• Autor
    Odp.
  • pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Zdarzyło mi się kilka razy brać nervomix z melisą na uspokojenie, to po kilku dniach stosowania uspokoiły mi się nerwy. Tak z dnia na dzień to może nie podziałać. Parzona melisa u mnie nie działa zbytnio.

    martabielec
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mi bardzo pomaga spacer, chwila medytacji, wyciszenia. Od razu jakoż się w głowie wszystko układa lepiej 🙂

    aanka91
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Melisa znana jest z tego, że działa uspokajająco, ale jest wiele innych podobnych żrodków, np. lawenda, lipa, kozłek lekarski, kwiat czarnego bzu, czy żeń-szeń. Tym, którym nie pomaga melisa i inne tego typu produkty, mogą wybrukować dostępne bez recepty leki uspokajające – najpopularniejsze to Nervosol (w formie płynnej) i Persen (w tabletkach).

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nervosol mnie strasznie usypia, od razu. Wolę jednak nervomix control, nie ogłupia i mogę spokojnie kontynuować pracę po zażyciu. Poza tym zazywa się go dyskretniej niż krople, zwłaszcza w pracy.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja robiłam podejżcie do melisy, ale była dla mnie zdecydowanie za słaba, więc sięgnęłam po suplementy, kupiłam nervomix bo stres mnie nie opuszczał ostatnio przez zmianę pracy, a mnie każda drobnostka bardzo denerwowała.

    Melody27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Dołączam się do tych co biorę Nervomix. Działa szybko, łagodnie, dostępny bez recepty. Mnie poleciła teżciowa, a ona prowadzi raczej zdrowy tryb życia. Ziółka, ekologiczne jedzenie i sport. Więc to chyba najlepsza rekomendacja.

    alawardzala1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mi np melisa bardzo pomaga, nie mogę brać żadnych prochów bo mnie przytępiają strasznie…

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    ja lubie pic melise niezaleznie od tego czy pomaga na nerwy czy nie.. ma dobry smak i jest zdrowsza niz kawa czy herbata

    Yoda25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Melisa pomaga na stres, ale dobrym rozwiązaniem są też leki ziołowe jak np. wspomniany na forum nervomix.

    Melody27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja piję melisę gdy się denerwuję przed jakimż wydarzeniem. Jak jak mam napięte terminy w pracy melisa nie wystarcza i trzeba wziążć coż mocniejszego.

    eliza104
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem jest to bardzo dobry, skuteczny sposób na ukojenie nerwów.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Melisę mogę wiadrami i nic, najwyżej mnie użpi. Ale w tabletkach nervomixu działa dobrze. A z jakim stresem się zmagacie?

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Melisa przede wszystkim wycisza oraz uspokaja,wiec odpowiedź brzmi Tak,pomaga na skołatane nerwy i stres,jednak pamiętajmy że to zioła i pomogą tylko w okreżlonym dniu,nie cały czas non stop.

    marilka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Piję melisę codziennie na noc[usunięto_link] Myżlę, że w pewnym sensie działa uspokajająco gdyż nie budzę się w nocy oraz jestem spokojna[usunięto_link] Lepsze picie zdrowych ziółek niż branie tabletek na uspokojenie[usunięto_link] 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy melisa pomaga na nerwy?"

Przewiń na górę