• Autor
    Odp.
  • dziewucha
    Member
    • Temat贸w: 6
    • Odp.: 181
    • Zapaleniec

    mnie si臋 wydaje 偶e ona robi si臋 na Pamel臋 Anderson, ale nie jestem zbytnio w temacie wi臋c mo偶e si臋 myl臋, ale jako偶 mi tak obie do siebie pasuj膮 wygl膮dem

    PYZA MAZOWIECKA
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Hey

    Chcialam zasiegnac waszej opini co o niej sadzicie??
    Ja osobiscie nie przepadam za nia, a po przeczytaniu stwierdzenia Dody: „Rozpala mi macice(..)” w jednym z wywiadow prawie sie udusilam ze smiechu:) 馃榾

    uwielbiam ja…

    Tina
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A mnie Doda po prostu bawi :-D.

    Jessi663
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 94
    • Sta艂y bywalec

    ja lubie Dode za to ze jest w 100% szczera i mowi to co ma na mysli . Kawalki tez jej lubie 馃榾 Jesli chodzi o figure to nei mam zastrzezen : )

    Hania.R
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    mnie si臋 wydaje 偶e ona robi si臋 na Pamel臋 Anderson, ale nie jestem zbytnio w temacie wi臋c mo偶e si臋 myl臋, ale jako偶 mi tak obie do siebie pasuj膮 wygl膮dem

    Chyba jednak Doda jest bardziej zarozumia艂a i sarkastyczna od Pameli. A z tego co sama Doda m贸wi to jej idea艂em jest Jenna Jameson.

    prince82
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    co Ty mowisz, ze do Pameli? Nie zgadzam sie z tym.

    A co do samej Dody, to ba bardzo ladny glos, a to jaka jest, to juz kazdy moze akceptowac lu nie. Ja ja bardzo lubie i wcale nie mowie tutaj o jej aparycjach

    Ewelina00
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    a ja tam j膮 lubi臋 馃檪 w tym naszym sm臋tnym kraju potrzebni s膮 tacy ludzie jak ona:) i chocia偶 wielu uwa偶a 偶e ona gra to niech sobie gra bo jej to wychodzi 馃槇

    alexiss1
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Faktycznie zachowuje sie czasami dziwnie ale mysle ze jest to doskonale przemyslane zachowanie. Wszystko jest robione pod publike. Ludzie lubia skandale. Trzeba jej przyznac ze g艂os ma 艂adny.

    Pozdrawiam. 馃槢

    perelka.dizzy
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    No co wy! Doda jest 偶wietna! Nie ma drugiej tak tandetnej lali…Wr贸膰! S膮 dwie r贸wnie tandetne lale w Polsce Dodzia i Jolcia…Ah…gdyby nie one przemys艂 rozrywkowy w Polsce spad艂by na psy…
    A tak mamy dwie tandety w czystym wydaniu! Przynajmniej jest si臋 z czego po偶mia膰! 馃槅

    tucci
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja jeszcze niedawno nie wiedzia艂am, kto to jest ta Jola, o kt贸rej wszyscy tyle m贸wi膮 馃槙

    perelka.dizzy
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    tucci witaj w klubie! Ja przez przypadek dowiedzia艂am si臋 o niej od kole偶anki, kt贸ra wys艂a艂a mi film w艂a偶nie z Jol膮…my偶l膮c, 偶e wiem kim ta idiotka jest… 馃槅

    closer
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usuni臋to_link].dizzy wrote:

    tucci witaj w klubie! Ja przez przypadek dowiedzia艂am si臋 o niej od kole偶anki, kt贸ra wys艂a艂a mi film w艂a偶nie z Jol膮…my偶l膮c, 偶e wiem kim ta idiotka jest… 馃槅

    Kurde, dlaczego wyzywasz j膮 od idiotek- laska ma po prostu inne podej偶cie do 偶ycia i inaczej to wszystko odbiera- dlaczego wi臋c wyci膮gasz takie komntarze? Mnie osobi偶cie bawi jej podej偶cie, ale i ciekawi jej podej偶cie do rzeczy waznych i mniej waznych.

    Co do DODY- NC!

    Anonymous
    Member
    • Temat贸w: 103
    • Odp.: 3449
    • Guru

    Jest bardzo inteligentna i ma 艂adny g艂os. Szkoda, 偶e kreuje si臋 na g艂upaw膮 blondynke z beznadziejnym rechotem.

    pannaswieczka
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 482
    • Pasjonat

    A ja do niej nic nie mam- jest popyt- jest i poda偶. Jest odwa偶na- chce w 偶yciu zrobi膰 karier臋 i j膮 robi. Pami臋tacie Madonn臋 w latach 80? Ja bym tak nigdy nie umia艂a si臋 zachowywa膰 i nie chcia艂abym. Ale ona jest inna- i ok!

    monika22
    Member
    • Temat贸w: 15
    • Odp.: 315
    • Pasjonat

    sa gusta i gusciki,a o gustach sie nie dyskut贸je.
    ale musze powiedziec ze niekt贸re jej piosenki sa oki:)

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Doda Elektroda"

Przewi艅 na g贸r臋