• Autor
    Odp.
  • nancy11
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mi pomógł olej cbd 🙂 ewentualnie przed snem łykam jakąś ziołową tabletkę 🙂

    Marcelina
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja miałam problemy ze snem. Postanowiłam spróbować i zmienić moje życie na zdrowsze . Dobrą decyzją, było rezygnacja z środków czystości ogólnie dostępnych. Zrobiłam test i w pokoju zaczęłam stosować ekologiczne środki czystości. W sypialni zaczęłam korzystać głównie z ziołowych produktów z strony [usunięto_link] . Zapach ziół mnie bardzo wyciszał.

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Zaczęłam stosować wodę lawendową w sypialni.Pościel delikatnie skropiona wodą lawendową pomaga uspokoić umysł, odgonić lęki i ułatwia zasypianie. Zapach sprzyja równowadze emocjonalnej, posiada właściwości zarówno wzmacniające jak i uspokajające. Jest pomocna w niepokoju, depresji, drażliwości, stresie.

    Monia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Lawenda świetnie się sprawdza na uspokojenie. Ja nawet dodawałam parę kropelek olejku lawendowego do kąpieli malucha – spał jak zabity a my wraz z nim 🙂

    matrona12
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja staram się używać jak najwięcej lawendowych produktów,zwłaszcza do kąpieli i do ciała (olejki) plus pod poduszką trzymam w woreczku zerwaną lawendę. Sam zapach bardzo mnie uspakaja i muszę przyznać,że lepiej mi się śpi.

    lalka50
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mogę zasugerować jeszcze abyś Matrono12 skropiła olejkiem lawendowym pościel zwłaszcza poduszkę,zobaczysz sama jak się fajnie śpi.

    Weronika5
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Próbowałaś może Meliseptu? Wybudzałam się często w nocy, przez pracę też mocno się stresuje i od kiedy używam kropelek to czuje się lepiej, nie jestem spięta i przesypiam całą noc. Z tego co pamiętam jest tam m.in melisa i bergamotka i według mnie serio działa cuda 🙂

    Maja88
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Najlepszym sposobem na poprawę komfortu snu jest zakup chłodnego materaca i poduszki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak poprawić komfort snu"

Przewiń na górę