• Autor
    Odp.
  • amarhylis
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Cieszę się, że nie wszyscy tutaj podchodzą do tematu zrzucenia 5 kg jak do niewolniczej pracy, tylko zdroworozsądkowo 🙂 Czytając bowiem niektóre wpisy można sądzić, że jest to wręcz katorżnicza praca 🙄 a to przecież 5 a nie 50 kg! więc po co się od razu katować na siłowni, wprowadzać diety, itd? Wystarczy zmienić kilka nawyków i można osiągnąć dobry efekt.

    Z własnego dożwiadczenia wiem, że nie zawsze trzeba wywracać z tego powodu żwiat do góry nogami. Trzeba tylko zjeżć tego słonia (czyli cel do osiągnięcia) po kawałku 😀
    Mnie osobiżcie pomogło…wysypianie się 😆 Gdy przestałam pracować w nocy, przestałam również odczuwać potrzebę podjadania późnym wieczorem. Dzięki temu zyskałam nie tyko parę kilo mniej, ale także lepszy humor, dobrą koncentrację oraz lepszy wygląd 😉 już nikogo nie straszę trupią bladożcią i workami pod oczami 😆

    A tak na serio to odchudzanie dobrze jest zacząć od sprawdzenia swojego BMI (jeżli jest w porządku, to po co się odchudzać? :/ ), zmierzyłabym się (żeby wiedzieć, gdzie dokładniej chcę schudnąć i o ile, co pomaga ukierunkować działania) a następnie sprawdziłabym na specjalnej wadze skład procentowy swojego ciała (ile tłuszczu, ile tkanki miężniowej, ile wody), bo kilogram kilogramowi nierówny ( takie maszyny są wystawione np. w przychodniach, szpitalach lub u konsultantów do spraw dietetyki – czasem można to sprawdzić na darmowej konsultacji z dietetykiem w ożrodku).

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Odchudzanie nigdy nie należy do prostych czynnożci,często trzeba wykazać się naprawdę silną wolą i mieć motywacje,odpowiednią dietę oraz trening. Z całą pewnożcią nie schudniesz od tak sobie i nie w szybkim tempie.

    malak21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dokładnei ruch i ograniczenie jedzenia bez potrzeby.Nie sjest łatwo ale no róznie bywa.

    sarunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moim zdaniem najlepszy będzie fitnes

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jako jeden z elementów aktywnożci fizycznej na pewno,ale jako główny już nie bardzo,lepiej sprawdzi się basen i bieganie,plus to o czym pisałam powyżej,czyli dobra dieta.

    anka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hej, chyba nie znam osoby która by stosowała Sibutramine o stężeniu 20mg i której te tabletki nie pomogły choć trochę w pozbyciu się nadwagi.W moim przypadku jest to 7 kg zapewne było by więcej gdybym od samego początku wzięła się za siebie a nie podjadała wieczorami jak mam to w zwyczaju 😛 W każdym razie efekty były naprawdę fajne, mąż przestał się naśmiewać z moich boczków a dodatkowo dostałam duży zastrzyk energii. Ja zamawiałam z ogłaszamy24 od Marty, ale linku niestety nie pamiętam, tylko nr tel. 792 631 684. Jak macie jakieś pytania to myślę, że spokojnie można do niej pisać czy dzwonić. Z mojej strony polecam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?"

Przewiń na górę