• Autor
    Odp.
  • lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Moniką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, (kom.517 906 693). Powodzenia

    KaLipka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja kilka razy zaczynałam dietę ale zawsze jakoś brakowało mi silnej woli. Pomogła dopiero opcja z cateringiem. Teraz zamawiam Wygodnądietę- jem zdrowo, smacznie i co fajne- do syta:) Oczywiście do tego też ćwiczę! A to wszystko razem daje pomału planowane efekty.

    lidka28
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hej, też miałam spory problem z nadwagą… W sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Ady (kom.731 154 299)), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jak schudnąc po ciąży?"

Przewiń na górę