czy należy bać się zakupów przez internet ?

  • Autor
    Odp.
  • Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jeszcze kilka lat wstecz zakupy w sklepach internetowych nie były tak popularne jak teraz,ta branża w dalszym ciągu się rozwija i zmierza w dobrym kierunku,wiec również uważam że warto a tym bardziej jeżeli mamy dobry i godny zaufania sklep,włażnie takim jest nasz gdzie serdecznie zapraszam:)

    sarunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem nie warto się bać. Ja bardzo często robię takie zakupy i zawsze z sukcesem.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem absolutnie nie można bać się zakupów przez internet,tylko kwestia tego gdzie zamawiamy,fajnie jest jeżli dana firma ma renomę na rynku i jest solidna,wtedy nie ma się czego obawiać. To samo dotyczy aukcji allegro,akurat tym sie zajmujemy więc możemy pomóc i doradzić podczas wyboru.

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wystarczy kupować w zaufanych sklepach 🙂 Ja np. często zamawiam na Netmodzie, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. W razie czego nie ma problemu z wymianą na inny rozmiar.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Coraz częściej kupuję przez internet, bo nie tylko jest większy wybór i niższe ceny ale przede wszystkim ja nie lubię centrów handlowych i tłumów ludzi. Właśnie czekam na kuriera który przeniesie mi dziś paczkę ze sklepu dr. oetkera w którym kupiłam bezglutenowe ciasta i produkty, oraz czekam na paczkę z allegro bo kupiłam sukienkę i kostium plażowy 😀
    Muszę jeszcze kupić jakiś fajny koszyk piknikowy i duży ręcznik plażowy. Dajcie znać w jakim sklepie szukać takich rzeczy 🙂

    Zofia789
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja myślę, że teraz ten temat powinien brzmieć inczej: czy nie boicie się robic zakupów w sklepach stacjonarnych? Odkąd mamy epidemię ja nie ogarniam czy mam mieć maseczkę, rękawiczki? a może coś jeszcze? Zatem w sieci kupują juz wszystko: spożywkę, ubrania, buty. Większość sklepów internetowych ma teraz bezpieczne płatności i darmową dostawę, a jeżeli się boisz to możęsz zapłacić przy odbiorze.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kiedyś też się bałam, na samym początku, kiedy nie było to jeszcze takie popularne. Bałam się, że ktoś mnie oszuka, ze towar nie dojedzie, że mi ktoś wykradnie pieniądze z konta, jeśli zapłacę kartą… teraz już się w ogóle nie boję. Oczywiście, zawsze należy zachować czujność, sprawdzić od kogo się kupuje, może jakieś recenzje, komentarze, czy ktoś się nie naciął wcześniej, sprawdzić jak zachowuje się strona podczas płatności. Ale myślę, że teraz wszytsko jest już bardzo bezpieczne i chronione, a zakupy internetowe sa też często szybsze i wygodniejsze

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Hejka, zamówiłam [usunięto_link] i jestem bardzo zadowolona i polecam!

    krystyna_grey
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie 😉 można bezpiecznie kupować nawet  na prywatnych aukcjach, tylko trzeba zachwować podstawowe zasady ostrożności. A w jakichś sprawdzonych sklepach typu Notino czy innych to w ogóle nie ma się co obawiać 😉

    princesskaroline
    Participant
    • Tematów: 38
    • Odp.: 18
    • Stały bywalec

    Ja się obawiałam zakupów online, ale w końcu się przełamałam jak byłam w ciąży i nie miałam siły chodzić po sklepach. Zamawiałam wtedy wyprawkę z Formommy.pl i po kilku dniach miałam w domu dokładnie takie jak chciałam produkty. Teraz już uwielbiam zakupy online.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy należy bać się zakupów przez internet ?"

Przewiń na górę