• Autor
    Odp.
  • aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Czasami warto udać się do dermatologa.Ja miałam problem z cerą, smarowałam taką mażcią Izotrexin przez 4 tygodnie co drugi dzień wieczorem .Mażć jest na receptę i do tego witaminy ale już nie pamiętam jak się nazywały. Lepszy i tańszy sposób niż wszystkie zabiegi. 😀

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Dla mnie bardzo ważne w pielęgnacji twarzy jest stosowanie peelingu. Który doskonale odżwieża skórę.

    Ingenue3
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja miałam kiedyż problemy z cerą, a stosowałam przeróżne żele myjące. Okazalo się, że najlepiej na mnie działa zwykłe, szare mydło. Minusem było jedynie to, że trochę wysuszało moją skórę i musiałam dodatkowo używać kremów nawilżających, a i tak nie do końca pomagało – w sumie wpadłam z jednego problemu w drugi 🙂 świetnym wyjżciem okazal się płyn micelarny: Bioderma Sebium H2O do przemywania cery tłustej i mieszanej. świetnie oczyszcza! i wreszcie skończył się problem z suchą skórą 🙂 polecam

    majeranekowa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    osobiżcie polecam płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym do mycia twarzy i żciereczkę z mikrofibry. dwa razy dzeinnie, delikatnie. bardzo mi to pomogło.

    MACROVITA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ten pomysł ze żciereczką z mikrofibry i żelem z kwasem mlekowym do mycia jest dobry. Mam podobną cerę do Twojej. Codziennie oczyszczam ją żelem z kwasem salicylowym żeby trochę wysuszyć niedoskonałożci. Potem tonizuję i oczywiżcie krem nawilżający. 3 razy w tygodniu robię peeling. Sama używam enzymatycznego bo gruboziarnisty tylko roznosi po całej twarzy bakterie. Do oczyszczania stosuję też maseczki. Polecam zacząć używać kosmetyków naturalnych. Są o wiele lepsze dla naszej skóry.

    Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    bardzo proszę o fachowa poradę,mam cere sucha a na czole i nosie tłustą,do tego rozszerzone pory,wagry,chce oczyscic twarz i jednoczesnie nie wiem jakich kosmetykow uzywać,miałam krem nuxe,drogi ale nie jestem zadowolona.prosze o dobra podpowiedz

    Witaj,
    polecam Peeling Kawitacyjny. To delikatna, acz skuteczna metoda oczyszczania twarzy.
    Poniżej jak to działa:

    W wyniku wibracji ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwożci wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek przebiega bezpiecznie i szybko.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    A ten peeling kawitacyjny pomaga na zaskorniaki i takie inne syfy siedzące w porach? 1 zabieg wystarczy?

    Derma-Clinic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    @Spopielała wrote:

    A ten peeling kawitacyjny pomaga na zaskorniaki i takie inne syfy siedzące w porach? 1 zabieg wystarczy?

    Witaj,

    poniżej zastosowanie dokładne:

    Podczas zabiegu wykorzystywana jest fala akustyczna, która:

    rozjażnia przebarwienia i plam
    dotlenia i bardzo mocno nawilża skórę
    poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
    przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych
    odmładza skórę poprzez głęboki mikro-masaż
    przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry
    poprawia strukturę blizn
    pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odżwieżoną i zregenerowaną skórę
    powstrzymuje tyrozynazę
    bezboleżnie i dokładnie czyżci skórę szybko rozpylając i usuwając guzki z porów

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja zastanawiam się nad pójżciem na mikrodermabrazję – ale czy przed sezonem du żego nasłonecznienia nie jest ona niewskazana?

    na topie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Wybierz się do kosmetyczki na peeling kawitacyjny. Może kosmetyczka też zrobić Ci oczyszczanie manualne jeżli będzie taka potrzeba. Mimo ze masz cerę tłustą nie zapomnij o nawilżaniu skóry! Bo często cera tłusta jest odwodniona!

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    A ja polecam raz w tygodniu zrobić sobie parówkę oczyszczającą.

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    moze udaj sie do kosmetyczki na oczyszczanie?> ona porzadnie wydusi to co trzeba i zrobi to w sposob sterylny. sama wiem, ze jak dorwe sie do krostek to wyciskam w nieskonczonosc a potem placze ze jestem cala w plamach… takie rzeczy lepiej zostawic fachowcom

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Potwierdzam- najlepiej będzie udać się do kosmetyczki na zabieg oczyszczania twarzy,czyli mikrodermabrazji i po jakimż czasie problem całkowicie ustąpi,więc nie ma się tutaj nad czym zastanawiać;)

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Najlepiej faktycznie skorzystać z pomocy profesjonalisty. Najlepiej zafundować sobie efektywny zabieg przywracający skórze żwieżożć i zdrowy wygląd, który ma działanie antybakteryjne i zamyka pory skórne.

    Melata
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    A jak wizyta u kosmetyczki to tylko u sprawdzonej! Moja koleżanka pokusiła się na promocję i poszła do salonu, gdzie nigdy wczeżniej nie była. Babka tak jej zrobiła mikodermabrazję, że całą twarz miała w ranach i strupach, jakby przejechała twarzą po betonie. Oczywiżcie po tym zdarzeniu zrobiła odpowiednią reklamę temu salonowi.
    Ja się problemu zaskórników i zatkanych porów pozbyłam dzięki kremowi Effacla Duo + od La Roche-Posay. Najlepsze, że działa on bardzo szybko, już po tygodniu widać, mniej zaskórników, po miesiącu wszystkie niedoskonałożci zniknęły.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " JAK OCZYSCIC TWARZ???"

Przewiń na górę