• Autor
    Odp.
  • feetka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    [usunięto_link]

    feetka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja prowadzę bloga o stópkach feetk-blogspot-com (zamiast myślników kropki)

    olciakowaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Lubisz stopy? jesli tak to swietnie! zapraszam na moj blog opisuje tam jak szkolna kolezanka mnie zdominowała

    [usunięto_link]

     

    ( aby link działał zamiast wykrzykników zmień na kropki )

     

    <span style=”font-size: 17px;”>jeśli Ci się spodoba zostaw komentarz… nowe historie pojawią się co tydzień :)</span><!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_201009_052652_098.sdocx–>

     

     

    olciakowaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    <p style=”text-align: left;”><span style=”font-size: 17px;”>lubisz stopy? jesli tak to swietnie! zapraszam na moj blog opisuje tam jak szkolna kolezanka mnie zdominowała:)</span>

    <span style=”font-size: 17px;”> [usunięto_link] style=”font-size: 17px;”>blogspot_com/2020/10/moje-poczatki-pod-butami-szkolnej_html</span></p>
    <p style=”text-align: left;”>( zamiast  _ to kropki

    <span style=”font-size: 17px;”>jeśli Ci się spodoba zostaw komentarz… nowe historie pojawią się co tydzień :)</span><!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_201009_052652_098.sdocx–></p>

    olciakowaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    <span style=”font-size: 17px;”>lubisz stopy? jesli tak to swietnie! zapraszam na moj blog opisuje tam jak szkolna kolezanka mnie zdominowała:)</span>

    <span style=”font-size: 17px;”> [usunięto_link];

    <span style=”font-size: 17px;”>jeśli Ci się spodoba zostaw komentarz… nowe historie pojawią się co tydzień :)</span><!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_201009_052652_098.sdocx–>

    olciakowaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    <span style=”font-size: 17px;”>lubisz stopy? jesli tak to swietnie! zapraszam na moj blog opisuje tam jak szkolna kolezanka mnie zdominowała:)</span>

    <span style=”font-size: 17px;”>Jeśli jesteś zainteresowana oto moje gg:72127752   </b><span style=”font-size: 17px;”>napisz zapytanie o link </span>

    olciakowaaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    <span style=”font-size: 17px;”>lubisz stopy? jesli tak to swietnie! zapraszam na moj blog opisuje tam jak szkolna kolezanka mnie zdominowała:)</span>

    <span style=”font-size: 17px;”>olciakowaaa-blogspot-com</span>
    (Zamiast myślników kropki)

    <span style=”font-size: 17px;”>jeśli Ci się spodoba zostaw komentarz… nowe historie pojawią się co tydzień :)</span><!–/data/user/0/com.samsung.android.app.notes/files/clipdata/clipdata_bodytext_201009_052652_098.sdocx–>

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Fetysz kobiecych stóp :)"

Przewiń na górę