• Autor
    Odp.
  • Cleo
    Member
    • Temat贸w: 29
    • Odp.: 857
    • Zas艂u偶ony

    [usuni臋to_link] wrote:

    [usuni臋to_link].dizzy wrote:

    tucci witaj w klubie! Ja przez przypadek dowiedzia艂am si臋 o niej od kole偶anki, kt贸ra wys艂a艂a mi film w艂a偶nie z Jol膮…my偶l膮c, 偶e wiem kim ta idiotka jest… 馃槅

    Kurde, dlaczego wyzywasz j膮 od idiotek- laska ma po prostu inne podej偶cie do 偶ycia i inaczej to wszystko odbiera- dlaczego wi臋c wyci膮gasz takie komntarze? Mnie osobi偶cie bawi jej podej偶cie, ale i ciekawi jej podej偶cie do rzeczy waznych i mniej waznych.

    Co do DODY- NC!

    no co Ty…. nie ma nic bardziej 偶enuj膮cego od tego czego偶 馃槸

    madziulka06
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Nie lubi臋 jej. Ale nie b臋d臋 pod wp艂ywem zazdro偶ci pisac,偶e jest silikonowa itp. Napewno nie udaje kogo偶 kim nie jest. Od pocz膮tku zachowywa艂a si臋 wulgarnie i lubi艂a byc w centrum uwagi.Nie udawa艂a grzecznej panienki po to by zyskac wi臋cej fan贸w tak jak moim zdaniem zrobi艂a to Gosia Andrzejewicz (na pocz膮tku taka s艂odka skromna a teraz pr贸buje si臋 lansowac na sexy wyzywaj膮c膮 panienk臋).Co do jej stroj贸w powiem tylko tyle,偶e dla mnie te ciuchy wygl膮daj膮 jak z taniego sex shopu.Nie podoba mi si臋 jej styl i jej zachowanie ani muzyka. Dlatego nie s艂ucham jej muzyki i nie interesuj臋 si臋 informacjami na jej temat.

    Choko_Jazz
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 88
    • Sta艂y bywalec

    Nieeee…tej Pani podziekujemy … Bez komentarza jak dla mnie, jest wulgarna i „tania”..Bez gustu i smaku. Nie podoba mi sie, jest sztuczna.

    Pominmy to jak zaczela i jak robi kariere, jak wyglada itp, moze sie lepiej zastanowic ze biora z niej/jej zachowania przyklad polskie malolatki… 馃檮

    Co do samej muzyki, to nie moje klimaty AT ALL !!!

    HighHills
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 57
    • Sta艂y bywalec

    Doda jest 偶wietnym przedsi臋biorc膮. Umie zarabia膰 pieni膮dze- trzeba jej to przyzna膰- chocia偶 s艂uszno偶膰 jej metod jest mocno dyskusyjna:)Mo偶na j膮 kocha膰 lub nienawidzi膰 i o to jej w艂a偶nie chodzi, 偶eby nikt nie przeszed艂 obok jej osoby oboj臋tnie. Ja uwa偶am, 偶e mam 偶wietny g艂os i nie jest g艂upi膮 dziewczyn膮, ale zabrn臋艂a ju偶 troch臋 za daleko je偶li chodzi o image i ci臋偶ko jej b臋dzie si臋 z nim po偶egna膰- ale c贸偶 taki jest show biznes- takie rzeczy si臋 najlepiej sprzedaaj膮. A piosenek czasem fajnie pos艂ucha膰, bo maj膮 powera!

    aneczka90
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 9
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Dajcie spok贸j,doda to pora偶ka!!

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " Doda Elektroda"

Przewi艅 na g贸r臋