Czy korzystacie z portali randkowych??

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uważam, że korzystanie z tego typu portali to już akt desperacji… 😛

    nass
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Nie korzystałam nigdy z takich portali i nie mam zamiaru, ale rozumiem ludzi, którzy wybierają taką formę poznawania się z osobami inne płci. Myżlę, że najbardziej rozumiem takich już dojrzałych, mających powyżej 30 lat i samotnych ludzi, którzy liczą, że w ten sposób może im się udać rozpocząć związek, który przetrwa.

    Ewelina112
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja nie korzystałam z takich portali i nie korzystam, z racji tego że mam chłopaka 🙂
    Moim zdaniem takie portale są dal ludzi zdesperowanych, którzy nie potrafią znaleźć partnera w realu.

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    e tam, od razu dla zdesperowanych:)ja znam co najmniej dwie osoby ktore korzystaly/korzystaja – moja kolezanka i moja przelozona, a sa to ladne fajne babki kolo trzydziestki.takie portale sa dla ludzi zapracowanych moim zdaniem. Wiele znajomych w tym wieku ma rodzine, nie ma z kim chodzic na imprezy itp., a w internecie duzo mozliwosci.

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja nie korzystam. przynajmniej nigdy nie musiałam:)

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Uważam, że korzystanie z tego typu portali to już akt desperacji… 😛

    Zgadzam sie w zupełnożci bo nigdy nie wiesz kogo tak naprawde spotkasz po drugiej stronie 😉

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    a ja poznasz faceta przypadkowo na ulicy, nie przez internet, to co, bedziesz wiedziala od razu, ze to chlopak w porzadku?:)ryzyko takie same, ze moze byc dziwny albo nienormalny, jedynie co bedziez wiedziala na pewno, to jak wyglada.

    kobrami
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    bała bym sie poznac kogos przez internet nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    ja mam obawy, ale moja siostra poznala wielu wartosciowych ludzi przez takie portale, wszystko kwestia ludzi i… szczężcia.

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Kiedyż korzystałam, ale jakoż nie uważam się za zdesperowaną 😉 Poznałam bardzo fajnego chłopaka z którym się przyjaźnię od 4 lat. Dzięki niemu spędziłam wtedy fajne wakacje, które wspominam do dziż. Moim zdaniem jest to także dobry sposób szukania drugiej połówki, ale też trzeba być rozsądnym i ostrożnym. Różni są bowiem ludzie.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Ktoż bardzo zdesperowany posunął by się do czegoż takiego.Raz,że nie wiadomo kto jest po drugiej stronie/może zboczeniec,teraz takich pełno/,a dwa tyle fajnych facetów chodzi po żwiecie,żeby nie powiedzieć po ulicy,że po co szukać w Internecie. jupi

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Kiedyż myslałam ze to tak naparwde jakaż sciema z tymi serwisami, no wiecie,ze po drugiej stronie komputera siedzi zupełnie ktoż inny niż ten za kogo się podaje. Ale w sumie jak zobaczyłam ze moja przyjaciółka w taki sposób poznała swojego obecnego teraz męża to jakoż zmieniłam swoje nastawienie 😉 I szczerze mówiąc od jakiegoż czasu wieczorkami zaglądam sobie na taki portal [xxxxxx] I chyba będę miała wreszce w tym roku z kim spędzić sylwestra 😉 Wiec nie jest az tak zle.

    rose_is_red
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Nie, poznaję ludzi w sieci, tak poznałam obecnego chłopaka, ale nie na portalach randkowych tylko na forach takich jak to 🙂

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Nie uważam tak. To taka sama forma komunikacji jak inne. Za pare lat nie bedzie w tym nic dziwnego.

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Nikt nie mówi,że to jest dziwna forma komunikowania się,tylko,że nie zawsze bezpieczna. ://

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy korzystacie z portali randkowych??"

Przewiń na górę