• Autor
    Odp.
  • misia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja tam wole swoje naturalne rzęsy swoje. Ale na jakież okazje mogą być zagęszczone

    vertimma
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    @oleska23 wrote:

    Ja czytałam o produkcie Realash kiedyż tutaj [usunięto_link] i tam była promocja i go zamówiłam mam nadzieje że w przyszłym tygodniu przyjdzie, dam wam znać jak z efektami.

    i jak efekty ?

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Ja chcę sobie przed sylwestrem przedłużyć rzęsy, to nie uczula?

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    najzgrabniejsza metoda 1:1 zawsze modnie i uroczo 🙂

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Modnie na pewno 🙂

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    @oleska23 wrote:

    Ja czytałam o produkcie Realash kiedyż tutaj [usunięto_link] i tam była promocja i go zamówiłam mam nadzieje że w przyszłym tygodniu przyjdzie, dam wam znać jak z efektami.

    i jak efekty ?

    a faktycznie, fajna ta promocja 🙂 na szczężcie już mi nie potrzeba, od siebie dodam, że po miesiącu efekt cudowny, rzęsy długie i silne. Gdzież czytałam, że olejek rycynowy też jest bardzo dobry.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Zgadzam się z Tobą na mnie Realash też działał cudownie. Jednak moja kumpela miała gorsze efekty ale jak potem wyszło nie stosowała się do zaleceń. Na każdego będzie działać coż innego 🙂

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Kobietki, wczoraj pierwszy raz nałożyłam sobie Realash, myżlicie, że do Sylwestra będzie widać efekty? Zimą szczególnie tak mam, że kondycja rzęs spada – chyba za mocno tuszuję i jak jest wiatr, mróz, to tusz mi drażni oczy, później pocieram oczy, bo mnie swędzą, i dużo rzęs mi wypada, dlatego szczególnie zimą muszę o nie zadbać. Po kilkudniowej kuracji zauważę zmiany? Napiszcie na forum, czy tak krótki czas wystarczy.

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Alatris, na stronie Realash jest napisane, że po miesiącu stosowania rzęsy są o 10% dłuższe, a po dwóch o 25% dłuższe i 84% gęstsze, więc chyba musisz cierpliwie i systematycznie stosować, żeby osiągnąć takie efekty. Chociaż w sumie sama jestem ciekawa, czy przez kilka dni coż udało się zdziałać, daj znać na forum!

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    No włażnie ja już prawie miesiąc stosuję Realash i rzeczywiżcie widzę, że są dłuższe, używam codziennie, tak jak kazałyżcie na forum – cierpliwie i systematycznie 😉

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    alatris – a zobaczysz po kilku miesiącach, jakie będziesz miała rzęsiska po Realash’u! Nie sądziłam, że można tak podreperować rzęsy, żeby z lichych i niewyraźnych, zrobiły się grube, wyraziste, długie, gęste – mega fajnie wyglądają 🙂

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Odżywki jak Realash czy xlash nie powodują uczuleń? Szukam odżywki, która ma nieposzlakowane opinie – mam delikatną skórę wokół oczu, łzawią mi często od kompa, chcę kupić coż, co jeszcze bardziej nie zdemoluje moich oczu.

    motylka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    No włażnie, ja też szukam czegoż odpowiedniego dla alergików z wrażliwą i delikatną skórą…

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Spoko dziewczyny – teraz większożć kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych robiona jest z myżlą o alergiczkach, więc są bezpieczne. Możecie na stronie Realash’a poczytać opinie dermatologów albo na innych forach/blogach – generalnie jak ja szperałam to dziewczyny pisały, że nic się nie dzieje niepokojącego, że jest bezpieczna ta odżywka.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja na własnej skórze (a raczej rzęsach :D) przetestowałam Realash i potwierdzam – zero niepokojących objawów.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " długie rzęsy jak ??"

Przewiń na górę