• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Prawda, „Nie potrafię schudnąć” Dr Pierre Dukan 🙂
    Nie pozostawia żadnych wątpliwożci, a uwierzcie mi, że akurat nigdzie mi się nie spieszy 🙂 Traktuję to jako zmianę nawyków 🙂

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    W zasadzie nie ma jednego, uniwersalnego powodu, który odpowiadałby za problemy związane ze zrzuceniem wagi – wpływ na nasz metabolizm ma wiele czynników- miedzy innymi złe nawyki, nieodpowiednia dieta oraz stany chorobowe. Zawsze warto dokładnie sprawdzić co jest powodem naszych problemów – niekiedy organizm sam wysyła sygnały, które mogą być źle interpretowane – przykładem jest np. niedoczynnożć tarczycy

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    owszem, ale wtedy przy pomocy leków i tej diety również można osiągnąć rewelacyjne efekty.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ksiązka o diecie?:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Najlepiej jest, drogie panie, zażywać dużo ruchu. Ja wiem, że niestety nie każda z nas ma na to czas, bo praca, bo rodzina, bo zajęcia, ale można wstawać pół godzinki wczeżniej i uprawiać jogging. Po pierwsze dla zdrowotnożci, a po drugie na lepszy początek dnia (bardzo rozbudza). Żadna dieta niestety nie da nam pożądanych efektów jeżli nie zmienimy swojego trybu życia.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Wypić wieczorem sporo wina. Rano będziesz tak odwodniona, że waga wskaże półtora kilo mniej:P Oto mój sposób. Włażnie dziż tak mam że prawie 2 kilo schudłam:P od picia. No cóż… NIe na długo zapewne, bo pewnie koło popołudnia waga wróci do normy:P

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Kilogramy to zawsze problem;
    Ja staram się o nie myżleć o jedzeniu tylko skupić na czymż innym i jest lepiej 🙂

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Temat na czasie…Ja po świętach czuje, że jest mnie więcej. Najbardziej podoba mi sie ta opcja z winem! 😆

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Chyba każdy teraz się tak czuje 😀

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    tak tak zgadzam się z tym, że jest to temat bardzo na czasie ja po tych żwiętach czuję się jakbym ze dwie tony ważyła;) I chyba znowu kolejne postanowienie noworoczne, że trzeba znowu o siebie zadbać. Moim sposobem na zbędne kilogramy są przede wszystkim ćwiczenia no i suplementy diety. Chyba sobie kupię jakież „spalacze ” tłuszczu na hellhound.pl, (bo mają duży wybór i fachowo doradzają ) a może jeszcze jakież hantle i stepeer, żeby ujędrnić swoje ciało;) A wy jak wy będziecie walczyć z nadwagą;)???

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Ja po żwiętach przytyłam 2 kg. Jak tak dalej pójdzie :)….

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    a co sądzicie o diecie norweskiej? działa?

    Olga123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 162
    • Zapaleniec

    Nie próbowałam, na czym polega?

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Zaskakujecie mnie swoimi pomysłami. na czym polega dieta norweska?

    bernasia5
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Radzę liczyć kalorie, prowadzić ciągle taki sam tryb życia, najlepiej spisywać sobie jadłospis.
    Ja szybko zrzucam kg gdy się stresuje, ale tego Wam nie życze;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?"

Przewiń na górę