dobry dentysta w Krakowie – kto zna?

  • Autor
    Odp.
  • Rena6
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    szukam dobrego dentysty w Krakowie
    leczyłam się długi czas u pani doktor, którą znam jeszcze z czasu studiów – dobra kobieta ale ostatnio zepsuła mi zęba i nie chcę do niej wracać
    potrzebuję dobrego specjalistę od kosmetyki dentystycznej oraz kogoż, kto umie załatać dziury
    🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moj brat teraz gdzies chodzil i sobie chwalił.. ja tez chyba tam pojde 🙂

    Rena6
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    gdzież to znaczy gdzie?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    na ujastku 🙂

    Wan_da
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    polecam AGMADENT na Dobrego Pasterza – mają dobre, szwajcarskie żrodki i żwietnych lekarzy

    Rena6
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    to drogi gabinet?

    Wan_da
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    to raczej oferta ze żredniej półki cenowej – bywają tańsze w Krakowie – sprawdź ich stornę internetową
    [usunięto_link]

    Ale to najlepsza oferta jeżli chodzi o jakożć – chodzę do nich od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Na pewno znajdziesz tańszych ale nie wiem czy warto. Mają żwietne żrodki szwajcarskich firm i dogodne godziny otwarcia. Ja się leczę u pani doktor Agaty Machowskiej – to żwietna specjalistka. Ale inni lekarze tam to sprawdzone osoby

    1Santa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jesli szukasz dobrego gabinetu to polecam Stomatologię Cichoń- polecam bo sama szukałam i wiem jak jest. Mają tam nowe wyposażenie, widać że nowoczesny sprzęt , dobre materiały , no i co najważniejsze lekarze tam dobrze leczą. Mnie osobiżcie urzekło tam ich podejżcie do pacjenta, są mili zawsze wysłuchują do końca i przede wszystkim służą szybką pomocą jak coż się wydarzy

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    Ja znam i mam żwietną dentystke- znajomą, tyle, że przyjmuje normalnie, nie prywatnie. Jesli ktos chce namiar, prosze o priva.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja moge polecic jedynie Galerie Usmiechu – znaja sie na swojej robocie, poza tym gratis masz zabieg SPA podczas zabiegu, wiec jest naprawde mistrzowsko 🙂

    martinka_81
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    ja wiem, ze moi znajomi jezdzili do Konina do gabinetu, co sie nazywa Centrodent i bardzo sobie chwalili

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Pewnie-będzie ktoż jeździł z Krakowa do Konina specjalnie do dentysty jakby u nas mało było dobrych gabinetów 😆

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    mysle ze wart polecenia jest slynny dr Rozwadowski z Krakowa, leczy gwiazdy

    ramonaK
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ostatnio przełamałam swój lęk do dentystów. Jak to się mówi:lepiej późno niż wcale. W Krakowie jest parę naprawdę żwietnych gabinetów dentystycznych, gdzie można leczyć zęby kanałowo przy użyciu mikroskopu, wstawiac implanty itp. Dobra opinię cieszy się alfa dental na ulicy Zwierzynieckiej

    slim_jennifer
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja z czystym sumieniem polecę indexmedicę i doktora Gończowskiego. Chodzę tam już od dawna i nigdy mnie ani moich ząbków nie zawiódł 🙂 Zawsze pogodny i skory do pomocy oraz udzielania rad. kompetentny, super lekarz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobry dentysta w Krakowie – kto zna?"

Przewiń na górę