zgrabniejsza i ciało jędrniejsze, a poza tym – rewelacyjnie się po nim czuję 🙂
    rower zawsze lubiłam, a godzinka 3-4 x w tygodniu powoduje, że noga ładnie się wysmukla, kiedyż jeździłam 1,5-2 h dziennie i bynajmniej nie małam nóg umiężnionych jak Pudzian 😉
    ostatnio dużo spaceruję, po zimie nogi miałam jak dwa chodzące kloce, biorę l-karnitynę, po 2 miesiącach widać dużą różnicę, więc mogę zakładać szpilki i noga fajnie wygląda 😈

    myss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szczupłe uda to marzenie każdej kobiety. Staram się walczyć z cellulitem w miarę regularnie. Ćwiczę i używam kosmetyków przez cały rok – tylko to mam sens. Nie wierzę w super efekty po miesiącu walki. No chyba że kogoż stać na specjalistyczne zabiegi itp. Niedawno kupiłam sobie steperek, wczeżniej miałyżmy jeden ze współlokatorką i bardzo mi pomagał. Do tego to mały sprzęcik i łatwo go schować i nie zagraca całego pokoju 🙂 Cena – 169zł w sklep-presto.pl. Ma taki soczysty zielony kolor – jeszcze bardziej mnie motywuje 🙂 W czasie ćwiczeń wykonuję ruchy rąk jak podczas biegania i delikatnie rotuję tułów – ćwiczenie miężni skożnych brzucha :)Trening to ok. 30minut dziennie. Do tego oczywiżcie kosmetyki antycellulitowe. Staram się jeżć zdrowo (woda mineralna, owoce), jak najmniej fastfoodów.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Siedzący tryb życia i picie kawy podobno tak przyczynia się do powstania pomarańczowej skórki. Moim zdaniem najlepiej jest ćwiczyć. Moim zdaniem najlepsze są ćwiczenia na steeperze. Ja sobie kupiłam taki sprzęt w sklepie hellhound.pl i mogę na nim ćwiczyć nawet podczas oglądania TV;)

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Jest mnóstwo ćwiczeń na ładne, zgrabne nogi i każdy powinien wybrać odpowiednie dla siebie. Ja zainwestowałam w trampolinę – może to się wydać żmieszne, też jeszcze jakiż czas temu nie myżlałam, że można na niej ćwiczyć, ale całkiem niedawno znalazłam na trampolina.org całkiem fajny zestaw ćwiczeń, skonsultowałam się z kimż, kto zna się na tych sprawach i okazało się, że takie ćwiczenia mogą być bardzo pomocne. Przy tym ma się żwietną zabawę, więc wydaje mi się, że to dobry pomysł.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Najlepsza do kształtowania sylwetki jest siłownia i nie obżeranie się 😉

    ulka6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    na pewno ćwiczenia ruch ale zeby trochę sobie to ułatwić to warto zainwestować w dobry krem ja używam wyszczupljący krem z mary cohr

    Koralina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    kurcze ja mam naprawdę zgrabne i szczupłe nogi. Nie cwiczę ale bardzo dużo chodzę. Celulitis i tak mam ?:( nic mi nie pomaga….Mam wrażenie, że te wszytkie kremy to jedna wielka sciema 🙁

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie da się schudnąć miejscowo ,a kremy tego typu to żciema.

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Masz rację Anika z tą trampoliną – też czytałam, że to żwietna sprawa w walce z cellulitem i ogólnie jest bardzo przydatna w modelowaniu sylwetki. Tu znalazłam kilka ćwiczeń [usunięto_link] i okazuje się, ze ten sprzęt wcale nie jest taki drogi – włażciwie każdy może sobie na niego pozwolić.

    kama87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja toczę walkę z cellulitem od wielu lat. próbowałam wielu sposobów. teraz wiem, że jedyną droga jest systematyczna aktywnożć fizyczna, dieta i dobry kosmetyk. Przestrzegam diety, dużo ćwiczę, do pracy jeżdżę na rowerze jak pogoda pozwala. a po każdym treningu po prysznicu wcieram balsam antycellulitowy nantes. dopiero te wszystkie czynniki razem dają wymarzony efekt. teraz nie wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach czy spódniczkach.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ja toczę walkę z cellulitem od wielu lat. próbowałam wielu sposobów. teraz wiem, że jedyną droga jest systematyczna aktywnożć fizyczna, dieta i dobry kosmetyk. Przestrzegam diety, dużo ćwiczę, do pracy jeżdżę na rowerze jak pogoda pozwala. a po każdym treningu po prysznicu wcieram balsam antycellulitowy nantes. dopiero te wszystkie czynniki razem dają wymarzony efekt. teraz nie wstydzę się chodzić w krótkich spodenkach czy spódniczkach.

    I żadnych suplementów?a wody dużo pijesz?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli dostarczasz wszystkich składników z żywnożci to po co suplementy?

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Spróbujcie nowych butów reebok Easy Tone chodząc w nich ćwiczysz miężnie nóg i pożladków a ćwiczenia również zwalczają cellulit.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak jak w każdych butach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?"

Przewiń na górę