• Autor
    Odp.
  • afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Chciałam zapytać, czy komuż z was udało się przerzucić całkowicie na e-papierosy… No i jeżli znajdą się takowe osobniki, to jakie macie spostrzeżenia w tym temacie. Ponieważ już ładnych parę lat palę papierosy i zaczynam mieć tego serdecznie dożć, zaczęłam zastanawiać się nad kupnem elektronicznego papierosa. Ale chciałabym się lepiej zorientować w tym temacie, żeby nie okazało się, że wyrzucę 3 stówki w błoto, bo się okaże że i tak nic z tego:) No więc jak to jest kochani z tym e-paleniem…

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Powiem szczerze, że nie znam nikogo kto używa tego urządzenia, ale jakoż nie wydaje mi się, żeby to przynosiło wymierne skutki…jak ktoż chce rzucić, to po prostu rzuca i koniec, bo w przypadku p****żcia na e-papierosy zrywamy z jednym nałogiem, a wpadamy w inny :/ Takie jest moje zdanie.

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Mój znajomy od ponad roku posiada i popala epapierosa, ale tylko popala, bo zwykłe fajki pali nadal. Nie udało mu się rzucic palenia z efajkiem 🙁

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Mój tata też kiedyż palił. Ale ostatecznie zdecydował się rzucić palenie i znalazł sobie zamiennik w postaci cukierków miętowych lub tic-taków. Gdy miał chęć zapalić sięgał po miętusy. Już kilkanażcie lat nie pali i już nawet miętusy nie są mu potrzebne.

    zosia375
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Witam, moi znajomi palą epapierosy i muszę przyznać ze jestem troszkę przerażona, bo pala non stop. Może myżlą że jak są nieszkodliwe to mogą palić ile wlezie. Zauważyłam że teraz uzależnili się od epapierosa co tez chyba nie jest dobrym wyjżciem z sytuacji – tak mi się wydaje.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    tak samo ja przy wszytskim co uzależnia – podstawowa sprawa to mieć silną wolę:) Bez tego nie da rady zrobić nic a nic, co najwyzej przez jakis czas mozna przestac ale tak to nic nie bedzie na stale;/

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Kolega już miesiąc pali e-papierosy i daje rade. Ja się cały czas zastanawiam… Ale chyba spróbuję:)

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Spróbuj, bo najważniejsze to podjąć walkę z nałogiem 😀 Życzę wytrwałożci i dużo silnej woli, powodzenia

    pawell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Skoro w e-papierosie zamiast dymu nikotynowego jest para wodna, to chyba ten nałóg jest nieco mniej szkoldiwy – mi się osobiżcie nie udało, ale znam kilka osób, którym owszem.

    Zagubiona90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mojej mamie udało się w ten sposób rzucić fajki:) kupiła e-papieerosa a później dokupowała olejek który się wkrapla i zmniejszała dawkę nikotyny aż do zera:)

    Alicze
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Moj kolega jakoas ostatnio sie w nie zaopatrzyl i sobie nawet chwalił ale ja jakos w to niewierze. Wydaje mi sie ze to niedobre przyzwyczajenie zeby tak cos w rekach caly czas trzymac trzeba sie tego oduczyc.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Chyba się zgodzę z bellana, bo tu też i o nawyk używania rąk chodzi, nie tylko o nikotynę. Ale jeżli to komuż pomoże to jestem jak najbardziej za! 🙂 Warto spróbować.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Dzisiaj 10ty, wypłatka, chyba sobie kupię to cudeńko i spróbuję rozstać się ze zwykłymi fajkami….

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Dzisiaj 10ty, wypłatka, chyba sobie kupię to cudeńko i spróbuję rozstać się ze zwykłymi fajkami….

    I jak? kopiłaż? wyrzuciłaż papierosy? 🙂

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Początki zawsze są bardzo trudne, ciężko p****żć z analogów na e-papierosy,ale dzięki nim skutecznie oduczymy się palić i wyjdzie nam to na zdrowie,nie mówiąc już o funduszach jakie zaoszczędzimy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " E-papierosy"

Przewiń na górę