• Autor
    Odp.
  • zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Jak myżlicie czy warto inwestować w designerskie rzeczy, zaprojektowane przez znanych projektantów? Np. takie AGD do kuchni, co o tym sądziecie?

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Moim zdaniem warto inwestować w taki sprzęt. Sama posiadam AGD Samsunga, zaporjektowane przez znanego Jaspera Morrisona.
    Sprzęt ładnie się prezentuje, do tego pod względem technologicznym jest naprawdę dobry.

    Madzik1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A dla mnie to jednak zbyteczny i za wysoki wydatek.

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    no coz sprzet AGD to zadna inwestycja. Jezeli cos ci sie strasznie podoba i wiesz ze technologicznie jest bez zarzutu to nie bedziesz miala watpliwosci czy to kupic. Sama bedziesz wiedziala. Ja choruje na krzeslo Jean Marie Massaud i wiele wiele innych rzeczy.
    wracajac do agd, mozna kupic sprzet duzo taniej swietnie zaprojektowany. Ale wiadomo dobry design ma swoja cene. Wezmy chociazby okapy Elica, przy niektorych modelach serce sie samo wyrywa (Grace,Globalo Max, Cube Light, czy to kolko samo, niepamietam jak sie nazywa). Ale musisz sama docenic ta forme i jakosc i wtedy kupujesz i sie nie zastanawiasz.
    Ale jak sama nie bedziesz miala przyjemnosci z posiadania takiego sprzetu w domu i bedzie ci sluzyl tylko do tego zeby przy gosciach powiedziec, „zaraz wyciagne kurczaka z Jaspera Morrisona” to lepiej sobie glowy nie zawracac.

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    dobre agd… moze nie wszystko ale ekspres do kawy na pewno 🙂

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    a slyszala ktoras z was moze o takim ekspresie do kawy philipsa „senseo”?

    Martela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ostatnio Zelmer wypużcił fajne kolekcję sprzętu kuchennego.

    [usunięto_link]

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a slyszala ktoras z was moze o takim ekspresie do kawy philipsa „senseo”?

    masz na myżli takie?
    [usunięto_link]
    no własnie wyglądają na fajne całkiem..

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    mi się te [usunięto_link] nie podobają 😕 takie siakież…. po prostu nie przemawiają w moje gusta…

    już o wiele bardziej przemawiają do mnie [usunięto_link] albo stylowy [usunięto_link] albo – to już rozwiązanie dla fanatyków – ekspres w stylu retro: [usunięto_link]

    Myżlę, że jeżli kogoż na to stać i nie ma pilniejszych wydatków, to czemu by nie zainwestować. Taki produkt jest najczężciej bardzo drogi, ale możemy się też po nim spodziewać, że jakożć dorówna wyglądowi. Wątpię, by dobry projektant zgodził się stworzyć byle co (nawet jeżli marnożć byłaby tylko pod względem technologicznym)… tak mi się wydaje. Mnie nie stać, ale gdybym tylko mogła, to z pewnożcią bym zaszalała 😀 ładna kuchnia to w końcu coż , na czym zawsze mi zależało.

    kremowa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    A ja ostatnio trafiłam na coż takiego: Lodówka Ariete Football cooler
    nie wiem czy designerskie czy nie, ale dla maniaków sportowych, jak znalazł! 😆

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    mnie, jako typowej kobietce, podobają się rzeczy ładne 🙂 więc design jest kwestią czasami kluczową 🙂 bo jak mam do wyboru 3 podobne technicznie rzeczy, w podobnej cenie, to wybiorę tę najładniejszą 😉
    mnie się strasznie podobają linie produktów LG.
    ostatnio nawet odbył się pokaz mody Evy Minge sponsorowany przez tę firmę i wypadło rewelacyjnie 🙂 połączenie szyku na wybiegu z elegancją produktów LG. a było na co popatrzeć 😀 Minge bardzo ładne suknie wypużciła 🙂

    ambient
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec
    patunia28 wrote:
    mnie, jako typowej kobietce, podobają się rzeczy ładne 🙂 więc design jest kwestią czasami kluczową 🙂 bo jak mam do wyboru 3 podobne technicznie rzeczy, w podobnej cenie, to wybiorę tę najładniejszą 😉
    mnie się strasznie podobają linie produktów LG.
    ostatnio nawet odbył się pokaz mody Evy Minge sponsorowany przez tę firmę i wypadło rewelacyjnie 🙂 połączenie szyku na wybiegu z elegancją produktów LG. a było na co popatrzeć 😀 Minge bardzo ładne suknie wypużciła 🙂

    w pełni się z Tobą zgadzam – pokaz był naprawde żwietny – co do samego udziału LG w tym przedsięwzięciu to uważam, że taka współpraca będzie z korzyżcią dla wszystkich, minge fajne ciuszki robi a LG fajny sprzęt, wszystkie wiemy, że do fajnych ciuchów i sprzętu potzreba już tylko fajnego faceta 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    ha ❗ ambient, ładnie ujęte :mrgreen: choć przyznam szczerze, że w moim przypadku to na odwrót akurat 😉 bo fajnego faceta już mam… a takim strojem, czy słuchawką Bluetooth z kryształkami Swarovskiego bym nie pogardziła :mrgreen:

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Teoria jest raczej prosta dobre marki zawsze żwietnie się uzupełniały, LG i Eva Minge to dwie dobrze rozpoznawalne i jakożciowo dobre marki, współpraca jest korzyżcią dla obu stron jedno dla drugiego jest żwietną reklamą i formą promocji.

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    No tak interes sie kręci, a my mamy podpowiedz dla naszych mężczyzn co warto kupić kochanej osobie na urodziny hihi! Te kryształki Swarovskiego robią furrorę! Nawet LG umieżciła takie elementy dekoracyjne na lodówce… Widziałam to, w którymż ze sklepów internetowych, ładnie to wygląda.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Designerskie agd?"

Przewiń na górę