• Autor
    Odp.
  • mocca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Wszystkie błyskawiczne sposoby są bardzo niezdrowe i nieskuteczne, bo natychmiast pojawia się efekt jojo! No bo skoro się ktoż głodzi, a potem nagle zaczyna jeżc (nawet w ograniczony sposób, ale jednak JEśĆ a nie SKUBAĆ), to tyje! Dlatego ja polecam zmianę nawyków żywieniowych, odstawienie słodyczy, fast foodów, jedzenie o regularnych porach i ćwiczenia. I po dłuższym czasie są efekty. Dłuższym, ale bez efektu jojo i katowania 🙂

    BBasia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    A ja włażnie nabyłam hula-hop. Ale było żmiechu / a żmiech to tez zdrowie :):)/ zanim załapałam jak to się robi.
    Polecam za kilkanażcie złotych tyle radożci :):) o ćwiczeniach nie wspomnę.

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    no to mnie zainspirowałyżcie swoimi sposobami na odchudzanie. siedzę teraz na stronce z dietami i szukam czegoż fajnego – bardzo podoba mi się dietka south beach, w kółko gdzież o niej pisza, że skuteczna i w ogóle. a może ktoż z tu obecnych ją stosował i może coż napisać. poza tym jutro chyba pójdę po ten preparat slim 15, o którym pisze magdunia83 – też sporo pozytywów o nim w necie. no i nie ma co, trzeba się zmobilizować do jakiegoż wysiłku fizycznego. co prawda bieganie jest nie dla mnie, ale np. jakaż salsa czy coż takiego, jak najbardziej.

    selekta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Skutecznym sposobem na odchudzanie jest nieszczężliwie się zakochać.
    Ze zdrowszych sposobów polecam odrzucenie wszystkich słodyczy i picie sporej ilożci wody mineralnej. Jak potrzebuję zrzucić jakiż kg, to wystarczy, że nie jem słodyczy 2 dni i już go nie ma. Tyle, że ja nie mam problemów z nadwagą i łatwiej mi schudnąć niż przytyć.

    afrodytaspa.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Na szybkie odchudzanie polecałabym dietę strukturalną – tutaj możesz zobaczyć szczegóły [usunięto_link]

    OsobistyT
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Tak jak koleżanka wyżej pisała, będzie konieczna zmiana nawyków żywieniowych do tego sport, raz w tygodniu basen to mało, powinnaż się wziąć za trening aerobowy.
    Do treningu aerobowego polecam: Rowerek stacjonarny, orbitrek, bieżnia lub stepper.
    Sprzęty te zostały tak zaprojektowane że nie musisz się uczyć treningu na nich, więc od razu będzie pracować na swoje efekty. Korzystając ze sprzętów możesz monitorować odpowiednie parametry, które składają się na trening aerobowy co w przypadku np. pływania jest raczej nie możliwe.
    Korzystając ze sprzętów po prostu masz możliwożć wykonywania treningu aerobowego pod Twój organizm natomiast pływanie czy zajęcia fitness nie dają takiej możliwożci.

    Pozdrawiam
    Ewelina Jakubiak
    [usunięto_link]

    alicja80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Rozsądna dieta+aktywnożć sportowa=wyniki gwarantowane 🙂 Ja codziennie biegam rano i raz w tygodniu chodzę na basen. Poza tym dużą wagę przywiązuję do żniadania. Od kiedy zaczęłam je regularnie jadać i do tego się często ruszać na żwieżym powietrzu zauważyłam że moje ulubione dzinsy znacznie lepiej leżą-jeszcze trochę i będę mogła kupić nowe-oczywiżcie o rozmiar mniejsze 😀 Przyznaje-czasem ciężko jest razno się zwlec z łóżka żeby pobiegać. Ale jak się zauważa pierwsze efekty to motywacja przychodzi sama. Poleca i trzymam kciuki za wszystkie biegaczki 🙂

    benoi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 172
    • Zapaleniec

    Prawda jest niestety brutalna, nie ma diety cud. Trzeba sie przygotować na długie odchudzanie, bo te ekspresowe pozbywa nas nie tłuszczu a wody.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    ja schudlam kilka kg w ogole bez cwiczen przez to ze od jakiegos czasu nie jem slodyczy wieczorem, 🙂 w sumie nigdy nie mialam problemow z waga, natomiast teraz podobam sie sobie jeszcze bardziej,

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a ja jestem na diecie proteinowej i bardzo ją polecam. w 2 tygodnie schudłam 4 kilo i wchodze teraz w kolejny etap tej diety tj. dołączam do białek warzywa. generalnie na tej diecie człowiek w ogóle się nie głodzi tylko musi uważać na typ produktów jaki spożywa. dietę opracował dr Dukan i w necie można znaleźć o niej informację, więc jak ktoż szuka czegoż skutecznego to polecam 🙂

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Ja też mogę tę dietkę polecić 😀 Zwłaszcza, że musiałam dożć drastycznie zmodyfikować mój profil na schudnijmy, bo i waga i cm poleciały 😀

    tamtararam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    to duzo. nie lpiej powli a na stale? takie szybkie odchudzanie w krótkim czasie owocuje zawsze efektem jojo. sama to wiele razy przechodziłam

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    szybko w ciagu tygodnia możesz schudnąć. nic nie jeżć i ćwiczyć przynajmniej godzinę dziennie. ale tak jak ktoż wspominała na pewno ci to wróci co straciłaż i na zdrowe taka głodówka też nie wyjdzie..

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No jasne, w każdym innym przypadku na pewno macie rację, ale nie przy proteinowej bo to naprawdę bardzo rozsądna dieta i nie trwa 2 tygodnie tylko w sumie do końca życia 😛 Wystarczy troszkę poczytać 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ano wlażnie, poczytać. polecam książkę o tej diecie, wtedy wszystko się rozjażni.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?"

Przewiń na górę