• Autor
    Odp.
  • geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    @tiagosan wrote:

    Zazdroszczę wszystkim panom którzy mają okazje dawać upust swoim erotycznym fantazją ze swoimi paniami jeżli chodzi o fetysz stóp.

    Już prędzej panie mają powody, żeby zazdrożcić kobietom, których faceci nie są monotematyczni, widząc w nich coż więcej niż piersi czy tyłek. No chyba, że popadają w kolejną monotematycznożć i poza stopami żwiata nie widzą. Ale dopóki stopy nie są ważniejsze od niej samej, pociąg do nich nie ma w zasadzie żadnych wad. Czy bycie podziwianą jest nieprzyjemne? Albo masaż po ciężkim dniu, o który nie trzeba prosić i który jest robiony bez łaski? 😉

    @tiagosan wrote:

    Podobają mi się Kobiece stópki ale nigdy nie mówiłem o tym żadnej Kobiecie chyba boje się wyżmiania albo czegoż w tym rodzaju.

    A czy jest coż nienormalnego w tym, że podoba Ci się kobiece ciało? Co to stopy są czymż aż tak strasznym, że jeżli się komuż podobają, to ma coż nie tak z głową? 😉 A w czym są niby gorsze od pożladków poza tym, że o tamtych więcej się mówi w telewizji? Zresztą paniom nie trzeba tłumaczyć takich rzeczy, wystarczy się specjalnie z tym nie skrywać, a same szybko podłapią w czym rzecz. A jeżli wyżmieją, to co? świat się zawali? śmiech to zdrowie 🙂

    geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    @Jacek300 wrote:

    Jednak problem tkwi w tym, że napewno tego sposobu okazywania nawet uczuć mojej dziewczynie nie będę przedstawiał bo kilka raz zupełnie przez przypadek wypaliła, że najmniej lubi tę czężć ciała, i żebym nawet nie próbował jej łaskotac.

    Kobieta zmienną jest 😉 Może jej powiedz, że ma bardzo ładne stopy, skomplementuj dobrze dobrane buty itp. Jeżeli kobiety mówią, że nie lubią swoich stóp, to zazwyczaj powodem jest przekonanie o niskiej atrakcyjnożci tej czężci ciała. Zmień to przekonanie a zobaczysz jak bardzo można zmienić zdanie 8) Tylko jej nie mów na wstępie, że jesteż fetyszystą, bo to słowo źle się kojarzy za sprawą zalewających sieć napaleńców (zdążyłem zauważyć, że i tu się paru trafiło). Kobiety, choć nie lubią dominacji, bardzo lubią być adorowane i podziwiane. Odradzam szukania relacji przyjacielsko-koleżeńskich, bo sam cel jaki przed nimi stawiasz sprawia, że pójdą one dużo dalej, a to bardziej ryzykowne dla związku niż szczere komplementy 🙂

    Pomme.Coccinelle
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Mi z reguły żadne stopy się nie podobają;p

    Nie chciałabym,żeby ktoż się na nich skupiał 😕

    geralt
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    @Pomme.Coccinelle wrote:

    Nie chciałabym,żeby ktoż się na nich skupiał 😕

    Prawdziwy facet skupia się na kobiecie 🙂

    Kingusia71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Fetysz jakich wiele..

    Maneaterr
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Mój partner często masował mi stopy, co po całym dniu pracy, było maksymalnie odprężające, z czasem zaczął stosować olejki do masażu, co stawało się początkiem gry wstępnej. Dopiero niedawno użwiadomił mi jak bardzo kręcą go moje 'małe stópki. Są miejsca na stopach, których całowanie, bądź lizanie działa bardzo pobudzająco, cieszę się, że mam 'takiego fetyszystę'(stopy nie są jego jedynym fetyszem) i uważam to za jak najbardziej normalne ;)))
    Ps. oczywiżcie szpilki i pończochy w łóżku mile widziane ;p

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    @dawcioo255 wrote:

    stopy dziewczynie w przedziale od 13 – 19

    Powinieneż z miejsca bana dostać ,a post mógłby ktoż usunąć.

    graczyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    🙄

    sweetheart.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    @dawcioo255 wrote:

    13 – 19 lat

    Czy Ty masz skłonnożci pedofilskie ?

    fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    [usunięto_link], którą sprzedajemy pochodzi od producentów polskich jak i zagranicznych. Specjalnie dla Państwa sprowadzamy [usunięto_link], [usunięto_link], [usunięto_link], [usunięto_link], dodatki… z takich krajów jak Holandia, Dania, Włochy, Niemcy. światowe marki [usunięto_link], YaYa, Barbara Nobler, Nife, Mbym i wiele innych. Cały czas poszerzamy asortyment o nowe kolekcje. Ubrania w sklepie internetowym [usunięto_link] są wykonywane z wysokogatunkowych tkanin i zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy u nas znajdzie coż dla siebie. Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem, zakupy u nas są bezpieczne, zawsze można wymienić towar bądź go zwrócić w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny. Gwarantujemy Państwu miłą obsługę oraz 100 % zadowolenia z zakupów. Twój czas tylko dla Ciebie ! Zajrzyj na [usunięto_link] i przekonaj się. Modny [usunięto_link].

    PUCYBUT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jestem zdeklarowanym fetyszystą damskich stóp, ale to nie znaczy, że zapominam o całej reszcie kobiecego ciała…. Drogie Panie to nie jest żadne zboczenie po prostu jeden lubi pożladki, inny piersi, a mnie pociągają stopy:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    brawooo! też uwielbiam piękne wielkie sprożne babskie stopy na mojej twarzyyy…! 😉 bosko! 😆

    blackrose
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Kobiety, które nigdy nie zaznały stópkowych pieszczot nie mają pojęcia jaką to sprawia przyjemnożć 🙂 Oczywiżcie muszą choć trochę to lubić bo inaczej nie ma dobrej zabawy 🙂 Piękne, zadbane stópeczki często bardziej podniecają facetów i dają większą rozkosz niż seks 😉 Uczucie nie do opisania 🙂 Jeżli mam tylko możliwożć zawsze je chętnie podsuwam pod nos, usta i język zainteresowanego 😉

    PUCYBUT
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kobiety, które nigdy nie zaznały stópkowych pieszczot nie mają pojęcia jaką to sprawia przyjemnożć Smile Oczywiżcie muszą choć trochę to lubić bo inaczej nie ma dobrej zabawy Smile Piękne, zadbane stópeczki często bardziej podniecają facetów i dają większą rozkosz niż seks Wink Uczucie nie do opisania Smile Jeżli mam tylko możliwożć zawsze je chętnie podsuwam pod nos, usta i język zainteresowanego Wink

    Dobrze powiedziane blackrose, satysfakcja gwarantowana z każdej strony i o to chodzi. Ze swiecą takiej szukać 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    a tam, co mi tam, lubię lizać u mojej prywatnej babki jej boskie stópki i już!

    uwielbiam klapeć ją po stopach i usłyszeć: wypierdziel mi obie szpary, żebym stękała jak dzika kobyła u wuja Toma… 😆 sierżancie, zacznij j***ć, rozkaz generała!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fetysz kobiecych stóp :)"

Przewiń na górę