Jak schudnąc po ciąży?

  • Autor
    Odp.
  • mamaEwa
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Witam, jestem mamą i jestem tak szczężliwa że udało mi się wreszcie pozbyłam się tych zbędnych kilogramów których nie mogłam zgubić po ciąży że aż muszę się pochwalić . Te dziewczyny które jeszcze n ie rodziły pewnie nie zdają sobie sprawy ile trzeba włozyć wysiłku w to by wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży :/

    Ja już nie wierzę w takie 10 kg w 2 tygodnie bo to wróci przecież prędzej czy później jo-jo.
    Ja schudłam 5 kg w 6 tygodni, i jak twierdzi moja pani dietetyk jest to najzdrowszy sposób chudnięcia. Ważne by te kg już nigdy nie powróciły

    Próbowałam różnych dziwnych diet znalezionych w internecie, ale nic nie pomagało. Dopiero gdy znalazłam poradnie dietetyczną on- line od razu poczułam że jestem w dobrych rękach. Pani dietetyk ułożyła dla mnie profesjonalną dietę i opracowała ćwiczenia. Cena przyzwoita zapłaciłam tylko 39 zł. Podaje wam stronkę twojadobradieta.

    I naprawdę nie wierzcie w cudowne diety bo ich nie ma :/ Tylko dobrze dobrana dieta i ćwiczenia pomogą. Wiem co mówię bo przerobiłam to na własnej skórze.

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Witam, jestem mamą i jestem tak szczężliwa że udało mi się wreszcie pozbyłam się tych zbędnych kilogramów których nie mogłam zgubić po ciąży że aż muszę się pochwalić . Te dziewczyny które jeszcze n ie rodziły pewnie nie zdają sobie sprawy ile trzeba włozyć wysiłku w to by wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży :/

    Ja już nie wierzę w takie 10 kg w 2 tygodnie bo to wróci przecież prędzej czy później jo-jo.
    Ja schudłam 5 kg w 6 tygodni, i jak twierdzi moja pani dietetyk jest to najzdrowszy sposób chudnięcia. Ważne by te kg już nigdy nie powróciły

    Próbowałam różnych dziwnych diet znalezionych w internecie, ale nic nie pomagało. Dopiero gdy znalazłam poradnie dietetyczną on- line od razu poczułam że jestem w dobrych rękach. Pani dietetyk ułożyła dla mnie profesjonalną dietę i opracowała ćwiczenia. Cena przyzwoita zapłaciłam tylko 39 zł. Podaje wam stronkę twojadobradieta.

    I naprawdę nie wierzcie w cudowne diety bo ich nie ma :/ Tylko dobrze dobrana dieta i ćwiczenia pomogą. Wiem co mówię bo przerobiłam to na własnej skórze.

    Oczywiżcie, że żadne diety cud nie są skuteczne na dłuższą metę. O wiele korzystniej jest tracić na wadze powolniej ale systematycznie i nie wracając do starej wagi. Gratuluje powrotu do dawnej sylwetki:)

    Ellen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nieźle. Zawsze się zastanawiam jak to będzie ze mną po ciąży. Staram się zdrowo odżywiać i prowadzić zdrowy tryb życia, jednak praca przy komputerze robi swoje, a ciąża… wiadomo.
    Zresztą jak diety nie pomagają to można tez pomyżleć o zabiegach w salonach medycyny estetycznej. Sporo jest zabiegów wyszczuplających, ujędrniających czy modelujących sylwetkę 🙂

    Kalia88
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    no to może byż chociaż trochę zdradziła jak w Twoim przypadku było? Dużo wyrzeczeń w jedzeniu? ile razy dziennie? Jak cwiczyłąs i jak to godziłąs z opieką ad dzieckiem?

    djlevine
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 97
    • Stały bywalec

    zapisać się na fitness 🙂

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Wiecie co? ja byłam na diecie turbo, chudnie się na niej sporo z tym, że mi żadne kilogramy nie wróciły, bo wiadomo, po skończonej diecie nie rzuciłam się na żarcie, moje życie od ramtej pory bardzo się zmieniło 🙂 sporo się ruszam, więc nie mówicie, że takie coż nie pomaga!

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Z własnego dożwiadczenia polecam mż i ćwiczenia z Ewą Chodakowską! Działa cuda.

    Camille
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja tam jakoż nawet nie wierzę w dietetyków. Sparzyłam się… 🙂
    Nie dosyć, że za jadłospis kosmiczne kwoty by chcieli, to i na dokładkę sam jadłospis… żeby odżywiać się zgodnie z nim to musiałabym zarabiać niewiadomo ile… :<

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    A co chciałaż prócz jadłospisu? Buty do biegania?

    Zolka15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziewczyny a znacie coż dobrego na rozstępy? Znajoma poleca mi serum Mambino do skóry z rozstępami i bliznami. Mówi, ze działa cuda i nawet pomogło jej poprawić wygląd po cesarce. Dla mnie to rozstępy są większym problemem niż odchudzanie i pomyżlałam, ze może Wy coż mi poradzicie. Zna któraż to Mambino?

    aminia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Zgadzam się, że diety nie działają. Ja schudłam przypadkiem, choć nie planowałam. Po prostu piłam dużo soków. Ale tylko wyciskanych własnoręcznie. świetnie nadają się do tego wyciskarki Champion [usunięto_link].
    Chudłam systematycznie i na dodatek oczyszczałam organizm z toksyn.
    A przy zakupie dostałam receptury opracowane tylko dla mnie.
    Nawet syn i mąż skorzystali 🙂

    SzaryTygrysek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie,ja w sumie tego nie znam,ale spróbuj znaleźć jakiż bardzo mocno nawiązujący balsam, dobry będzie nie tylko na rozstepy, ale i latwiej Ci bedzie schudnąć, np.neutrogena czy lepiej floslek

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Znajoma w ciąży przytyła 31 kg. A 15 miesięcy po porodzie wróciła już do swojej dawnej wagi. Sama nie wie jak się jej to udało, bo nie stosowała żadnych diet. Po prostu jadała 3 posiłki dziennie, ostatni o 18, nie podjadała, nie jadła słodyczy, cukru, itp. no i waga jakoż sama jej zleciała.

    Magda.Mala.Mi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja już 5,5 miesiąca po porodzie i na wadze ciągle 13 kg za dużo. Chciałam się wybrać do dietetyka z prożbą o poradę i pomoc w rzuceniu nadmiaru sadełka. Jednak znalazłam kurs dietetyczny [usunięto_link]. Pomyżlałam, że nauczę się też jak przygotowywać posiłku dziecku. Co o tym myżlicie?

    luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    trochę ruchu, dobrze się odzywiaj i nie powinno być problemu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąc po ciąży?"

Przewiń na górę