• Autor
    Odp.
  • Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja mam Beauty lash pro 🙂 jest w dobrej cenie na allegro a kosmetyk genialny 🙂 myżlałam że nic tych moich rzęs nie podniesie, a tu taka niespodzianka!! po paru tygodniach rzęsy odżyły zdecydowanie, a po paru miesiącach wyglądam wiecznie jakbym włażnie wyszła od kosmetyczki z przedłużania 🙂 przeżliczne, zdrowe, długie i grubażne rzęsy mam tralalalalam 😉

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A Lilash znacie? Wiecie jak działa? I jak się cenowo ma do Realash’a?

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja uzywam tuszu mac factor false lashes i czasem takie zlotego z eveline volume celebrities
    na dlugie rzesy moze jakas odzywka? Biotica czy cos takiego? nie uzywalam ale czesto widze w aptece. albo olejek rycynowy wzmacnia rzesy i wydluza 🙂

    Rita777
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ja jestem na nie z rzedłużaniem sztucznym – odżywka jak najbardziej super sprawa 🙂 tylko ja używam nie tych super znanych i przesadnie drogich 🙂 znalazłam w hebe żwietną i się jej trzymam a rzęsy mam idealne 🙂 jak laski w gazetach

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Wg mnie sukcesem jest szczoteczka – duża i silikonowa. Obecnie używam wonderfull, który tak ową posiada i daję bardzo fajny efekt wydłużenia. Dodatkowo super je rozdziela.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Z domowych sposobów na grubsze i gęstsze rzęsy polecam regularne stosowanie olejku rycynowego 😉

    WerCia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja zawsze używam maskarę Astora i rzęsy naprawdę są długie. A najlepszą metodą są doklejane rzęsy metodą 1:1.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja stosuję naturalny olejek aragonowy, mam troszkę dłuższe rzęsy:-) W żwięta mam doczepiane i wmiare są naturalne;_)

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Mysle, ze przy zdrowych rzesach zdecydowanie wystarczy dobry tusz do rzes, do tych oslabionych natomiast fajnie sie sprawdzi baza pod tusz, ktora pogrubi, wydluzy, przdluzy dzialanie tuszu, a wlasciwosci pielegnujace super odzywia. Ja mam baze, lash primer z golden rose, za niecale 15 zl kupilam i jestem bardzo zadwolona, bo widac roznice 😉

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ta baza GR swietnie sie laczy z ich tuszem, lash plumpling mascara! Dzieki tej grubej szczoteczce rzesy sa fajnie rozczesane, wiec w efekcie piekne, wydluzone, podrubione i rozczesane rzesy! Nawet mnie kolezanka zapytala czy przedluzalam 😉

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Tak to prawda 🙂 zdecydowanie bardziej wole takie polaczenie niz odzywke long4lashes po ktorej juz nie jedna moja znajoma plakala :/

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Ja używałam long4lashes, najpierw codziennie a później co 2-3 dni
    Nic się nie działo a efekt się długo trzymał…
    Przy okazji 😉 tusz czy baza mogą uczulić i tez się bedzie płakac

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Przedluzane rzesy mi sie nie podobaja. Odzywka long4lashes niby jest dobra, ale naczytalam sie o jej skladzie i mi sie odechcialo jej uzywac :/ Dlatego dobry tusz to konieczosc, a nalozenie bazy pod tusz faktycznie jest pomocne 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Long4lashes, zdecydowanie przy nim miałam piękne i długie rzęsy

    Zuzanna Fiałko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja po prostu na co dzień używam kępek rzęs Perhaeps, łatwo się je nakłada, wygodne nosi- powieka jest dużo lżejsza niż po nałożeniu tuszu ( w moim przypadku zawsze to było kilka warstw) a co ważniejsze ładnie podkreślają oko.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " długie rzęsy jak ??"

Przewiń na górę