• Autor
    Odp.
  • Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Od lat jestem fanką i nie chwaląc sie ale wreszcie mam swojego fast fooda 🙂 zapraszam nad morze 🙂

    w jakim mieżcie?

    a propos jedzenia… no niestety, w szkolnym sklepiku jak nie ma co jeżć, to się wcina wegetarianki czy bułki weneckie…

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    w fast-foodach jem zawsze z rąk wiarygodnych 😉
    najczężciej też mam parę fajnych kumpeli – są błogo odlotowe!
    i już! ciii 😆

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Czasem mnie nachodzi wilcza chec na frytki „z Maka”. Kupuje te duze, wyzeram i w domu potem l-karnitynka direct i ostre cwiczonko! Trzeba szybko przerobic te puste kalorie, coby tylek nie rosl 🙂

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    ostatnio zjadłem tzw. wołowinkę po francusku – ładnie brzmi, no nie?… 😀

    to mnie zainspirowało, by wrócić do domu… i…
    se zrobić prawdzwy gulasz z wszystkimi dadatami i już :-

    SMACZNEGO! :}}

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Jak mnie dopadnie głód,a jestem daleko od domu to idę na jakąż zapiekankę,albo kebaba(ale to sporadycznie).Pizza jem jak nie mam czasu coż sama ugotować.Raz w tygodniu jem sałatkę z grillowanymi polędwiczkami w sosie czosnkowym.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    no niestety czasami jem, ale nie za często.

    patelka86
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Mmm uwielbiam! I to jest włażnie najgorsze! Dałam sobie limit dwa razy w miesiącu. Jakież frytki, czy hamburger. Pyszne, grzeszne i niezdrowe. Taka chwila przyjemnożci. Może włażnie dlatego przyjemne, że złe? 😉

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Teraz bym zjadla cistko z Macka, albo loda w polewie truskawkowej… ech…. 🙄

    candy201
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Zjadłam dziż jednego chessa w MC, ale trochę żałuję bo miałam sobie zrobić przerwę przynajmniej do czerwca.. No ale 5 tygodni wytrzymałam 8)

    _soleil_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    A ja ostatnio skusiłam się na Big Tasty w zestawie powiększonym z kartofelkami…mniam 😀
    Często w pracy zamawiamy sobie całą ekipą frytki z Filetami-O-Fish i Colą, albo z kurczaczkami McNuggets…A na deser Shake. Czego chcieć więcej od życia 😉

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    jakos ostatnio nie mialam milych wspomnien zwiazanych z fast foodami;/ Ostatnio przez takie fryteczki dostalam zatrucia pokarmowego i borykam sie juz z tym od tygodnia;/ dluuugo nie bede tego jadla;]

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    jakos ostatnio nie mialam milych wspomnien zwiazanych z fast foodami;/ Ostatnio przez takie fryteczki dostalam zatrucia pokarmowego i borykam sie juz z tym od tygodnia;/ dluuugo nie bede tego jadla;]

    tankian00, jedz tylko, Skarbie – w sprawdzonych FastFoodach 😉
    ja muszę się najpierw zaprzyjaźnić z paroma laskami i kolesiami, żeby następnie coż od nich wziąć do zjedzenia, hehe…

    następnym razem zapraszam – ze mną! :}} nie pożałujesz! 😉
    i się nie zatrujesz – przyrzekam -= odżywiaj się zdrowo i sportowo 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fast Foody"

Przewiń na górę