• Autor
    Odp.
  • aaapaulinkaaa17
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 73
    • Sta艂y bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:

    Oj uwierz, 偶e jako idiota cz臋sto mo偶na doj偶膰 najdalej 馃槈

    W艂a偶nie i to boli, a napotykam to na ka偶dym kroku :/

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    Pomijajac juz jej muzyke,krytykujecie ja za styl i sposob bycia jak rowniez za jej wypowiedzi. Kurcze,dziewczyny…przeciez wszyscy nie musza byc swietojebliwi,Doda szokuje na kazdym kroku,ubiera sie wyzywajaco,zrobila sobie biust…ale czy to cos zlego(?) Chce taka byc i tyle. Kazdy ma prawo do wlasnego stylu.
    Rozumiem,ze gdyby byla sierotka w bialej bluzeczce z kolnierzykiem,byloby ok (?) Oj dziewczyny-bez przesady!!

    Jovita
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    doda ma o;brzymi problem ze swoja niedojrzala osobowoscia!

    sprzedaje swoje zycie prywatne- to najgorsze co mozna zrobic!!!
    silikon silikonem wazne zeby nie uwazala siebie za pieknosc bo wszytsko co sztuczne nie jest piekne!

    fiona188
    Member
    • Temat贸w: 33
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Nie s艂ucham piosenek Dody. Ale powiem szczerze: LUBI臉 J膭. Czasami zachowuje si臋 g艂upio, ale wydaje mi si臋, 偶e przynajmniej jest sob膮. Lubi rozg艂os, zainteresowanie swoj膮 osob膮, plotki na sw贸j temat i si臋 z tym nie kryje. Jest w swoich dzia艂aniach konsekwentna i zdeterminowana. Mo偶e nie do ko艅ca podoba mi si臋, jak si臋 promuje ale szanuje j膮, za to, 偶e przynajmniej nie jest hipokrytk膮. Jest wiele gwiazd w Polsce, kt贸re opowiadaj膮 jak to nienawidz膮 prasy, fotoreporter贸w itp. A potem za du偶e pieni膮dze pozwalaj膮 si臋 fotografowa膰 do znanych magazyn贸w i opowiadaj膮 o 偶yciu osobistym. Ostatnio Doda powiedzia艂a u Majewskiego: ja akurat lubi臋 jak mi z ukrycia robi膮 zdj臋cia. Jest przynajmniej szczera 馃檪

    Jovita
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    tylko czasem trzeba odroznic szczerosc od udawania … a doda w tym jest najlepsza.

    najlepsze jest to ze wkoncu niewiadomo co z tym rozwodem- zanada po prostu dziewczyna nie ma wstydu.
    Nie podoba mi sie jeszcze to ze robi sie coraz bardziej plastikowa i straszny photoshop robia z jej zdjec!

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    Ja lubie ogladac ja na ekranie,zawsze cos sie dzieje. Nie potepiam jej za to jak sie promuje,to jej sprawa,ma taki sposob na robienie kasy-ok.
    Jesli chodzi o jej wyglad,to uwazam,ze fajna z niej laska,fajnie ubrana i jak dla mnie to moze byc w kazdej gazecie,byleby nie bylo tych slodkich idiotek jak np.G.Andrzejewicz czy Cerekwickiej.

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 73
    • Sta艂y bywalec

    [usuni臋to_link] wrote:</em/

    Ja lubie ogladac ja na ekranie,zawsze cos sie dzieje. Nie potepiam jej za to jak sie promuje,to jej sprawa,ma taki sposob na robienie kasy-ok.

    A nie sadzisz ze we ewszystkim trzeba zachowac umiar ?? Nie twierdze ze ona powinna chodzic i zachowywac sie jak zakonnica ale co za duzo to nie zdrowo a wrecz mdlo..

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    [usuni臋to_link] wrote:

    A nie sadzisz ze we ewszystkim trzeba zachowac umiar ?? Nie twierdze ze ona powinna chodzic i zachowywac sie jak zakonnica ale co za duzo to nie zdrowo a wrecz mdlo..

    Oczywiscie,ze co za duzo to nie zdrowo,ale dla mnie osoba,ktora przesadza jest np.Michal Wisniewski…nawet w reklamach go pelno,debil z czerwonymi wlosami. Doda robi swoje,podoba mi sie jej sposob na siebie i w zadnym wypadku nie uwazam,ze jest ”mdla”.

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 73
    • Sta艂y bywalec

    Nie ona sama jest mdla ale jej sposob bycia. Bo z czasem sie wszystko nudzi i juz nawet to co ona gada nie bedzie tak zaskakiwac 馃檪

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    Zrozumialam co napisalas 馃槈
    Nie bede Cie do niej przekonywac,jeden lubi biale drugi czarne…

    Jovita
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 316
    • Pasjonat

    twarz zrobiona- operacja powiek , ust.
    cialo- piersi silikonowe

    co jest pieknego w plastiku?

    stosuje hormony aby schudnac.

    pokazlaby wszystkim nawet piczke jakby mogla

    jej styl jest k***wski

    jej zachowanie pokazuje jej niski poziom inteligencji i prostote

    sprzedaje zycie prywatne

    klamie i udaje

    dla mnie jest nikim tylko jakas plastikowa lalka ze smiechem konia(ktory tez sobie wymyslila bo kiedys tak sie nie smiala)

    ale nie kazdy musii tak myslec tym bardziej ze jest TYLKO idolka dzieci w wieku 13-16 lat …

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    Kazdy ma prawo robic ze swoim zyciem co chce.

    aaapaulinkaaa17
    Member
    • Temat贸w: 3
    • Odp.: 73
    • Sta艂y bywalec

    Monika nie sadzisz ze ona czasem przegina? Nigdy tak nie pomyslalas 馃檪 ?

    Monika
    Member
    • Temat贸w: 26
    • Odp.: 897
    • Zas艂u偶ony

    [usuni臋to_link] wrote:

    Monika nie sadzisz ze ona czasem przegina? Nigdy tak nie pomyslalas 馃檪 ?

    Czy ja wiem…jest kontrowersyjna,ale ona wlasnie taka jest. Mnie krzywdy nie zrobila,robi kolo siebie szum ale chyba o to jej chodzi. Ja nie mam nic przeciwko jej wizerunkowi.

    Zielonooka
    Member
    • Temat贸w: 30
    • Odp.: 3140
    • Guru

    [usuni臋to_link] 馃檪:) ?

    Czy ja wiem…jest kontrowersyjna,ale ona wlasnie taka jest. Mnie krzywdy nie zrobila,robi kolo siebie szum ale chyba o to jej chodzi. Ja nie mam nic przeciwko jej wizerunkowi. Ja my偶l臋 podobnie, nie dajcie si臋 zwie偶膰 dziewczyny ona robi to wszystko celowo, aby szokowa膰 i nie zosta膰 oboj臋tn膮:)

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Doda Elektroda"

Przewi艅 na g贸r臋