czy lubicie dekoldzik?

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    dziewczyny lubicie dekold kiedy troszkę widac piersi czy zywkle staracie sie je zakrywac

    ja oosbiscie nie bardzo lubie ich pokazywac ale ostatnio cos kupiłam sobie bluzeczke gdzie je troszke widac w minimalnym stopniu a jka jest u Was?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja lubie w krztalcie litery V wsumie to jakos nie patrze na takie cosik.. jak mi sie cos podoba i jak sie w tym dobrze czuje to biore 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    widac piersi… hmmm najpierw trzeba miec kawalek cycka do pokazania.
    mi zostalo oszukiwac spoleczenstwo stanikami push ap super hiper ekstra poduszki maja ktore pod bluzka prezentuja sie fajnie (tylko okropnie w nich cieplo)

    wiem ze jak sie ma male piersi a chcesz zeby bylo widac ze jednak cos tam masz to powinno nosic sie bluzki marszczone pomiedzy piersiami, albo zlapany jakas klamerka jest w tym miejscy material

    ja gdybym miala wieksze piersi to by dodalo mi odwag i dowartosciowalo by mnie napewno i bym pokazywala ciut cycka 🙂

    no ale wracajmy do rzeczywistosci. nie pokazuje bo male to takie ze az wstyd

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja również nie mam dużych piersi a mimo to lubie nosic nieco większe dekoldy.Oczywiscie nie az TAKIE duże,bo uważam,że wygląda to wulgarnie.Krępuje mnie tylko,kiedy w rozmowie ze mną facet nie patrzy mi w oczy tylko błądzi wzrokiem od mojej szyi aż po dekold… 😳

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja mam uniwersalny rozmiar i lubię dekolty ale oczywiżcie nie takie duże. Wystarczy że czuję się w nich wygodnie i nie czuję wzroku facetów na moim biużcie bo to ohydne uczucie. 😕

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja ostatnio kupiłam sobie bluzeczke i jak kupowałam to dekoldzik był maly ale jak przeszlam sie raz to sie powiekszył i msuiałam go troszke zszyc :PP

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Lubię pokazać troszkę ciała 😉 Noszę półokrągłe niezbyt duże dekolty, mój chłopak je uwielbia 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    widac piersi… hmmm najpierw trzeba miec kawalek cycka

    ja gdybym miala wieksze piersi to by dodalo mi odwag i dowartosciowalo by mnie napewno i bym pokazywala ciut cycka 🙂

    no ale wracajmy do rzeczywistosci. nie pokazuje bo male to takie ze az wstyd

    lubie twoje bezposrednie podejscie do sprawy :D:D:D
    ja tez nie mam za wiele do pokazania wiec bluzke z dekoldem mam tylko jedna

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja też nie pokazuje, bo też tak niezbyt mam co …

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    haaa a moj maz powiedzial mi wczoraj tak jak bylismy w supermarkecie. zobacz ta dziewucha nie ma wogole cyckow a lansyje sie jakby conajmniej duze C miala.
    i faktycznie plasciutka dziewucha a w sukience dekold taki ze prawie brodawki jej bylo widac.
    wczoraj postanowilam (moze mi sie uda wytrwac ) ze musze sie zaakceptowac taka jaka jestem. tzn nadal bede oszukiwac spoleczenstwo super hiper ekstra powiekszajacymi stanikami ale no wiecie o co chodzi…

    a sklonil mnie do tego artykol ktory przeczytalam na onecie.ze jesli my pokochamy swoje cialo to i nasz partner je pokocha.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja nie przepadam za takimi dekoldami wole cos umiarkowanego:)po domu nosze nawet z dosc duzym dekoldem bluzki ale jak mam wyjsc wole ubrac cos w dobrym stylu …i nie paradowac z cyckami

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Masz rację xyz trzeba pokochać swoje ciało 🙂

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja mam troche większy biust… wiec gdy mam nawet mały dekold to go widać :/ Także bardzo rzadko zakładam włażnie takie bluzeczki, żeby uniknąć tych gapiących się facetów…

    Lucienne
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Ja nie mam zbyt dużego biustu, ale bluzeczki z dekoltami lubię 🙂 dobrze się w nich czuję 🙂

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Ja lubię dekoldziki ale w miarę a widzę dziewczyny które mają co pokazać i noszą takie dekoldy, że im sutki widać 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy lubicie dekoldzik?"

Przewiń na górę