• Autor
    Odp.
  • andzias76
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kobiety może i zwracają większą uwagę, ale myżlę, że nie jest to dużo większy procent niż mężczyzn 🙂 Może nie interesuje ich jaki jest wzorek koronki lub czy są podwójne ramiączka, ale potrafią czasami bardzo szczegółowo opisać jaką chcieli by zobaczyć bieliznę 🙂 ja korzystam z katalogów bielizny Eldar, ponieważ jest ona w 100% bawełniana i do tego elegancka 🙂

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    wg mnie elegancja i flirt chodza w parze 🙂

    rysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Kobieta elegancka , dlatego jest nazywana elegancką, ponieważ nie wstydzi się siebie. Jest dumna i przebojowa. Kobiet eleganckich często boją się mężczyźni co pozwala na utrzymanie przewagi. Oczywiżcie przewagi kobiety nad mężczyzną. Flirt z taką kobietą jest wyrafinowany !! 💡

    rysia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mężczyźni zwracają moim zdaniem dużą uwagę na bieliznę zarówno swoją jak kobiety. Przecież delikatna koronkowa ale wygodna bielizna zachwycić potrafi obie strony. I do tego też jest stworzona. Podobają mi się propozycje bielizny Chantelle. ❗

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    Od razu mówię, że nie czytałem żadnego posta w tym temacie… 🙄 pardon!

    Otóż uważam, że zarówno elegancja, jak i flirt – są niezbędne w babsko-facetowskich uwikłaniach 😉

    nie wyobrażam sobie, by ONA była nieelegancka i zarazem… hmhm… ociupinkę…
    nie zwariowana 😀 nie chcąca ze mną poflirtować :- i odwrotnie :haha:

    jokamar_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Jak dla mnie liczy sie wygoda. Ale czasem lubię założyć seksowną bieliznę, wtedy czuję sie lepiej-bardziej pewna siebie.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Wracam do tematu po latach:) I niestety myżlę, że mój nie zwraca na to w ogóle uwagi. Nieraz coż nowego kupiłam, a ten nawet nie zauważył:) Wczeżniej żciągnął spodnie niż zdążył zauważyć jakie mam gatki, że się tak ordynarnie wyrażę;) A szkoda, bo ja lubię ładną bieliznę i chciałabym czasem usłyszeć jakiż komentarz na jej temat. Że mu się podoba czy coż… No ludzie – cokolwiek;)

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    z drugiej strony małe plusy tego są 🙂 jak coż kupisz nowego nie skojarzy i nie marudzi – moja koleżanka ciągle słyszy ,że wydaje za dużo kasy na ciuchy, jej od razu zauważa że coż kupiła

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    z drugiej strony małe plusy tego są 🙂 jak coż kupisz nowego nie skojarzy i nie marudzi – moja koleżanka ciągle słyszy ,że wydaje za dużo kasy na ciuchy, jej od razu zauważa że coż kupiła

    Ulka, ja zauważam, że moja coż kupiła jupi ale pieprzę to! 👿
    wygląda wspaniale jupi

    marketmoda.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mój mężczyzna zawsze widzi co mam na sobie. Czasem również sam mi kupuje bieliznę.
    Bielizna to podstawa do gry wstępnej.

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A czy tutaj tak naprawdę głównie chodzi o mężczyzn, czy o nasze dobre samopoczucie?
    Lubię dla siebie czuć się sexownie.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Bielizna nie jest az tak wazna. wazne co pod bielizna.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A czy tutaj tak naprawdę głównie chodzi o mężczyzn, czy o nasze dobre samopoczucie?

    no włażnie to jest pytanie~! 😯
    nie tylko wobec naszych Dam. ale dla nas, Panowie 🙄

    [usunięto_link] wrote:

    Lubię dla siebie czuć się sexownie.

    w sumie, to bardzo się z tego cieszę… że kobieta pragnie się czuć seksownie…
    ale zarazam pytam się – dlaczego? 😉

    nie wiem, czy mi jakaż odmienna płeć na to odpowie…

    [usunięto_link] wrote:

    Bielizna nie jest az tak wazna. wazne co pod bielizna.

    pod bielizną to już otwarta dusza, Hamster…
    ale nie sądzisz Stary, że i kamuflaż jest też ważny? 😉
    a może to nowy akt twórczy?

    Hamster, powiedz tak naprawdę, co uważasz ? 👿 Kolo? :-

    zresztą…. może to jest poezja? sztuka? coż w rodzaju gulaszu?…
    a nie tylko czerwone mięso 😀

    Sexi-Women_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Może jest to jakiż rodzaj sztuki,ale jeżeli chodzi o ta sexsownożć to zadałeż pytanie dlaczego lubimy się tak czuć. To wynika bardzo często z naszej natury oraz indywidualnego temperamentu. Pamiętaj,że kobiety zawsze podkreżlają swoje atuty,a przynajmniej powinny.

    Iwanova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    To zależy od mężczyzny i chyba jest bardziej osobowożciowe niż płciowe 🙂 Ja jestem ze swojej zadowolona 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " elegancja i flirt"

Przewiń na górę