Czy można wybaczyć???

  • Autor
    Odp.
  • Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Byłybyżcie z chłopakiem, któty Was uderzył? Myżlicie, że taka osoba może się zmienić?

    ausia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 369
    • Pasjonat

    Jak ja bym miała takiego partnera, co by mnie uderzył, nie miałby, taki co szukać u mnie już nie!!
    Kobieto od takich to się ucieka jak najdalej, bo jak już raz to zrobił, to na pewno odważy się to uczynić po raz kolejny.. 🙁

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Napewno masz rację, ale to bardzo trudna decyzja jak było się z tą osobą tyle lat!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ten partner juz nie byłby moim partnerem z pewnoscia. jesli uderzyl raz to moze i dtugi, a jak uderzy drugi to bedzie bic zawsze.

    Moja znajoma była w takim chorym zwiazku. Chlopak ją bił. ukrywała to, nie potrafiła zerwac. Byli ze sobą coż około roku. W końcu tak ją pobił raz po imprezie, że wylądowała w szpitalu… I wtedy już zakończyła ten „związek”. Niestety za późno się opamiętała

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Zrezygnowałabym z takiego partnera, bo ja chcę, żeby chłopak był moją opoką, a nie damskim bokserem.

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja byłam z chłopakiem ponad 5 lat:( Już wczeżniej dawał mi powody by zakończyć ten związek, ale ja byłam naiwna i wierzyłam,że się zmieni. Ale nie licząc tego naprawdę był żwietny, nie traktował mnie źle, wręcz przeciwnie. A to wszystko co mi robił było z zazdrożci…

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Nie byłabym z kimż takim już i uważam, że taki człowiek się nie zmieni.Jeżeli zrobił to raz zrobi drugi

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    kobieta powinna sie szanowac, jesli raz ktos podniosl reke powinien byc skreslony.

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Nawet jeżli to ja byłam winna?

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Nawet.
    Bo nie po to natura wyposażyła nas w rozumki, żebyżmy kierowali się tylko emocjami, popędem, itd.

    may
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    ja równiez uważam ze jak facet uderzy raz to zrobi to nastepny raz… chory układ.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Nawet jeżli to ja byłam winna?

    sorry, wg mnie nigdy nie jest sie na tyle winnym, by ktos mial prawo nas uderzyc.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    facet, ktory podnosi na kobiete reke jest palantem. mnie palanty nie kreca.

    to jest niewybaczalne.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Dokładnie.
    A tłumaczenie go przed samą sobą.. „no ale to ja go sprowokowałam, to była moja wina” jest po prostu żałosne.. 🙄

    Ines
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Więc jestem żałosna! Myslę, że na moim miejscu miałybyżcie podobny dylemat. To nie takie proste powiedzieć facetowi „żegnaj” jak spędziło się z nim tyle WSPANIAŁYCH lat.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy można wybaczyć???"

Przewiń na górę