• Autor
    Odp.
  • Angies
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Ka偶dy lubi to co lubi… ona jest taka i niech sobie jest… wa偶ne 偶e jest sob膮 przynajmniej tak m贸wi… sta膰 j膮 na to czy na tamto.. i 偶wietnie ja si臋 z tego ciesz臋 niech jej si臋 udaje…
    Fakt faktem kasa i s艂awa wiele w cz艂owieku zmienia to jest racja…
    ale co zrobi膰…
    Osobi偶cie nic do niej nie mam… wprowadzi艂a co偶 innego do tego wszystkiego.. bardziej rozs艂awi艂a polskie gwiazdy..

    krlnk
    Member
    • Temat贸w: 11
    • Odp.: 258
    • Zapaleniec

    a mi sie podoba jak sie ubiera jak膮 robi muzyk臋. Wg mnie jest szalenie inteligenta bo jakby nie by艂a to czy zarabia艂aby tyle siedz膮c i pierdz膮c w sto艂ek w takim m艂odym wieku???
    a to ze robi w oko艂 siebie szum to tylko dlatego ze na tym zarabia 馃檪
    z reszt膮 nie ma co sie wypowiada膰 odno偶nie osoby bo tak naprawde nikt jej osobi偶cie nei zna. wi臋c dyskusje na temat jej inteligencji czy osobowo偶ci s膮 mocno naci膮gane 馃槢 bo to jaka jest w mediach i na scenie zapewne nie odzwierciedla tego jaka jest naprawde 馃檪

    a co do muzyki to chocia偶 jedna osoba kt贸ra naprawde potrafi 偶piewa膰 馃槢 i nie potrzeba jej sztabu profesjonalist贸w tylko mic 馃槢 馃檪

    Angies
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    a co do muzyki to chocia偶 jedna osoba kt贸ra naprawde potrafi 偶piewa膰 馃槢 i nie potrzeba jej sztabu profesjonalist贸w tylko mic 馃槢 馃檪

    Tu si臋 zgadzam 偶piewa膰 to potrafi jako jedyna chyba z tego m艂odego pokolenia… nie b臋d臋 tutaj nawet porusza膰 Edyty Bartosiewicz, bo to klasyka… ale Doda umie 偶piewa膰…
    Doda jest wredn膮 suk膮… ale oczywi偶cie w cudzys艂owiu czyli osob膮 co nie da sobie na g艂ow臋 wej偶膰 i balansuje na takiej kraw臋dzi pomi臋dzy samozachwytem a normalno偶ci膮… tak偶e nale偶y j膮 w sumie podziwia膰, ze nie splasticza艂a do ko艅ca.. !!!
    Bo to mo偶na raz dwa zrobi膰.. g艂upiutkim przyk艂adem jest film ,,wredne dziewczyny”

    Katie
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 585
    • Zas艂u偶ony

    Aaaaaa, Doda to totalne dno jest 馃檪

    dziewucha
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 181
    • Zapaleniec

    no ja osobi偶cie nie przepadam za Dod膮 ale w sumie to nie znam jej za bardzo
    pami臋tam, jak ze dwa lata m贸j syn (mia艂 wtedy 6 lat) wracaj膮c ze szko艂y zapyta艂 czy kupi臋 mu p艂yt臋 Dody to zd臋bia艂am i za偶piewa艂 mi kawa艂ek piosenki „u偶miechnij si臋 i nie martw si臋” to odpad艂am do ko艅ca, nie znam tw贸rczo偶ci Dody ale rym i偶cie cz臋stochowski,
    馃榾

    Assha
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    z tego co wiem Doda jest b. inteligentna, ale po prostu kreuje sie na g艂upi膮. Tak samo jak wojewodzki.
    Niekt贸re jej wypowiedzi, mimo ze wulgarne- sa sensowne. Kobieta w g艂owie COS ma, ale nie chce tego po prostu wykorzystywac.

    A jej muzyka? Od czasu do czasu- gdzie偶. Ale sama sobie na laptopa nie 偶ci膮gam 馃檪

    Assha
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    IQ Dody to wcale nie taka 偶ciema. Kobieta g艂upia nie jest, naprawd臋.

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    czy doda jest inteligentna? nie wiem i nie zamierzam w to wnikac.

    inteligencja jest bowiem wrodzona i sama nie wystarczy, zeby cos soba reprezentowac.

    doda jest wyjatkowo malo oczytana, niewyksztalcona. uzywa „trudnych” wyrazow w niewlasciwych kontekstach, ma problemy ze spojnikami, skladnia, leksyka.

    dla mnie jest po prostu glupawa panienka.

    zaraz uslysze, ze wyksztalcenie to nie wszystko i ze ludzie bez wyksztalcenia nie sa gorsi.

    owszem. nie sa. ale jesli wypowiadaja sie publicznie na poziomie tak zenujacym jak doda, to mi osobiscie scyzoryk sie w kieszeni otwiera.

    doda jest po prostu rozowa, tepawa blondynka. w glowie…ma rozowa wate.

    dreamgirl
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    pop rock to moim zdaniem pr贸ba skomercjonowania muzyki rockowej, czyli alternatywy, przez to w艂a偶nie rock zacz膮艂 obecnie by膰 modny i chodz膮 dzieciaki w stajlu rockowo punkowym po mie偶cie nie maj膮c poj臋cie o co chodzi w tej muzyce, co偶 okropnego

    Jozia
    Member
    • Temat贸w: 16
    • Odp.: 987
    • Maniak

    Doda jest 偶liczna. Zgadzacie si臋 ze mn膮?:)

    Assha
    Member
    • Temat贸w: 25
    • Odp.: 1318
    • Maniak

    No to akurat trzeba przyzna膰…
    Wyuzdana, ale 偶liczna. Szczeg贸lnie u偶miech.

    parvati
    Member
    • Temat贸w: 42
    • Odp.: 4056
    • Guru

    sliczna?! 馃槸

    malo subtelne, niemal meskie rysy twarzy, okropna cera…

    ja nic slicznego w niej nie widze.

    mari_s1
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Jak dla mnie nie jest ona nikim specjalnym, odwa偶na dziewczyna, kt贸ra skorzysta艂a na zrobieniu s艂awy dzi臋ki rozg艂osowi, je偶eli kobieta jest nawet przeci臋tnej urody to styli偶ci mog膮 z niej zrobi膰 tak膮 drug膮 dod臋

    abi
    Member
    • Temat贸w: 22
    • Odp.: 1208
    • Maniak

    Doda… O matko juz mi agresory wlaczaja

    Co do urody… Kto co lubi. Wed艂ug mnie figure ma swietna (pomijajac fakt ze polowa to pewnie silikon), a twarz-popieram parvatai strasznie meskie rysy i tona tapety, ktora stanowi wlasnie ta je urode.

    Ale nie rozumiem jak mozna robic z siebie taka tepa debilke?? Co ona soba prezentuje?? Ta chyba tylko „klozetowa bystriosc” jak to sama okreslila. Kasa chyba bije jej do paly.
    Jest inteligentna z pewnoscia. Gdyby nie byla to nie wpadla by na pomysl zeby przez udawanie kretynki zrobic kariere.

    Jozia
    Member
    • Temat贸w: 16
    • Odp.: 987
    • Maniak

    hehe my偶la艂am, 偶e gorzej mnie zjedziecie za to „sliczna”.

    To mia艂a byc tylko prowokacja,chcia艂am sprwadzi膰 reakcje.

    Jej twarz, gdyby nie by艂a tak m臋ska by艂aby ok. Ale JEST m臋ska!:) N贸偶ki zgrabne, ale grubawe i kr贸tkie. Piersi? no co偶. Jej piersi to tam jest ma艂o. Jej sylikony s膮 na prawd臋 tandetnie zrobione. Mo偶na cycki zrobi膰 tak, 偶e nie wida膰, 偶e s膮 sztuczne… no ale je偶li kto偶 chce cycki na wz贸r pi艂ek, to efekt jest tragiczny.
    Ma zniszczone d艂onie. W艂osy cieniutkie. Nie ma w sobie nic zachwycaj膮cego. Nic je偶li chodzi o wygl膮d.

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Doda Elektroda"

Przewi艅 na g贸r臋