Depilacja nóg depilatorem :(

  • Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Dzis w końcu się przełamałam i choć zajęło mi to ponad godznę, wylalam litry łez i potu, to w końcu udało mi się wydepilować nogi ( jedynie od kostek do kolan). Teraz mam paskune czerwone plamki.cala w plamkach jestem. w dodatku nogi nie są takie gładkie. wogole nie sa gładkie, choc wydepilowalam je porządnie. Dlaczego? Wy tez moze depilujecie nogi? to prwada, ze potem odrastaja słabsze?

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    czerwone kropki znikaja mi po paru godzinach a wlosy sa duuuzo slabsze po takich paru sesjach z depilatorem

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zastanawiam się nad zakupem depilatora,ale po tym o przeczytałam jestem pełna obaw 😕 myslałam,żę to tak dokładnie włoski wyrywa…

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Zastanawiam się nad zakupem depilatora,ale po tym o przeczytałam jestem pełna obaw 😕 myslałam,żę to tak dokładnie włoski wyrywa…

    bo wyrywa, problem polega na tym, że masz podrażnioną skórę, i jak dotkniesz ręką nogi to masz wrażenie jak byż miała tam jeszcze włosy, których nie masz.

    Co do bólu to potem jak już odrosną to coraz mniej to depilowanie boli, bo są słabsze…

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    przyzwyczaisz sie do tego bolu, z cala pewnoscia, i wloski faktycznie odrastaja slabsze. ta czesc nog to nie jest jeszcze jakis straszny hardcore;)

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    chrostki znikja, ale jesli bedziesz regularnie stosować depilator to potem ból bedzie znikomy bo nie wszystkie włoski regularnie orastaja w jednym czasie

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    To prwada, skóra jest podrażniona i dlatego nogi nie są gładkie. Ale dzisiaj jak krotski mi zeszly, to zauwazyłam, ze jest jeszcze troszke wlosków. Nie wszystkie są wyrywane.Mam nadzieje, ze wytrzymam i za pare dni znow odważę się wydepilowac nogi.
    Wiem, ze ta czężć nóg to nie jest hardcore, tam ból jest chyba najmniejszy, ale i tak okropnie m nie bolalo!! Dlatego powyżej kolan na trzeźwo i będąc przytomna na pewno się nie odważę wydepilować 😀 Nie mówiąc juz o pachach i bikini…chyba bym umarła.

    Wczoraj po depilacji powiedzialam mamie, ze to był najgorszy ból jakiego zaznalam w zyciu, to ona na to odpowiedziala mi, ze jeszcze poród przede mna 😉 Ale sądzę, że jak juz urodzę to dziecko to ból toważyszący piierwszej depilacji będzie zaraz na drugim miejscu po porodzie. hehe. na prwadę to jest straszne.

    A jak jest z plastrami? chyba mniej boli co? wyrywa wszystkie wloski?

    Natka23
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Czasem, jak ma się mocne włoski, na nogach zostają kropeczki, które nie chcą zejsć :/ Albo włoski wrastają się w skórę

    Plastrów jeszcze nie używałam, ale mam zamiar 🙂

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Plastry są dobre na dłuższe włoski, a takie nie zawsze jest jak wyhodować 😉 Za jednym pociągnięciem wychodzi większożć. Szybciej niż depilatorem. Też boli ale inaczej 😉 gwałtowniej ale krócej. Nie polecam na opaloną skórę. W zeszłym roku zerwałam sobie z całym płatem i mam prostokątną, jasniejszą bliznę na nodze. Uroku raczej nie dodaje 😉 To co zostanie można wykończyć depilatorem. Ale trzeba pamiętać aby pozbyć się dokładnie wosku z nóg bo inaczej zalepi depilator!

    Wiosna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pamietaj zawsze po depilacji , nie ma znaczenia czy plastrami czy depilatorem, rób regularnie peeling. Włoski odrastają słabsze i nie mogą się przebić przez skórę. Trzeba im pomagać regularnym peelingiem.

    Pozwoli Ci to uniknąć czerwonych kropek i stanu zapalnego czyli wrastania włosków pod skórę.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Mam pytanie do dziewczyn ktore depiluja nogi depilatorem

    Przechodzilam taka depilacje pierwszy raz. ogolnie wszystko jest ok, ale…
    jak jest mi np zimno i pojawiaja sie tzw ciarki, gesia skorka czy jak tam to nazywacie to skora na nogach „boli mnie”
    kluje jakby ktos igielki mi wbijal.
    jak sobie z tym problemem poradzic. wieczorami szoruje sie ostra gabka na te odrastajace wloski ale to guzik daje

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja tak mialam tylko na pocztaku. teraz juz nie wiec to chyba normalne i znika po kilku razach

    Blandzia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Eh nogi to jeszcze nic;) Da sie przyzwyczaić do tego bólu. Z rękami gorzej…. a mam koleżanke co i pachy depiluje…ała…

    malgosia23
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    ja probowalam sie ogolnic depilatorem tylko raz i na pewno tego nie powtorze. bolalo straszne, no a potem mialam problem wrastajacych wloskow. fuuuuj!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    wystarczy psiknąć np perfumami czy typowym spirytusem przemyć ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Depilacja nóg depilatorem :("

Przewiń na górę