długie rzęsy jak ??

  • Autor
    Odp.
  • szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Chciałam was zapytać o to, jakie macie sposoby, żeby wasze spojrzenie było powalające. Jakich używacie tuszy ?? I czy spełniają one wasze oczekiwania.
    i jeszcze jakie macie zdanie na temat przedłużanie rzęs??
    Czy zdecydowałybyżcie się na taki zabieg??

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    A czy moze słyszałyżcie o metodzie zagęszczania metodą Xtreme Lashes ?
    Podobno daje rewelacyjne efekty,no i nie trzeba codzennie ich doklejac.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    i jeszcze jakie macie zdanie na temat przedłużanie rzęs??
    Czy zdecydowałybyżcie się na taki zabieg??

    Nie zrób z siebie manekina.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    Sama zastanawiam sie na zabiegiem przedłużania rzęs bo wtedy oko wygląda naprawdę dużo lepiej i żaden tusz do rzęs nie da nam tak rewelacyjnych efektów jak doklejane rzęsy

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio cały czas uzywałam Astora Volume Artist. W necie było sporo negatywnych opinii ja jednak byłam bardzo zadowolona z wyglądu moich rzęs. Minus był tylko taki, że tusz okazał się mało wydajny. Teraz zakupiłam Max Factora 2000 Calorie ( z normalną szczoteczką) ślicznie maluje rzęsy, zobaczymy jednak na jak długo starczy¦

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Chyba trzeba mieć strasznie przerzedzi=one rzęsy żeby zdecydować się na taki zabieg.Używam tuszu umiarkowanie pogrubiającego rzęsy.na c odzień to wystarczy.Ma rację Kowal że można się oszpecić..

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Dla mnie idealny jest Up lifting z Avonu 🙂 ale chyba go już nie ma w katalogach.. 😕

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    kowal nie mam zamiaru robić z siebie manekina;) a jak się rzęsy przedłuży w sposób profesjonalny to efekty są bardzo naturalne 😉
    coraz czężciej zastanawiam się nad tym, czy rzęs nie przedłużyć…
    czytałam gdzież, że w stolicy w Studiu Kleopatra nie tylko przedłużają rzęsy bardzo profesjonalnie, ale też mają niskie ceny. Czy któraż z was może słyszała o tym miejscu i może się podzielić ze mną swoimi dożwiadczeniami ??

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Nie słyszałam. Tak tylko sobie wyobrażam że mogą wyglądać nie naturalne.Mogę się mylić,takie teraz są niesamowite te różne wynalazki.
    Jak znajdziesz jak wyglądają rzęsy po takim zabiegu to podaj link.Ciekawa jestem jak się w nich wygląda.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    jak ktos ma z natury dlugie rzesy, tylko np koncowki biale. to nawet najtanszy tusz moze je wydluzyc az po same brwi.
    stosuje najtanszy tusz za 10 zl a moje rzesy sa naprawde mega wydluzone, ale to prawda ze podstawa to trzeba miec dlugie rzesy.

    a co do tych ktorzy maja je krotkie. proponuje pomalowanie je kilkoma warstwami, nie tylko jedna. i jeszcze ulozenie szczoteczki pod odpowiednim kontem

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Mam już chyba szósty tusz i jak zaczynam malować kolejny raz robią się kulki.Jaki masz ten tusz za 10zł?:)

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    jakiego tuszu by się nie kupiło, na cud nie ma co liczyć, jak ma się krótkie rzęsy to i o wiele dłuższe od tuszu one nie będą, jedynie przedłużanie może tutaj pomóc, jagoda4: tutaj masz efekty takiego przedłużania: [usunięto_link] w salonie Fanaberya rzęsy są przedłużane metodą Xtreme Lashes, co podobno wygląda najbardziej naturalnie [ale jak widać po zdjęciach, ta metoda jest chyba faktycznie najlepsza], także wydaje mi się, że to żwietny sposób podkreżlenia rzęs, jeżeli nasze nie są zbyt spektakularne

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    rimmel exstra super lash , nie wiem czy Tobie sie spodoba, ale u mnie dziala super

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają bardzo fajnie i wcale nie sztucznie, osobiżcie nie mam takowych, ale dwie moje koleżanki taki zabieg zrobiły i ich rzęsy wygladaja jak prawdziwe.

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zgadzam się, takie szery faktycznie wyglądają wspaniale, zresztą jak już wymyżlono coż takiego, to uważam, że warto z tego skorzystać. Jak ktoż ma bardzo krótkie rzęsy lub zbyt rzadkie, to wydaje mi się, że to jest dla niego idealne rozwiązanie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " długie rzęsy jak ??"

Przewiń na górę