• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tak miężnie zaczną rosnąć od noszenia butów. Faktycznie wszystko da się sprzedać wystarczy ładnie to ubrać 😆

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Te buty są żliczne ogólnie mam słabożć do sportowego obuwia 🙂 Slyszałam też, że naprawdę wspomagają uda i pożladki. Mam je od niedawna ale jak zobaczę efekty to na pewno dam znać.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    jak to co!? biegać! 😈

    i zadawać się z hard-manem 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    faktycznie, te buty też jakoż działają na moją psychikę, ale znając życie jest to bardziej kwestia psychologii niż faktycznych rezultatów… może chodzi o to, że jak się ma te super buciki to się więcej chodzi? to wtedy nie dziwne, że i efekty są 😆

    Korni78
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    o tym trzymaniu nogi na nogę to też słyszałam i staram się pilnować.
    Ale to bardziej wpływa na naczynka a nie na nogi.
    Na piękne nogi to polecam Wam VelaShape,urządzenie które ujędrnia i napina ,jak i wpływa na zmniejszenie cellulitu.Byłam .przetestowałam i mogę polecic.We Wrocku jest w Dermamedzie,więc kobietki nie czekajcie na magiczną moc kremów,bo to tylko podtrzyma efekt,który trzba najpierw stworzyć, a stworzycie go dzięki VelaShape 😆

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    jazda na rowerze pomaga, ale kiedy bedziesz jezdzic na wysokich /lekkich przerzutkach. jesli nacisk na nogi bedzie za duzy , wtedy mozesz sie martwic powstającymi mięsniami, choc i tak to trwa długo. poza tym 'niewidoczne’ krzesełko i trwanie w tej pozycji i bieganie na dłuzsze dystansy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " co zrobic zeby miec ladne szczuple nogi ?"

Przewiń na górę