• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jak masz tak pierdzielić, to lepiej nic tu nie mów

    To też tyczy się ciebie.

    Idioto, wmawiasz ludziom żeby odżywiali się niezdrowo? Czy to obowiązek zjeżć coż czasem niezdrowego? Jak ktoż ma przed tym opory, nie lubi tego, to i tak powinien jeżć cheeseburgery „dla równowagi”? To totalna głupota, co wypisujesz. Twoje chore filozofie. Oszczędź nam ich, bo niektórzy jeszcze na prawde uwierzą ci, że niezbędne do życia jest zjedzenie raz na jakis czas hamburgera. Otóż nie – jest to całkiem zbędne!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    zjadłem ostatnio trochę kurczaka w tym czymż – dobrze, że go polewają keczupem albo musztardą i popitraszają sałatą, bo inaczej byłby całkiem do dupska 😆 wolę serrio nieco poczekać na sardynki mojej Lubej 😉 także kiełbaski z grilla nie są złe – ale jak ma się chandrę – i McD jest jakims wyjżciem, heheh 😯 jak to mówią: w samotnożci wszystko się zje… nawet Cięęę… 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wyjazd mojego faceta nie jest dla mnie powodem, by robic z zoladka smietnik.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Kryzys czy nie… takie miejsca staram się omijać z daleka. Jak ciężkie są to posiłki poczułam, kiedy po długich miesiącach zmuszona byłam spożyć kilka „czizów”… ile się mój układ pokarmowy nagimnastykował, to moje.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ostatnio nawpitalałem się tam frytek – mają boooskie 😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    ostatnio nawpitalałem się tam frytek – mają boooskie 😆

    szkoda, ze nawet nie lezaly obok ziemniaka.

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja nie jadam hamburgerów, hod dogów i frytek ani żadnego innego żwiństwa kebabach, od „mcDonaldów” trzymam się jak najdalej.

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    hard, ja do Ciebie nic nie mam, ale troche mi nie pasuje ten Depp jako Twoj awatar.

    Uwielbiam tego aktora, a zestawienie jego wizerunku z Twoimi wypowiedziami jakos wewnetrznie mnie dotyka i porusza- jakby cos bylo nie tak.

    Ps, jak juz pisalam- lubie niezdrowe zarcie.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    Lubię niezdrowe jedzenie – to fakt, ale staram się go unikać i omijać jak największym łukiem. W końcu, jak każda kobieta, staram się o siebie dbać 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    hard, ja do Ciebie nic nie mam, ale troche mi nie pasuje ten Depp jako Twoj awatar.

    Uwielbiam tego aktora, a zestawienie jego wizerunku z Twoimi wypowiedziami jakos wewnetrznie mnie dotyka i porusza- jakby cos bylo nie tak.

    Ja myżlę dokładnie tak samo. Myżlę, że znajdzie się jeszcze parę takich osób…

    Aaa nie, nie myżlę DOKŁADNIE tak samo. To mi się nie zgadza:
    [usunięto_link] wrote:

    hard, ja do Ciebie nic nie mam

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    po prostu lubię zjeżć dobrego kurczaka w jakimż zajeździe – nie wiem, czy w MD, czy w xjakimż innej komercyjnej chałupie 😆

    słowem – może napijemy się jakiejż kawy, moi drodzy?
    i przedyskutujemy – co nas włażciwie tak bierze 😀 ?

    PS. proponuję mimo wszystko Jacobsa – jest głęboki i cholernie mocny!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Maca omijam, czasem tylko frytki.
    Pracowałam w czasach liceum w KFC, ale mimo wszystko coż tak czasem zjem. Tylko wiadomo, umiar trzeba znać, bez szaleństwa, 1-2 razy w mcu twisterka, albo pocketa. Frytki z KFC absolutnie nie!

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    @Melisa89 wrote:

    Maca omijam, czasem tylko frytki.
    Pracowałam w czasach liceum w KFC, ale mimo wszystko coż tak czasem zjem. Tylko wiadomo, umiar trzeba znać, bez szaleństwa, 1-2 razy w mcu twisterka, albo pocketa. Frytki z KFC absolutnie nie!

    Mellisko, strasznie Cię popieram! Umiarkowanie! 😉

    Rzadko zjadam, wiesz, coż w w przydrożnych knajpach…
    raczej – kuchnia domowa 😉 a najlepiej ukochana, sprawdzona, wypieszczona 😀

    heeej! 😈

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Ja lubię czasem zjeżć sobie jakiegoż chesburgera 🙂

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Od lat jestem fanką i nie chwaląc sie ale wreszcie mam swojego fast fooda 🙂 zapraszam nad morze 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fast Foody"

Przewiń na górę