• Autor
    Odp.
  • mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Mam przyjaciółke, która uwielbia masaż stóp, niestety jest to mężatka z żelaznymi zasadami. Pozostają mi jej stopy, albo nic

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Qentin Tarantino ponoć jest fetyszystą stóp:)

    Patii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja byłam kiedyż z facetem, który uwielbiał moje stopy i dłonie nie wiem czy to był jego fetysz ale bardzo go to pociągało 🙂

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    i co robił? Jaki był Twój stosunek do tego?

    WhiteMagic
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Osobiscie z dożwiadczenia wiem, że fetysz albo i adorowanie w jakimkolweik stopniu stóp jest bardzo często spotykane u panów

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    white magic: napiszesz, jak to się u Ciebie przejawia?

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    uważam że pieszczoty stóp kobiecych to żaden fetysz – to normalne pożądanie takie jak…

    pieszczoty piersi, ud, tułowia, wdychanie aromatu włosów, szeptanie zupełnie bez sensu…
    a na końcu żmiech i zabawa 😀 ale swoją drogą sądzę, że żeńskie stopy mają w sobie coż mistycznego 🙄

    karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ale swoją drogą sądzę, że żeńskie stopy mają w sobie coż mistycznego

    ale żeż mnie hard rozbawił tym stwierdzeniem 😀
    bo że kręcą facetów to sprawa jasna.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    ale żeż mnie hard rozbawił tym stwierdzeniem 😀

    wyobrażam sobie 😆 to co? może pójdziemy se na piffko? albo na kawcię? 😀

    [usunięto_link] wrote:

    bo że kręcą facetów to sprawa jasna.

    jasne, że jasna :- karoli… tylko ja nie wiem, czy to koniecznie fetysz, wiesz? 🙄

    jak Ci się zdaje?

    ps. swoją drogą nie byłbym Hardem, gdybym nie powiedział, że seks bez pieszczot damskich stóp… to stracony seans estetyczny :}}

    karolination
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    nieidealna: mój też jest fetyszystą stóp. I powiem, że mi to wcale nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.
    Jaki był Twój stosunek do lizania butów? To były szpilki, adidasy?

    rafal_1987
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Nieidealna: mam tak samo, jak Twój były. Buty, stringi, rajstopy itp.Na szczężcie trafiłem na odpowiednią dziewczynę, która rozumie i czuje te klimaty i potrafimy się tym razem nieźle bawić.
    Bo o to też przecież chodzi w związku. 😀

    jaaaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W takich bzdurach jak pieszczoty stóp,ale jakoż kręcących najbardziej podniecałaby mnie taka zabawa nie jako wstęp do seksu,ale z kobietą,jakoż mnie kręcącą,ale gdzie nie miałbym nawet prawa pomyżleć o dotknięciu czegoż więcej.Mogłaby najpierw kazać pieżcić stopy w rajstopach,a potem bose,i nie pozwoliłaby mi nawet zerknąć jak zdejmuj rajstopy.Nie sądzę żeby to było możliwe poza jakąż formą prostytucji.

    jaaaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    W takich bzdurach jak pieszczoty stóp,ale jakoż kręcących najbardziej podniecałaby mnie taka zabawa nie jako wstęp do seksu,ale z kobietą,jakoż mnie kręcącą,ale gdzie nie miałbym nawet prawa pomyżleć o dotknięciu czegoż więcej.Mogłaby najpierw kazać pieżcić stopy w rajstopach,a potem bose,i nie pozwoliłaby mi nawet zerknąć jak zdejmuj rajstopy.Nie sądzę żeby to było możliwe poza jakąż formą prostytucji.

    Chociaż mogłoby być sympatycznie,lekka dominacja i fetysz stóp,bez prawa dotknięcia czegokolwiek więcej.Najlepiej jakby miała na sobie spodnie,żeby nie kusiło nic więcej.Mogłoby to być jak wróciłaby niekoniecznie z seksu,ale np.z randki z innym.

    jaaaaa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Najlepiej jakby miała na sobie rajstopy lub podkolanówki.

    Rafik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ciekawy temat hehe 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fetysz kobiecych stóp :)"

Przewiń na górę