Czy warto kupować i rejestrować się w sklepach internetowch?

  • Autor
    Odp.
  • muflon75
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Napiszcie coż jakiż komentarz z jakimiż sklepami:)

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Ja kupuje w sklepach internetowych od ponad roku. Szczerze mówiąc odzieży (bluzki, spodnie) wole nie kupować bo pare razy się zawiodła, choć do tej pory mi się to zdaża i często jestem zadowolona (niestety ryzyko jest). Ale już np kosmetyki, biżuterie, rożnego rodzaju przedmioty do domu jak najbardziej. Tylko przy takich rzeczach trzeba dokłądnei strawdzić wymiary. W rzeczywistożci zawsze będzie się to wydawało mniejsze.

    kingston
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 124
    • Zapaleniec

    W sklepach nie kupuję z lenistwa. Odrzuca mnie myżl, że mam się rejestrować tylko po to żeby kupić np lampkę.
    Robię zakupy na allego.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Według mnie warto się rejestrować na stronach sklepów internetowych, bo zwiększa to wtedy zaufanie sklepu do nas (przynajmniej tak mi się wydaje). Ale osobiżcie nie kupuję ubrań w internecie, wolę się wybrać do sklepu i jak coż mi się spodoba to po prostu przymierzyć 😉 nie chciałoby mi się później reklamować ciucha w sklepie internetowym…

    muflon75
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzięki za odpowiedzi 🙂 czekam na następne. Pytam bo nie chodzi o normalne ciuchy a takie bardziej markowe jak ck,dkny, lacoste bo w polsce to drożyzna i zdzierstwo 😛

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    To zależy w jakich. W takich które są również fizycznie – jasne. Same internetowe mnie nie przekonują. Szczególnie takie które nie wyżwietlają negatywnych komentarzy użytkowników.
    Kupuję w księgarniach internetowych i na allegro. Kupiłam też stół i się zawiodłam (na obsłudze nie samym meblu).

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Jeszcze nie zawiodłam sie na zakupach internetowych, ale raczej nie wybieram ciuchów. Lubie cos przymierzyć zanim kupię. Inaczej sprawa sie ma ze sprzętem RTV i AGD. Najpierw biegam po sklepach najczężciej Media Markt i Saturn, a potem szukam promocji w sklepach internetowych. Dzieki temu kupiłam super wieżę Sony i mikrofalę LG.
    Korzystacie z promocji w sklepach internetowych?

    piegusek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Kupuje i sprzedaję na allegro.Jak na razie jest ok.Trzeba tylko uważnie czytać komentarze od kogo się kupuje.Ludzie zawsze prawde napiszą.

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Czasami kupuje na allegro, i jeszcze nie miałem tam problemów. Chociaż patrzę na komentarze. Poza tym kiedyż kupowałem w Znak.pl – komputerowy sklep. świetna obsługa i ceny, ale niestety nie przetrzymali kryzysu. Zazwyczaj jak wybieram sklep internetowy, w którym planuję coż zamówić, to przede wszystkim szukać opinii o nim, szczególnie tych negatywnych (jeżeli istnieją)

    muflon75
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dzięki za rady 😀 ale przydałoby się jeszcze więcej stron i opinii na ich temat 😛 dalej szukam 😀

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Według mnie warto 🙂 W sklepach internetowych można znaleźć produkty naprawdę dobrej jakożci a tańsze niż normalnie 😉 ja sama zamawiam i znam kilka sklepów godnych polecenia, jak np electro.pl ze sprzętami różnorakimi, od telewizorów, przez aparaty cyfrowe aż po depilatory i prostownice 😉

    supersluby.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Jasne, że warto 😉 Sklepy internetowe ułatwiają zakupy, bo nei musisz wychodzić z domu. oczywiżcie w kwestii ubrań dochodzi jeszcze odpowiedni rozmiar no i fason, który nie pasuje do każdej figury. dlatego jeżli jest taka opcja najlepiej udać się do sklepu i przymierzyć daną rzecz po czym zamówić ją przez internet po obniżonej cenie 😉 Poza tym nawet jeżli dana rzecz nie bedzie pasowała nienoszoną można ją odesłać i sklepy internetowe zwracają pieniądze lub wymieniają rozmiar;) Pozdrawiam

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    ja nie kupuję w sklepach internetowych z lenistwa 🙁 ale moja koleżanka prowadzi sklep internetowy i jej klientki są bardzo zadowolone 🙂 więc chyba też się kiedyż przekonam.

    Orinutka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ja nie kupuję w sklepach internetowych z lenistwa 🙁 ale moja koleżanka prowadzi sklep internetowy i jej klientki są bardzo zadowolone 🙂 więc chyba też się kiedyż przekonam.

    Z lenistwa?
    Przecież to takie proste,jak się spędza sporo czasu w internecie.
    Do domu przywożą, już bardziej „leniwie” zakupów się nie da zrobić:)

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    A ja włażnie z lenistwa często korzystam ze sklepów. Jak dla mnie warto zorientować się jakie mają ceny zanim zdecydujesz się na zakup w sklepie stacjonarnym. Co do rejestracji, to akurat tego nie lubię robić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Czy warto kupować i rejestrować się w sklepach internetowch?"

Przewiń na górę