• Autor
    Odp.
  • Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    ja chodzę do dental services, moim zdaniem jeden z lepszych gabinetów. Mają super ofertę, a mnie najbardziej cieszy fakt, że można liczyć na znieczulenie bez igły, więc każda wizyta przebiega bez większego stresu.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Ja jednak bede sie trzymała dr Żarowa. Dla mnie to zdecydowanie najlepsza z klinik do jakich trafiłam.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    mam dokładnie tak samo, że jak już sobie znajdę dentystę, który jest dobry w tym co robi, a na dodatek miły to nie chcę od niego odchodzić i ja też wierna jestem Galerii Użmiechu, teraz w nowym miejscu na Francesco Nullo czuję się jeszcze lepiej.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    no tak to już jest, jak się trafi na dobrą klinikę i dentystę to nie ma sensu zmieniać.

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    też pytanie o to, co czego potrzebujesz bo jeżli miałoby być to coż bardziej poważnego to trzeba się dobrze nad tym zastanowić do kogo się wybrać. Dla mnie bardzo dobrym specjalistą jest dr Radosław Łysek, żwietnie sobie poradził z moimi dożć mocno zepsutymi siódemkami, za co jestem mu bardzo wdzięczna.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    ja niedawno trafiłam w ręce pewnej młodej pani doktor i bardzo sobie chwalę. Kompetentna, miła i niedroga 🙂 mam nadzieję, że zdanie o niej utrzymam po kolejnych wizytach:)

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja chodzę do Stomatologii Cichoń i jestem bardzo zadowolona. co prawda trzeba trochę więcej zapłacić, ale mam pewnożć przynajmniej, że mam zęby dobrze zrobione. 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    DLatego ja jednak wole troszke sobie uzbierac i wybrać sie na leczenie zebów prywatnie. Tutaj przynajmniej mam pewnożc ze moje zęby sa leczone prawidłowo i dla mnei bez bólu.

    kasiaawoj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Leczenie kanałowe miałam robione w klinice Steczko na Krakusów 1C w Krakowie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem pod ogromnym. Wizyty udane i zakończone sukcesem. Polecam ten gabinet.

    doka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a skoro mowa o dentystach to możecie mi powiedzieć jak długo nosiliście aparat? Ja mam 27 lat i postanowiłam teraz właśnie sobie założyć. Dają mi teoretycznie 1,5 roku na to ale zastanawiam się czy to nie za mało? Jakie macie w tym temacie doświadczenia?

    Burzowskaka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Gdyby ktoś z Was szukał ortodonty z kolei to polecam udać się do Centrum Stomatologi Cichoń, przyjmuje tam pani Alina Stebnicka-Drozd. Dzięki niej mam dziś proste ząbki 🙂 Aparat musiałam nosić dwa lata, ale naprawdę było warto 🙂

    dentamed
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja polecam serdecznie dentystę w Krakowie [usunięto_link]
    Stomatolodzy jakich mało 🙂

    Nina123
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecę gabinety stomatologiczne Zdrowy Ząb a poniżej lokalizacja 🙂 Korzystałam nie raz z usługi i jestem mega zadowolona ząbki wyglądają cudownie a miałam z nimi dość spore problemy.

    Tatarska 5, 30-103 Kraków
    tel. +48 782 270 407
    tel. 12 427 04 07
    e-mail: [usunięto_link]
    Zdrowy Ząb Kraków Kurdwanów
    Tuchowska 6B/3, 30-618 Kraków
    tel. +48 603 179 471
    tel. 12 659 45 00
    e-mail: [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " dobry dentysta w Krakowie – kto zna?"

Przewiń na górę