• Autor
    Odp.
  • Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    szybko dziala
    dieta dukana
    przez 3 dni zrzucilam z 2 kg
    ale wiecej nie wytrzymalam:)

    jst dobra przed jakimis imprezami:) 😮

    Nie, nie jest dobra, bo nie jest obojętna dla zdrowia. Tak dieta to moim zdaniem głupota.

    Nadii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Duużo ruchu, mniej jedzenia 😉 Ograniczyć słodkożci!

    herba
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    no niestety błyskawicznie to jedynie można przytyć ;p z chudnięciem tak prosto nie ma, ale na pewno zdecydowanie wprowadź regularne 5 posiłków zdrowych i niezbyt dużych dziennie, ruch co najmniej 3 razy tygodniowo i powinno być ok, a jeżli ciężko Ci się samej zmotywować to może wybierz się na [usunięto_link] i tam nauczysz się dobrych zasad dbania o siebie 🙂

    Adela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najlepiej poprawić dietę, a do tego sugerowałabym jakiż ruch. Ja zaczynałam od spacerów, a później po prostu biegałam. 2-3 razy w tygodniu plus dieta (nie głodówka, tylko rozsądne ilożci) i sylwetka zmieniała się w oczach.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja tez musze schudnac 🙂

    dieta plus jakież ćwiczenia 🙂

    Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Po pierwsze zacznij jeżć zdrowo, mało przetworzoną żywnożć i zacznij ćwiczyć – to powinno pomóc 🙂

    robertsmiglo
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zrobić [usunięto_link] swojej osoby, psotawić koło lodówki i patrzeć za każdym razem jak będzie się chciało sięgnąć po coż niezdrowego. Dodać trochę ruchu, warzyw i efekt murowany. A potem porównać siebie sprzed i po 🙂

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    błyskawicznie to się chyba nie da… 😉 proponuje racjonalne odzywianie i regularny ruch – pod dwóch tyg nie zobaczysz roznicy, ale po 2 miesiacach tak, a przy okazji poprawi Ci się samopoczucie, odzywia włosy cera:)

    oresek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja słyszałam o dobrym wpływie na odchudzanie zielonej kawy, nie tylko zielonej herbaty ale włażnie też kawy, nie wiem, sama na sobie nie testowałam ale znalazłam ciekawy artykuł na ten temat także podrzucam zainteresowanym [usunięto_link]

    atlantyda07
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    niestety nic błyskawiczne nie zrobisz, bo nawet jak teraz szybciutko schudniesz, to później przybierzesz dwa razy tyle ;p

    nartello
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    zapisz się na jakież zajęcia sportowe, które odbywają się regularnie i z pewnożcią będzie Ci się łatwiej chudnąć jeżli już się zdrowiej odżywiasz 🙂 także polecam Ci takie [usunięto_link] i na pewno będziesz zadowolona i szybko zobaczysz efekty swojej pracy 🙂

    idealnabyc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    od meza sproszkowana zielona kawe Ab dostałam i zaczelam brac.. ale na efekty jeszcze za wczesnie

    Ursa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja uważam że diety nie są konieczne – wystarczy odżywiać się ROZSĄDNIE i uprawiać sporty, no i całkowicie odstawić słodycze 🙂 i sukces gwarantowany

    sanqi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja kiedyż schudłam prawie 10 kg wyłącznie pijąc dużo wody i unikając tłuszczu, soli oraz cukru. I regularne, nie za duże posiłki, jednak nigdy nie chodziłam głodna. Bez ćwiczeń, bez dietetyków itd.

    izawagrocka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Zrzucenie kilku kilogramów w bardzo szybkim czasie usatysfakcjonuje nas na chwilę. Po pierwsze to niezdrowe dla naszego organizmu a po drugie zapewne za chwilę otrzymamy efekt jojo. Polecam zmiane nawyków żywieniowych, lekkie jedzenie, brak słodyczy, 5 regularnych posiłków w ciągu dnia. Najważniejsza jest cierpliwożć. Jeżeli dodamy jeszcze aktywnożć fizyczną, za kilka miesiecy bedziemy cieszyć się lepszą sylwetka 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak błyskawicznie zrzucić kilka kg?"

Przewiń na górę