• Autor
    Odp.
  • pinkiboy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Temat dzieci jest tematem rzeką.
    Tyle czy można mówić o dzieciach jak sie ich nie ma???????
    Kurcze mam wrażenie, że żadna z forumowiczek nie ma dzieci!!!!!
    A gdzie tematy kaszek, pieluszek i narzekan??????

    A ja myżlę że można mówić o dzieciach nie mając ich ❗

    Mówiąc o dzieciach nie mając ich? Podobnie żlepy może rozprawiać o kolorach.

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Temat dzieci jest tematem rzeką.
    Tyle czy można mówić o dzieciach jak sie ich nie ma???????
    Kurcze mam wrażenie, że żadna z forumowiczek nie ma dzieci!!!!!
    A gdzie tematy kaszek, pieluszek i narzekan??????

    A ja myżlę że można mówić o dzieciach nie mając ich ❗

    Mówiąc o dzieciach nie mając ich? Podobnie żlepy może rozprawiać o kolorach.

    Nie prawda

    Ja pracuję w żłobku i zajmuję się codziennie dzieciakami od 4 miesięcy do 3 lat. Czasami wiem więcej od ich rodziców. Zdarza się że rodzice zostawiają dzieciaki na noc więc wtedy też mam okzaję zobaczyć jak to jest. Więc jak dla mnie to nie masz racji

    chatanoga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    O to juz prawie dorosłe;), tez chcialam kiedys miec blizniaki, ale jak pomyslę, że miałabym naraz takie dwa czpioty jak mam w domu jedno…….to nie dałabym rady;) Kiedy moja Ala będzie miała 15 lat……..echh

    Figa… włażnie czytam o kobiecie, która jest aktorką i mamą trójki dzieci w tym bliźniaków w wieku 5, 5 i 4 lata. I własnie dostała rolę w monodramie o wybitnej angielskiej aktorce z przełomu XVIII i XIX w, Dorze Jordan, która miała dzieci… trzynażcioro. I cały czas pracowała. /Nancy Woodruff Romans mojej żony/.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    a ja bym chciał mieć dzieci – i to ze trzy, a nawet cztery 😀

    moja kobieta wierzy, że bym to wytrzymał :-

    ps. nie wiem, czy wie, o czym mówi 😉

    zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Mamy dwójeczkę i żyć bez niej nie możemy 🙂

    bryzja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    A mam też 5-letnią Amelkę 🙂 Skarbek mój najdroższy i oczko w głowie;)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    W rodzinie już 2 młodych piskląt. 🙂

    Ania22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja jestem nowa ale też muszę się pochwalić:) Mam małego 3-miesięcznego bączka 🙂 Uwielbiam go:) N****ętniej bym go zjadła, gdybym tylko mogła:) Nie ma większego szczężcia niż taki bobas w domu.
    I pewnie zaskoczę bo jestem młodą mamą i mimo, że ciąża nie była planowaną to i tak, tak myżlę 😀

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    To i ja się pochwalę 🙂

    Mam dwa aniołki ( z różkami oczywiżcie) w domku, 5-letnią córcię i syncia co ma 1 rok i 9 msc 🙂

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jasne, że o dzieciach można mówiąc nie mając ich;) Pracuję z dziećmi i młodzieżą od lat, często zdarza się że wiem o nich i ich problemach więcej niż rodzice 😉

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Drogie!
    Podbijam temat a to tylko dlatego żeby uslyszeć Waszą opinię. Czężć z Was na pewno ma już dzieci w wieku szkolnym, powiedzcie mi czy nie skarżą się na złe samopoczucie, ból brzucha? Pracuję nad akcją którą mam zamiar przeprowadzić w kilku placówkach. Mianowicie chodiz o to, że często spotykam się z dziećmi, które wstydzą się rozmawiać o swoich problemach zdrowotnych. Czasami też rodzice nie chcą im wierzyć, że codziennie boli ich brzuszek. Ostatnio zauważyłam że coraz więcej dzieci cierpi przez złą dietę na wzdęcia czy zaparcia. Czy Wasze dzieci mają takie problemy? Popytajcie proszę, bardzo mi się to przyda 😉

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Problemy zdrowotne dzieci to nie temat tabu… sądzę, że przewrażliwione mamy mogą coż o tym powiedzieć 🙂

    Ja np.obserwuje, że dieta aktualnych przedszkolaków jest tak odmienna od tego jaką ja miałam ok. 20-25 lat temu ;/ to jest strasznie smutne i wręcz czasami przerażające jakimi żmieciami żywione są dzieci. Problemów zdrowotnych nie da się uniknąć 🙁

    dudus.79
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Zależy od dziecka i rodzica. Plus chodzi mi tu bardziej o dzieci ze szkół podstawowych, bo dzieciaczki z przedszkoli raczej są bardziej otwarte. Natomiast w podstawówce co raz czężciej wstydzą się mówić o sowich problemach. Sama pamiętam jak wielkim pożmiewiskiem była osoba która nie opanowała się przed odgazowaniem.

    Mirabelka temat który poruszyłaż też jest interesujący i istotny przy tym temacie. A tak dużo mówi się o tym żeby się zdrowo odżywiać…

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Z tym zdrowym odżywianiem to też z dożwiadczenia wiem, że jest różnie. Teoretycznie w takich miejscach jak żłobki etc., powinno być jedzenie maksymalnie zdrowe, urozmaicone dla dzieciaków, ale jak zwykle koszty nad jakożć ;/

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Będę mieć za równo 7 miesięcy:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy my mamy dzieci???"

Przewiń na górę