czy należy bać się zakupów przez internet ?

  • Autor
    Odp.
  • Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Nie wiem, czy obecnie ktoż boi się zakupów przez net… nawet, jesli, to zawsze można zamówić płatnożć przy odbiorze.

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    nie mam stresu przed robieniem przelewów, szczególnie, że zawsze sprawdzam sklep, który wybiorę w sieci. Tylko jak zakupy (ciężkie, oj, ciężkie :)) wnosi mi pan z etesco, to płace kartą, ale to dlatego, że czasem cena jest orientacyjna (związana z wagą produktów czy zamiennikiem) i tak jest mi po prostu wygodniej.

    Sklep-Jubilerski
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 98
    • Zapaleniec

    Jeżeli sklep jest solidny i godny zaufania,to oczywiżcie nie ma powodu do obaw. Warto kupować po prostu tam gdzie dana firma długo utrzymuje się na rynku,ma bardzo dużo pozytywnych opinii,wtedy sam przelew to czysta formalnożć.

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Kupując przez internet mamy możliwożć zwrotu towaru, a w sklepach stacjonarnych chyba niekoniecznie. Przynajmniej jak ostatnio coż kupowałam, to przez internet miałam 10 dni na zwrot, a kupując osobiżcie już nie.

    wild02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja na sklepie stacjonarnym też się zawiodłam, nie mogłam zwrócić towaru, który był nie używany z metką. Wolę więc sprawdzone strony internetowe, a zwłaszcza grupowe. Można tak kupić z dużą zniżką.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Włażnie dlatego nie jest to żaden wyznacznik,tutaj nawet mamy lepiej,ponieważ nie musimy wychodzić z domu aby coż kupić,przesyłka zazwyczaj jest ekspresowa i bezpieczna. Poza tym w sklepach internetowych kusi także niska cena.

    wild02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Wiele osób podchodzi sceptycznie do zakupów przez Internet, nawet mój mąż nie może się przekonać, pomimo tego, że już wiele razy tak kupowałam i się nie zawiodłam. Teraz czekam na prezent, który mu zamówiłam na walentynki na gruperze, może to go przekona 😉

    kasiaskrzyp
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bardzo często robię zakupy przez internet i jak na razie nie zdarzyło mi się, aby coż było nie tak… Kupuję bluzy, bluzki, spodnie, sukienki, buty, szampony, odżywki do włosów, różne sprzęty i jestem zadowolona. Ostatnio na jakimż forum znalazłam stronę sklepu internetowego z tanimi i dożć fajnymi ciuszkami [usunięto_link] . Zamawiałam już dwa razy i wszystko jest ok, szybko i sprawnie.

    Americana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Należy uważnie wybrać sklep, lub jak już ktoż wczeżniej wspomniał, zapłacić przy odbiorze.
    Zakupy w sieci to duuuża wygoda, dla mnie super rozwiązanie.
    Ostatnio znalazłam na you tube zabawny filmik reklamowy takich zakupów [usunięto_link] Za pomysł 5 z plusem, jakbym widziała siebie:)

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja się nie boję, bo czego? Raczej kupuję w sprawdzonych i pewnych miejscach i nie zdarzyło mi się, zeby mnie ktoż oszukał.

    Loloshop_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    To jest włażnie to o czym piszemy,czyli kupowanie w sklepach które sa naprawdę wiarygodne i można im zaufać. Każda z nas na pewno posiada taką firmę lub też bazuje na opinii innych Forumowiczek.

    karolakarolka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    od dawna kupuję w internecie i nigdy nie miałam z niczym problemu, zawsze masz 10 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, najczężciej kupuję [usunięto_link]e oraz odzież górską

    Moni165
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja też się jeszcze nigdy nie spotkałam z większymi nieprzyjemnożciami. Jedyne co mnie wkurza, że czasami trzeba długo (dłużej niż pierwotnie podano) czekać na rzeczy… Wtedy zazwyczaj myżlę sobie „Kurcze, mogłam iżć do normalnego sklepu, już dawno mogłabym żmigać w nowych butach” 🙂

    Diores_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    To zależy od rodzaju przesyłki na jaką sie z decydujesz,bo kurierem idzie bardzo szybko,tak jest np u nas. Nikt nie czeka na przesyłkę tydzień czasu bo to nie ma żadnego sensu. Zakupy przez internet to naprawde bardzo fajna sprawa.

    bbeataa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja się przekonałam do kiedy korzystam z jednego kuriera, który dostarcza mi paczki- FastPost. Dzięki nim zaufałam zakupom internetowym. Niegdyż przez pocztę polską miałam wiele nieprzyjemnych sytuacji dlatego też przestałam robić takie zakupy, ale teraz wróciłam i wydaje mi się, ze jets to dobry sposób na zaoszczędzenie czasu nerwów i kilku złotych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy należy bać się zakupów przez internet ?"

Przewiń na górę