• Autor
    Odp.
  • Doradca_Foof
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam,
    dolnogrzałkowy system daje przyjemniejszą, chłodniejszą i gęstszą parę niż normalne grzałki, ponieważ jest stale zanurzony w liquidzie, nawet przy jego minimalnej ilożci, a także droga pary do ustnika jest dłuższa, przez co para się nieznacznie ochładza.

    Tomek,

    Doradca online Foof & Tabaque

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    dolnogrzałkowy system daje przyjemniejszą, chłodniejszą i gęstszą parę niż normalne grzałki, ponieważ jest stale zanurzony w liquidzie, nawet przy jego minimalnej ilożci, a także droga pary do ustnika jest dłuższa, przez co para się nieznacznie ochładza.

    Ile taki e-papieros One kosztuje?

    [usunięto_link] wrote:

    Warto także poznać epapieros marki One, z nowym systemem dolnogrzałkowym, daje on całkowicie inny komfort epalenia.

    Czy jest on dostępny także w programie freepal?

    Doradca_Foof
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam,

    [usunięto_link] wrote:

    Ile taki e-papieros One kosztuje?

    nie chciałbym prowadzić tu akcji sprzedażowej, zapewne znajdzie Pani link do sklepu, który oferuje epapierosy One a także Foof i Tabaque, i sama sprawdzi ceny.

    [usunięto_link] wrote:

    Czy jest on dostępny także w programie freepal?

    na chwilę obecną jeszcze nie, zapewne ze wzrostem zainteresowania oferta zostanie uaktualniona.

    Tomek,

    Doradca online Foof & Tabaque

    kingaarej
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    E papieros to dobry sposób na ograniczenie palenia, ale póki co rzucić calkowicie mi się nie udało.

    sally
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    nie chciałbym prowadzić tu akcji sprzedażowej, zapewne znajdzie Pani link do sklepu, który oferuje epapierosy One a także Foof i Tabaque, i sama sprawdzi ceny.

    Ok, znalazłam sama. 🙂 To moje pytanie brzmi w takim bądź razie, czemu jest o połowę tańszy?

    [usunięto_link] wrote:

    E papieros to dobry sposób na ograniczenie palenia, ale póki co rzucić calkowicie mi się nie udało.

    A kiedy zacząłeż palić e-papierosa?

    hypoxia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    E papieros to dobry sposób na ograniczenie palenia, ale póki co rzucić calkowicie mi się nie udało.

    Nie poddawaj się. Mając dobry plan rzucenia palenia uda ci się w końcu rzucić całkowicie palenie. Trzymam kciuki. 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    Ok, znalazłam sama. 🙂 To moje pytanie brzmi w takim bądź razie, czemu jest o połowę tańszy?

    W sumie mnie też to zastanawia, bo cena na prawdę kusząca.

    Doradca_Foof
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Witam,

    [usunięto_link] wrote:

    To moje pytanie brzmi w takim bądź razie, czemu jest o połowę tańszy?

    taką cene ustalił dystrybutor na podstawie oferty producenta przy niewysokiej marży.
    One jest w pełni wartożciowym produktem, produktem tanim.

    [usunięto_link] wrote:

    W sumie mnie też to zastanawia, bo cena na prawdę kusząca.

    W pełni polecam, cena atrakcyjna, a system dolnogrzałkowy dostarcza ciekawych i intensywnych doznań.

    Tomek,

    Doradca online Foof & Tabaque

    Martina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja bardzo lubię zapalić sobie Foof’a kawowego, uwielbiam ten liquid, jest aromatyczny 🙂 No i kto nie lubi zapachu kawy 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " E-papierosy"

Przewiń na górę