• Autor
    Odp.
  • ewi24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Zwłaszcza młodym mamom, coż o tym wiem 🙂

    Finess_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Oczywiżcie że kobiety bardziej zwracają na to uwagę niż mężczyźni. Dla nich niestety albo stety liczy się coż zupełnie innego. Kobiety chcą wyglądać a to idealnie, wiec zwracają na to uwage.

    Moni165
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jestem pewna, że zwracają uwagę! Tylko, że niekoniecznie to co podoba się kobietom, podoba się też facetom… Lubię nosić push-upy, aby uwydatnić biust, a mój mężczyzna woli jak noszę koronkową „przeżwitującą” bieliznę, choć mi się moje piersi tak żrednio w niej podobają…

    Diores_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Każdy facet to wzrokowiec,więc zwraca uwagę na wiele aspektów naszego ciała, wiec tym bardziej wskazane jest zadbanie o dobrą i seksowną bieliznę,tą warto kupić w dobrym sklepie internetowym,mamy tam największy wybór.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zgadzam się,dlatego też powinnyżmy zadbać o każdy element naszego ubioru,w tym głównie o buty,tera zna jesień mamy szereg nowych,ciekawych kolekcji.

    Majeczka_s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja kupuje bielizne na bieliznaadele.pl i jest najlepsza.

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    No co do atrakcyjnożci kobiety w sypialni to chyba nikogo nie trzeba przekonywać,chociaż ważne jest to aby nie popażć w rutynę i te specjalne rzeczy zakładać na wyjątkowe okazje jak chociażby Walentynki:)

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Zwracają… i raczej lubią prostotę 😉

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A ja chyba nie potrafiłabym od tak sobie zamówić bielizny przez internet,wolę wczeżniej przymierzyć i mieć orientacyjny punkt w kwestii samego rozmiaru,to też ważna kwestia.

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Nie do końca bo w przypadku kiedy rozmiar bielizny nie pasuje,to zawsze możesz ją wymienić na inny i nie ma z tym absolutnie żadnego problemu,zakupy w sklepach internetowych to prawdziwa przyjemnożć.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja tez mam zazwyczaj dobre poczucie 🙂

    EwkaEwka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Według mnie bielizna ma znaczenie dla mężczyzn. I to duże. Tylko nie dają tego po sobie poznać 🙂

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Ja lubie mieć ładną bieliznę niezależnie od sytuacji.

    Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    To prawda,bielizna ma dla mężczyzn ogromne znaczenie gdyż są oni wzrokowcami. Co innego dla kobiet,które chcą czuć się atrakcyjnie i mieć na sobie jednoczeżnie ładną,wygodną bieliznę.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    bielizna ma znaczenie dla kobiet, ale bardziej psychologiczne

    no bo ok, założysz cos wygodnego i jest super
    ale jeżłi założysz bieliznę, która można podciągnąc pod stwierdzenie seksowna, to tak włażnie bedziesz się czuła, zwłaszcza jeżli potwierdzenie jej seksownożci znajdziesz w spojrzeniu ukochanego

    jeżli nie wierzycie zróbcie test- załóżcie koronkową, powabna bieliznę, pończochy, a na górę po prostu t-shirt czy sweterek i jeansy
    ciuchy może niekoniecznie „bardzo kobiece”, ale to Wasza żwiadomożć co macie pod spodem, że jesteżcie seksownie ubrane, przebije się przez tę zwykłą bluzkę i spodnie…
    będzie się inaczej czuły i zachowywały i chociaz ludzie nie będą wiedzieli o co chodzi- zauważą że zachowujecie się jakoż inaczej, będą zaintrygowani i bardziej Wami zainteresowani 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " elegancja i flirt"

Przewiń na górę