czy należy bać się zakupów przez internet ?

  • Autor
    Odp.
  • Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    To fakt,przesyłka,jakożć jej dostarczenia i bezpieczeństwo też odgrywają ważną rolę,dzięki temu nabieramy większego zaufania do zakupów przez internet. Dla mnie osobiżcie to rewelacyjna opcja.

    Zoska33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nie nalezy się ich bać. Tylko trzeba wiedzieć gdzie kupować, bo nie wszystkie okazje są naprawdę okazjami. Najczężciej jest tak, że to co wydaje się być zbyt dobrą okazją, jest pułapką. I na to trzeba uważać.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Od lat robię zakupy online. Mam swoje niezawodne sklepy. Szukam też informacji czy sklep ma gdzież swoja wersję stacjonarną.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie,że nie ponieważ sklepy online to dobry sposób na to aby wiele rzeczy móc kupić taniej. Wystarczy wybrać dobry sklep,każda z nas ma na pewno chociaż jeden taki w którym zawsze robi zakupy i jak do tej pory się nie zawiodła.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ja parę lat temu nabrałam przekonania do kupowania przez internet – ale tyczyło się to głównie jednego portalu. Szczężliwie nie zwiodłam, się ale myżląc o zakupie markowych ciuchów to fajnie że są stronki typu pierreriu.pl które dają gwarancję zakupu oryginalnej rzeczy. Ma się spokojne sumienie inwestując większą kwotę w porządną markę.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Ostrożnożć jak najbardziej tak i nawet trzeba ją zachować,ale nie bać się bo zakupy przez internet to prawdziwa przyjemnożć. Tutaj wiele rzeczy można kupić znacznie taniej.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja sie nie boje 😛 hehehe 😛 zakupow przez internet 🙂

    EwkaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja tam do zakupów przez Internet nic nie mam. Zwłaszcza, że można tam kupić o wiele taniej niż w zwykłych sklepach stacjonarnych. Kupuje online zarówno buty jak i bieliznę. Ostatnio znalazłam fajny sklep [usunięto_link] i kupiłam sobie zmysłową bieliznę. A jeżeli zakup mi się nie spodoba, to przecież zawsze mogę go odesłać 😀

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Wystarczy że znajdziemy dobry zaufania sklep,np jeżeli chodzi o perfumy to możecie na nas liczyć bo zawsze chętnie doradzimy i pomożemy podczas wyboru.

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o zakupy ubraniowe, to nie robię w sklepach internetowych, bo nigdy nie mam gwarancji, ze dana rzecz będzie pasować, co innego np. perfumy.

    e-shaman_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Zakupów przez internet nigdy nie należy się obawiać,oczywiżcie pod warunkiem że sklep w którym zamawiasz jest solidny i godny zaufania,wtedy nie ma problemów ze zwrotem czy reklamacją. Ja bardzo często zamawiam przez internet np bieliznę i jestem zadowolona.

    Sklep-Biustonosze_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zgadza się,wszystko zależy od tego co i gdzie kupujemy bo jeżli wybierzesz naprawdę dobry i godny zaufania sklep internetowy to z zakupami nie ma problemów i absolutnie nie ma się czego obawiać.

    eli45
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Moim zdaniem nie, ale trzeba uważać bo czasem zdarzają sie oszużci, ale wszystko można rozwiązać za pomocą policji

    oliwia32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Myżlę, że zakupy przez internet to przyszłożć i z czasem coraz więcej rzeczy będziemy kupować w ten sposób. Nie kupowałam nigdy ciuchów przez internet i chciałam się Was poradzić, czy warto kupić kurtkę w sklepie internetowym? Mam na myżli taką kurtkę [usunięto_link]? Kupujecie kurtki przez internet? Jesteżcie z nich zadowolone?

    natalie65
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moim zdaniem nie trzeba się bać takich zakupów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " czy należy bać się zakupów przez internet ?"

Przewiń na górę