• Autor
    Odp.
  • Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Miałam przyjaciela. Nie było żadnego sexu, pocałunków – nic w tą stronę. Niestety byłam głupia, bo mając w tym czasie chłopaka nawet nie pomyżlałam o tym że on może być bardzo zazdrosny i mogę zepsuć swój związek. Prawie się to stało. Teraz żałuje tej całej przyjaźni mimo, że wyniosłam z niej dużo dobrego (rozmowy, które mnie nauczyły wielu mądrych rzeczy itp.)
    Jeżli chodzi o przyjaźnie z mężczyzną to jeszcze zależy kim ten mężczyzną jest dla człowieka – bratem, swatem czy zwykłym kolegą ze szkoły/pracy.

    ewissimo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Jak dla mnie nie ma takiej mozliwosci, zawsze ktoras strona jest bardziej zaangazowana, ZAWSZE jest cos wiecej niz tylko przyjazn, przerabialam to wystarczajaco duzo razy.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    W pracy miałam zawsze więcej kolegów niż koleżanek.Bardzo sobie cenię przyjaźnie z facetem.Faceci mają większe poczucie humoru i ciekawe spojrzenie na pewne sprawy.Jeżli nie wkrada się nutka flirtu może być naprawdę fajnie.Niestety, mój facet nie tolerował tych znajomożci.Zawsze podejrzewał,że to coż więcej.Siłą rzeczy trochę rezygnowałam z tych przyjaźni ale trochę żałuję.

    WaniliaiPieprz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Według mnie nie istnieje. Dla mnie jedyną przyjaciółką męża może być jego żona.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy istnieje przyjaźń między kobietą a mężczyzną ?"

Przewiń na górę